Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

# Bol v'li Split # (TAMAMLANDI)

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Sefa hocam aynen katılıyorum kaç splittir girmemeye şartlamıştım kendimi ama sonra baktım gerçekten bu fiyatlara prfüm bulmak imkansız olacak diye düşünüp ipleri saldım bakalım nolacak , bu arada bir fikrimi söyleyeyim olfactivelerin fiyatları kalitesine göre uygun diye düşünüyorum, ben yine home of scentten bir bir bucuk yıl kadar önce 820 lira civarlarına olfactive studio almıştım bunca artışa ragmen fiyatlarının düşmesi bence değerlendirilebilir. Flashback ve rio ferah kokular ama close up ve chambre noire kaliteli nişi hissettiren prfümler. Yurtdışı mağaza fiyatı 200 dolar onlarında

Yorum

• mizansen035
      mizansen035 Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Valla bende artacak olan fiyatları göz önüne alarak Reniere daldım gözümü karartıp. Haydi hayırlısı bakalım

• Fiyatlar daha da artacak gibi görünüyor. Siyasete girmeden durum hakkında bilgi vereyim; kısa vadede ödememiz gereken dış borcumuz hayli fazla ve rezervlerimiz düşük para yani dolar bulmamız lazım bunun için şu konjonktürde araçlar çok kısıtlı. Swap anlaşması deniyoru ama fed(amerikan merkez bankası) bunu red etti kendisine maliyeti çok düşük olmasına rağmen. Avrupa da swap dolar anlaşması yapmayı deniyoruz ama orada sıkıntılı tek seçenek imf gibi gözüküyor onda da malum siyasi etkenlerden dolayı yanaşmıyoruz. Dolar girişi sağlayan turizm ve fason üretim odaklı ihracatımız pandemi den dolayı çok düşük olacak. Örneğin bugün otomotiv ihracatı yüzde 70 düşmüş. Dolar girdimiz çok az ve ödememiz gereken kısa vadeli dolar borcumuz baya bir var. Bu durum kura yansıyor ve dolar çıkıyor. Bu otomotivden telefona parfüme bir çok sektöre ağır darbe vuracak ama beni en çok düşündüren sağlık ve ilaç sektörü çok kötü etkiler bu döviz yükselişi. O yüzden imkanları zorlayalım splitte ki fiyatları kaçırmayalım. Bu yazılanlar yatırım tavsiyesi veya kesin gerçekleşek şeyler değildir.

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: furkan1001 View Post
      Fiyatlar daha da artacak gibi görünüyor. Siyasete girmeden durum hakkında bilgi vereyim; kısa vadede ödememiz gereken dış borcumuz hayli fazla ve rezervlerimiz düşük para yani dolar bulmamız lazım bunun için şu konjonktürde araçlar çok kısıtlı. Swap anlaşması deniyoru ama fed(amerikan merkez bankası) bunu red etti kendisine maliyeti çok düşük olmasına rağmen. Avrupa da swap dolar anlaşması yapmayı deniyoruz ama orada sıkıntılı tek seçenek imf gibi gözüküyor onda da malum siyasi etkenlerden dolayı yanaşmıyoruz. Dolar girişi sağlayan turizm ve fason üretim odaklı ihracatımız pandemi den dolayı çok düşük olacak. Örneğin bugün otomotiv ihracatı yüzde 70 düşmüş. Dolar girdimiz çok az ve ödememiz gereken kısa vadeli dolar borcumuz baya bir var. Bu durum kura yansıyor ve dolar çıkıyor. Bu otomotivden telefona parfüme bir çok sektöre ağır darbe vuracak ama beni en çok düşündüren sağlık ve ilaç sektörü çok kötü etkiler bu döviz yükselişi. O yüzden imkanları zorlayalım splitte ki fiyatları kaçırmayalım. Bu yazılanlar yatırım tavsiyesi veya kesin gerçekleşek şeyler değildir.
      Ekonomi ilgi alanıma girmiyor. Haliyle cok anladigim da soylenemez. Ama tecrube edindigim sey şu; bir kac ay sonra "bol bindirimli indirimler" bizi bekliyor Her seye oldugu gibi buna da alisiriz. Gerci asil tehlikeli olan da bu degil mi? Alismak...

Yorum

• Abbathdoom
        Abbathdoom Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Beğendiğim ve uzun süreli denemelerle bir parfümü full şişe alabilirim. Bir de ne sıklıkla ne kadar fazla kullandığıma bağlı olarak değişebilir. Ha bir de erişimi zor olan parfümler var ve onları full şişe alınabilir buluyorum. Gösteriş meraklılarına hiç girmiyorum. Onlara şişeleriyle bir hayat dolu mutluluklar diliyorum.

• Marmaris büfe
        Marmaris büfe Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Gösterelim gitsin hocam😊 zaten hepimiz deli değilmiyiz.? Bu ülkede bu hobiyi dekant yada Şişe olarak yaşatan herkese saygım sonsuz. Avrupa ile adaletsiz bir şekilde yarışıyoruz zaten bir parfüm= 1 maaş maalesef.

• cantona8
        cantona8 Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Haha aynen Engin hocam. Eskiden forumlarda bi arkadas vardi. Okuyorsa hala selam olsun. Kendisi avrupada yasiyordu. Bizim o zamanlar zor bela bulup getirip arkadaslarla paylastigimiz parfumler adamin elinde sise sise vardi. Hep derdim ki ulan bizim de paramiz degerli olsa, imkanlarimiz olsa demek ki bu dekant mekant işleriyle hayatta kimse ugrasmaz bu kadar. Ben o arkadasin lakabini "bay haksiz rekabet" olarak belirlemistim kendimce
        Son Düzenleme cantona8; 07-05-20, 17:41. Tarafından yapıldı.

• Atelier Cologne Oud Saphir
      Olfactive Studio Still Life in Rio

Günaydın 10'ar ml lütfen

Yorum

• Atelier des Ors Lune Feline - 5ml

Yorum

• 5'er ml Dune Road ve Lune Feline rica edeyim

Yorum

• Tmov arabesque 5 ml rica edebilir miyim
            Son Düzenleme Mehmetburuk; 07-05-20, 17:09. Tarafından yapıldı.

Yorum

• # Talepler girildi. Yarın akşam büyük temizlik var. Şişeli talepleriniz içerisinde maksimum almak istediğiniz miktarları belirtirsiniz. Dekant alma kuralını, şişenin 3te 2sini tamamlamak yoluyla da kullanabilirsiniz. Bkz. Kurallar (c). Zorlama yok haliyle. Cuma akşamı bu duruma göre, 3te 1i ve daha fazlası hala talebe açık olan tüm şişeler splitten çıkarılacaktır. #

Yorum

• Nicolai New York Intense ve Escentric Molecules Escentric 04 ikisini de 60 a kadar alırım.

Yorum

• cantona8
                  cantona8 Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Şimdilik 60ml olarak yazayım hocam öyleyse sayfada dursun. Duruma göre iptal ederiz ya da eksiltiriz senden.

• cctaymaz
                  cctaymaz Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Uygundur hocam. Teşekkürler.

• PDM Carlisle 60 ml Thiery Mugler A Men 50 ml ye kadar alabilirim.

Yorum

• cantona8 Mustafa hocam eğer imkanı varsa sana zahmet benim tom ford beau de jour talebimi iptal edip yerine 5 ml Nicolai New York Intense yazabilir miyiz? eğer mümkün değilse beau jour talebim aynen kalsın. Şimdiden tekrar teşekkürler

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: orangeverte View Post
                    cantona8 Mustafa hocam eğer imkanı varsa sana zahmet benim tom ford beau de jour talebimi iptal edip yerine 5 ml Nicolai New York Intense yazabilir miyiz? eğer mümkün değilse beau jour talebim aynen kalsın. Şimdiden tekrar teşekkürler
                    Hocam in beau jour bana eklenebilir.

Yorum

• Bu arada cantona8 hocam V 4 olacak mı yoksa bu kadar mı acaba ?

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: Mehmetburuk View Post
                        Bu arada cantona8 hocam V 4 olacak mı yoksa bu kadar mı acaba ?
                        Hocam bu saatten sonra ancak soyle ekleme olur; Siseli almak istediginiz ya da alacaginiz bi parfum vardir. Dekant isteyene eksiltmek icin sayfaya ekleriz. Hazir alim yapilacakken onlar da aradan cikar... Baska sekilde ekleme yapilmayacak. v.4 guncellemesi ile sayfa muhtemelen yari yariya dusecek.

Yorum

• Burak hocam herodu şişeli olarak,fidelis 5ml,monte cristo 15 ml,tmov mistik intense 5ml,

Yorum

İşleniyor...
                          X