Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

# Split Vakti #

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

Arkadaşlar daha önce forumda hiç splite katılmadığım için soruyorum birisi anlatabilirse sevinirim. Mantık instagram ile aynı mı? Parfümler tek tek mi ekleniyor yoksa bir anda mı paylaşılıyor?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Myrkur View Post
    Arkadaşlar daha önce forumda hiç splite katılmadığım için soruyorum birisi anlatabilirse sevinirim. Mantık instagram ile aynı mı? Parfümler tek tek mi ekleniyor yoksa bir anda mı paylaşılıyor?
    Bir anda tüm liste ekleniyor, talep sırasına göre değerlendirme yapılıyor hocam.

VTR-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

Hocam instagram derken acaba isim verebilirimisiniz ben biraz yabancıyım o mecraya

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Myrkur View Post
        Hocam forum splitleri ile instagram splitleri sekil olarak benzese de ozunde farkliliklar icerir. Forum splitlerinde ayrica teker teker ekleme yapilmaz ama genelde ekleme cikarma yapilir. Talep olmayan parfumler yerine yenileri eklenebilir. Muhtemelen Pazartesi gunu aksami split sayfasini acip kacacagin sonrasinda gelen taleplere gore gereken duzenlemeleri yapip devam edecegim.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: izeq0625 View Post
          Evet splitte sıkıntı çıkmaması için kurallarla ve katılacaklarla ilgili çalışma yapılması gerektiği yavaş yavaş ortaya cikiyor , spliti sabote etmek isteyenlerin olacağına dair uyarı yapılmıştı aynen katılıyorum

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
          Hocam daha once yazmistim. Bir kez daha yazayim. Splitime ilk kez katilacak tum uyelerden talep edecekleri parfumlerin ucretini pesin talep edecegim. On odeme vs isine girmeyecegim hic. O konuda netim. Onlar ucretlerini odemeden kesinlikle talep toplama asamasi bitmeyecek. Hicbir parfum siparis edilmeyecek. Verilen surede uzerine duseni yerine getirmeyen uye splitten cikarilacak ve splitlerden yasaklanacaktir. Bu konularda ne kadar net ve kararli oldugumu bikiyorsunuz zaten. Ben bu tarz sorumsuz davranislarin topluluklara ve hobiye bir sey katmayacagini da bildigim icin genelde forumdan ihrac talebinde bulunuyorum. Elimden gelen bu asamada baska bir sey yok. Daha onceleri cok kez iyi niyetli davranildi ve odeme asamasinda geri donusler yapilmadi. Uyeler bir anda hayalet oldu vs. Bu tarz davranislarda bulunanlarin aramizda yeri olmadigi kanaatindeyim. Sabote vs gibi buyuk capli islere girecek bir uye olacagini sanmiyorum ben yine de.

Herkese saygilar ve iyi geceler.

Yorum

Bu instagram konusunda bilgisi olan özelden beni aydinlatabilirmi. O mecraya yabancıyım. Son zamanlarda o mecranın aktiflestigini duydum ancak hic denk gelemedim. Yardimci olursanız incelemek isterim

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cantona8 View Post

Hocam daha once yazmistim. Bir kez daha yazayim. Splitime ilk kez katilacak tum uyelerden talep edecekleri parfumlerin ucretini pesin talep edecegim. On odeme vs isine girmeyecegim hic. O konuda netim. Onlar ucretlerini odemeden kesinlikle talep toplama asamasi bitmeyecek. Hicbir parfum siparis edilmeyecek. Verilen surede uzerine duseni yerine getirmeyen uye splitten cikarilacak ve splitlerden yasaklanacaktir. Bu konularda ne kadar net ve kararli oldugumu bikiyorsunuz zaten. Ben bu tarz sorumsuz davranislarin topluluklara ve hobiye bir sey katmayacagini da bildigim icin genelde forumdan ihrac talebinde bulunuyorum. Elimden gelen bu asamada baska bir sey yok. Daha onceleri cok kez iyi niyetli davranildi ve odeme asamasinda geri donusler yapilmadi. Uyeler bir anda hayalet oldu vs. Bu tarz davranislarda bulunanlarin aramizda yeri olmadigi kanaatindeyim. Sabote vs gibi buyuk capli islere girecek bir uye olacagini sanmiyorum ben yine de.

Herkese saygilar ve iyi geceler.
            Çok doğru bir karar vermissiniz hocam. Çok yakın zamanda kotu bir örneği de başka bir forumda yaşanmıştı. Yüklü miktarda talepte bulunan bir arkadas ödeme zamanında sessizlesmisti. Belki bu arkadaş bu forumda da bulunuyor olabilir.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: AYKUT View Post
              Bu instagram konusunda bilgisi olan özelden beni aydinlatabilirmi. O mecraya yabancıyım. Son zamanlarda o mecranın aktiflestigini duydum ancak hic denk gelemedim. Yardimci olursanız incelemek isterim
              Hocam israrla konu disi seyler yaziyorsunuz!

Yorum

• ali
                ali Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Çok ince yapılıyor ama kimse neyin ne olduğu anlaşılmıyor sanmasın öyle değil mi cantona8 hocam. Forumun huzurunu bozacak yaklaşımları yakından takipteyiz. 😉

Hocam israrla konu disi seyler yaziyorsunuz!

Hocam konu dışı derken gayet samimi şekilde bir soru sordum. Yani uzay parfümerinin adresini sorsam eminim yardimci olursunuz ama bu neden konu dışı anlamadim. Gerçekten bilgim yok o mecrayida incelemek istiyorum belki yeni kokuları uygun fiyatlı bulma imkanim olur ayrica bilgisi olan kişiden özelden yazmasını rica ettim farklı bir niyetim olsa bilgi edinme haricinde özelden talep etmezdim.

Yorum

Hocam konu dışı derken gayet samimi şekilde bir soru sordum. Yani uzay parfümerinin adresini sorsam eminim yardimci olursunuz ama bu neden konu dışı anlamadim. Gerçekten bilgim yok o mecrayida incelemek istiyorum belki yeni kokuları uygun fiyatlı bulma imkanim olur ayrica bilgisi olan kişiden özelden yazmasını rica ettim farklı bir niyetim olsa bilgi edinme haricinde özelden talep etmezdim.
                Hocam soruyu bana sormadınız ama ben görüşümü söylemek istiyorum, 1. avatarınızı sordular kısaca bu avatarı bir yerde gördüm hoşuma gitti xerjoff alexide seviyorum kullandım deyip geçebilirsin, sen başladın avatarı kullanandan bir sürü şey ima ettin söyledin gerek yok sorununu arkadaşımızın düzenlediği bu splitte anlatmazsan iyi olur bence 2. ınstagram diyerek ikidir soru soruyorsun arkadaşımız burda bir split düzenliyor, onu konuşmamız gerekirken ikidir ınstagram konusu açıyorsun, belli daha önce bu veya öbür forumda bulunmuşsun az çok biliyorsun özelden mesaj at düzenleyen arkadaşa özelde konuşabilirsin, burayı yükseltelim oralara yani ınstagrama burada yükselmeyelim 3. Bu cevabınızda bile saldırı pozisyonunu seçiyorsunuz şu firmayı sorsam cevap verirdiniz diye suçlama yolunu seçiyorsunuz ne gerek var, farklı bir niyetim olsa özelden cevap istemezdim diyorsun özelden yaz o zaman öyle bilgi iste özelden cevap versinler, bu taraftan bak olaya birde, neyse bunları unutalım daha pozitif olmaya çalışalım, birbirimizi yanlış anlamış olabiliriz, bu konuyuda daha fazla uzatmayalım, pazartesi günü akşam buluşmak üzere herkese iyi forumlar

Yorum

Bu sırada biz herşeyin farkındayız sadece amacı çözmeye çalışıyoruz. Sadece bu bilinsin. Buradaki hiç kimse aptal değil en başından beri...

Yorum

split startı pazartesi kaç gibi ? ona göre mevzimizi alalım ))

Yorum

Hocam burasi yeri degil. Ben uzay i da nokta yi da cok severim ve farkli basliklarda onerdigim cok olmustur. Ama burasi bir split basligi ve baslikta uzay exclusive spliti ya da instagram spliti vs yazmiyor. Bu size son uyarim. Germeye basladiniz beni! Yazdiklarinizin satir aralarinda kötü kokular var. Gostermeye calistiginiz kadar cahil degilsiniz bunu görebiliyorum.
                      Son Düzenleme cantona8; 23-02-20, 14:09. Tarafından yapıldı.

Yorum

Hocam burasi yeri degil. Ben uzay i da nokta yi da cok severim ve farkli basliklarda onerdigim cok olmustur. Ama burasi bir split basligi ve baslikta uzay exclusive spliti ya da instagram spliti vs yazmiyor. Bu size son uyarim. Germeye basladiniz beni!
                        Bozmayın moralinizi, biz sizi iyi biliyoruz böyle oyunlara gelmeyiz hocam

VTR-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

Splitlerin artık tamamen ticari bi olaya dönüştüğü şu günlerde (ml 4.5 tlye la nuit gördü bu gözler ) umarım amacına uygun (paylaşım, yeni şeyler deneme) şekilde gerçekleşir. gerekirse yeni kurallar belirlenmeli.

Yorum

İşleniyor...
                          X