Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

# Split Vakti #

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

Split hakkında ufak bir tüyo alma ihtimali var mıdır acaba? Önümüdeki ilkbahar/yaz sezonu ağırlıklı mı yoksa kışlıklar da olacak mı ya da takribi kaç parfüm yer alacak ? He bir de birkaç marka çıtlatma ihtimaliniz olursa tadından yenmez

Yorum

• cantona8
      cantona8 Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Hocam belirli bi marka yok. Yazlik kislik karisik. Umarim her zevke ve ihtiyaca cevap veren bi split olur. Parfumleri alacagim yerlerden ellerinden geldigince uygun teklifler istedim.

• xPixa
      xPixa Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Bilgilendirme için teşekkürler hocam. Pazartesi akşamını beklemedeyim, aslında parfüm ihtiyacım yok ama 1-2 dekant alasım var açıkçası Belki de gözüm döner şişeli talep ederim kim bilir

İlkbahar ve yazlık olursa yine cebe ateş düşecek bu hobiye yeni başlayan biri olarak.

Yorum

Hocam eline sağlık şimdiden. Foruma böyle birşey gerekliydi aslında iyi olur, ama spliti açıkladıktan sonra uzun süre bekletmek şahsen iyi olmuyor pazar maçtan sonra açılabilir böylece kaybeden tarafa bir teselli kazanana yeni heyecan olabilir sadece bir öneri size ne kadar uyar bilemiyorum tabiki.

Yorum

Forumda katılmayı düşündüğüm ilk split Umarım beklediğim parfümler vardır. Yazlık ağırlıklı ise tadından yenmez.

Yorum

Eyvah sayfayı sürekli yenilemek zorunda kalacağız) tabi ki, sezona uygun parfümler olması tercihimiz..

Yorum

Niş,designer ortaya karışık mı olacak acaba?

Yorum

• cantona8
              cantona8 Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Evet hocam. Karisik olacak. Umarim ahalinin isine yarayacak seyler cikarmis oluruz..

• volcanolover
              volcanolover Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              İnşallah, hayırlısı o zman

Hadi hayırlısı diyelim.

Yorum

Hocam valla ateş düşürdün bir kere pztesi yi zor bekleriz 😬😬😬

Yorum

• cantona8
                cantona8 Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Beklentileri arsa cikariyoruz valla

Heyecan sınırsız... :-)

Yorum

Ooooo süper bir haber 👏👏👏

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

genel yazlık bekliyor sanırım. fakat -15C° de bile 30C° hissettirebilen kadifemsi bir kışlık olsa...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cantona8 View Post
                    Ahali haftasonuna hazir olun diyecegim ama oyle maclar var ki bu hafta Süper Lig'de Ptesi sayfaniz hazir efenim. Karma uygun parfumlerle... Bu bir yurt dışı spliti değildir ama. Ozellikle belirteyim Temasi "yurt icinden uyguna neler ekleyebiliriz".

Saygilar.
                    Yurt içi kaynaklarına forum içi de dahil olsun mu?

Yorum

• cantona8
                      cantona8 Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Hocam ukalalik yapiyor gibi algilanmak istemem ama forum ici kismini tamamen kendim sectim. Cunku diger turlu ugrasilacak is degil. Bunu daha once de ifade etmeye calismistim

Sevgili Mustafa hocam yine sardı bir heyecan,bakalım derbi heyecanı mı parfüm mü ağır basacak ikisi birden bünyeyi yorar da hayırlısı

Yorum

Güzel haber Mustafa Hocam, heyecanlı ve keyifli bir split olacağı kesin, tabi sizin içinde yorucu) Şimdiden emeklerinize sağlık, beklemedeyiz sabırsızlıkla...

Yorum

Evet splitte sıkıntı çıkmaması için kurallarla ve katılacaklarla ilgili çalışma yapılması gerektiği yavaş yavaş ortaya cikiyor , spliti sabote etmek isteyenlerin olacağına dair uyarı yapılmıştı aynen katılıyorum

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

İşleniyor...
                        X