Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Haziran 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Lalique Soleil
    https://www.fragrantica.com/member/789115/

https://www.instagram.com/sebnemin_dunyasi/

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: mizansen035 View Post
      Bugün biraz basite kaçayım dedim. Zadig&Voltaire for this is him.

tütsü, limon ve sedir ağacı , az biraz da vanilya. Çok basit bir parfüm. Genel beğeniye çok uygun.
      performans oldukça zayıftı ve tazelenmek istiyordu. ben de bu hakkımı More Than Words'dan yana kullandım. İçim rahat.

Yorum

• Dior Ambre Nuit

Havaların nispeten ısınmasıyla beraber kullanayım dedim. Sıcak, hafif baharatlı ve biraz da pudramsı amber ve gül birlikteliği. Çok favorim değil ama yine de bahar aylarında ara sıra kullanmayı seviyorum

Yorum

• Vertus Rose Morocco

Yorum

• Havalar ısınınca Prada Amber Pour Homme kullandım.

Yorum

• mancera kumkat wood

Yorum

• Serge lutens Feminite de bois ismindeki gibi kesinlikle feminen degil.Kesinlikle harika.Performansi da gayet iyi.

RNE-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Alexandria 2..Eşsiz bir güzellik.

Yorum

• Aqua Vittae Forte

Yorum

• Nawab of oudh
                      Dozajlamaya dikkat edilmesi gerekiyor. Bu sıcak havada metalik kısmı çok burun yoruyor ama Tarçın kakule Gül ve çok yumuşak bir oud kullanılmış. Genel beğeniye uygun olan ender oud isimli bir koku.

Yorum

• Zara Tubereuse Noir kullandım.Jo Malone imzalı bu parfüm,ilk denediğim andan itibaren çok hoşuma gitti.Dayanamadım aldım.Büyük boyunu bulamadığım için küçüğünü aldım.Kendi üzerimde deneyince kokusunu daha da çok sevdim.Biraz Beyond Paradise havasında bol çiçeksi,birazda kremsi havası olan bir parfüm.İlkbahara çok yakışan,buram buram yayılmasa da,saçlardan gün boyu hafif hafif gelen kır çiçekleri kokusu gibi.Aynı zamanda kremsi ve temiz hava vermesi de hoşuma gitti.Gucci Bloom a benzetenler de olmuş ama bu parfüm benim tenimde daha kremsi ve güzel koktu.Keşke büyük boyunu alsaymışım dedirtti.

Yorum

• Rayiha
                          Rayiha Yorumladı
                          Yorumu düzenleme
                          Ben birkaç ay önce sorduğumda artık gelmediğini söylemişlerdi

• mizansen035
                          mizansen035 Yorumladı
                          Yorumu düzenleme
                          Morning grasse bulamayanlar yine Zara’dan kırmızı silindir şişe olan “sense of glam” bakabilirler. Aynı parfüm, şişe farklı. Bu Zara’nın sürekli yaptığı bir şey. Parfümü üretimi durdu gibi gösterir ama aslonda aynı sıvıyı farklı bir şişe ve isimli piyasaya sunarlar.

• Libra
                          Libra Yorumladı
                          Yorumu düzenleme
                          Bilgi için çok teşekkürler🙏🏻İlk fırsatta bakacağım

• Çantamda Selin Bahçe Gülü, ofiste Selin Hanımeli Kolonyası. 80 derece. Virüskırar. Zaten bidonla alırdık, kolonya fiyatları niş parfüm düzeyine çıkmadan yedeklemek gerek.

Yorum

• Gece için Ambra Aurea. Gözünü çılgınca koleksiyon büyütmeye adayan yeni arkadaşlara bebek vesilesiyle bir es verdikten sonra farkettiğim bir gerçeği söylememde fayda var. Dolabınıza bakın ve 15 sene parfüm almasanız da kokusuz kalmayacağınızı görün😅 ( 360 dan 65 e düşen eski koleksiyoner)
                          Son Düzenleme Umut Kurtoğlu; 09-03-20, 23:35. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Umut Kurtoğlu
                            Umut Kurtoğlu Yorumladı
                            Yorumu düzenleme
                            İnan olmadı. az çok hepsi burnuma gelir kokuları ismini sayınca ama keşke kullansam dediğim inan yok.

• Aryan
                            Aryan Yorumladı
                            Yorumu düzenleme
                            Hmm... O zaman ne mutlu size! Fragrantica profilinizi de günceller misiniz? İnceleyelim biraz.

• Umut Kurtoğlu
                            Umut Kurtoğlu Yorumladı
                            Yorumu düzenleme
                            Tabi müsait olduğum bir an yapayım. Ama ilk onumu paylaşayım birazdan ilgili başlıkta

• montana parfum d'homme (vintage) (1989) çam ormanında geziyorum oradaki çam ağaçlarının etrafa yaydığı keskin kokusu bu parfüme işlenmiş temizlik hissi uyandırıyor ortalara gelince yeni yıkanmış elbise giyiyormussunuz temiz hava hissini veriyor kalıcılık 8 saatten fazla Dekant aldım ama keşke daha fazla alsaydim diyorum (:

HUAWEI VNS-L31 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Bentley Exotic Musk

Yorum

İşleniyor...
                            X