Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Haziran 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Bond New York Oud.. Yoğun başlayıp meyveli tatlı misk ile devam eden ud-gül merkezli koku.

Yorum

• Frederic Malle French Lover kullandım. Açılışındaki yeşil atmosfer çok hoş ve vetiverle birlikte devam etmesiyle hızlıca beğenimi kazandı. Vetiverin arkasında hissedilen sedir de güzel bir hava katmış. Kalıcılığı güzel ama yayılımı ortalamanın biraz altında. Arada kendisini hissettiren tarzda diyebilirim.

Yorum

• FM Vetiver Extraordinare

sabunsu vetiver. En güzel vetiver örneklerinden biri bana göre. Bir diğer güzel örneğini de küflü yapısı ile Serge Lutens vetiver oriental de koklamıştım. .

Yorum

• Tauer LDMM

Bence ACDD ye gore daha keyifli koklamasi

Yorum

• mlsbrn
            mlsbrn Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            mizansen035 Kesinlikle fiyatlari cok ucuk Turkiyede satilmadigi icin saniyorum.Ilk seyahatimde LDMM ve vanilla flash almayi dusunuyorum yurtdisindan bendeki sise dayanmicak yoksa yedeklemek lazim

• mizansen035
            mizansen035 Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Rose flash vardı bende. Farklı bir Gül yorumuydu. Anneme vermiştim. Çıkarsanız bir LDDM de alırım diyeyim o halde

• mlsbrn
            mlsbrn Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Tabi yardimci olabilirsem ne mutlu

• Terre de hermes edt

Yorum

• Chanel edition blanche ilk çıktığı günden beri kullanırım. 3. Şişem nadir kullanmaya başladım malum fiyatlar sürekli artıyor. Çok güzel yazlık bir parfüm buna benzeyen tarz olarak, onuda en kısa zamanda deneyeceğim ama onun fiyatlarıda çok yüksek beğenirsem bir yerden 35-45 ml bulmaya çalışacağım. Günaydın 🙃
            edit: benzeyen parfüm xerjoff uden diyorlar yazmayı unutmuşum 😂
            Son Düzenleme furkan1001; 07-05-20, 09:04. Tarafından yapıldı.

Yorum

• orangeverte
              orangeverte Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Ben de tam diyordum benzeyen parfüm nerde😂

• CH PRIVE MAN kullandım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Amouage Interlude Man

Hava yine yağmurlu ve serin olunca sıktım bu babayiğiti Hem dün yeni versiyonu da çıktı, eylül ayı gibi ülkemize giriş yaparsa direk denemeye gideceğim kendisini

Yorum

• MİN NEW YORK Shaman ile 3 yılın hasretini giderdim desem yeridir 6 fıs sıktım :-)) Bangır bangır bağırıyor.Orucu tehlikeye soktuk, çok derin koklamadan günün bitmesini bekleyeceğim. Bir daha kine 3 fıs kafi gelecek.

Yorum

• KARALARIN_CEMAL
                  KARALARIN_CEMAL Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  O hatayı bir daha yapmam hocam :-)

• Marmaris büfe
                  Marmaris büfe Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Ohhh lükse bak sen 6 fıs :-) bizde gece kapaktan koklayalım bitmesin diye.

• orangeverte
                  orangeverte Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Ragıp hocam bazen insanın canı çekiyor bol bol sıkmak, bana da oluyor

• Yağmur yağıp, havalar mevsim normallerinin altına inince elim Terre d'Hermes Parfum'a gitti.

Bana reklamlarındaki gibi her fısı sıcak çöl kumları gibi gelen, içimi ısıtan bir koku. EDT.'de durum nedir bilmiyorum ama bu parfümde açılışındaki portakalların dahi sıcak ve hoş, acımsı bir kullanımı var. İlk anlarda bile beni ısıtan, hatta yakan ve hatta hatta bazen terleten, bu yüzden de sıcak havalarda tercih etmediğim parfümlerden. Bugün böylesine serin, yağmurlu bir günde ise üzerime güzel oturdu.

Yayılımını çok başarılı hatta biraz garip olacak ama "farklı" buluyorum. Sanırım bunun sırrı, Iso-E Super... Buna artı olarak parfüm de hazır üzerimde tazeyken bu sabah ofise girişimde bayağı övgü topladı.
                Son Düzenleme Aryan; 07-05-20, 11:54. Tarafından yapıldı.

Yorum

• orangeverte
                  orangeverte Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Benim terre serisinde en sevdiğim budur. Portakal edtye göre daha bariz hissediliyor. Eau fraiche olan ise tam bir yazlık. Ben üçünü de çok seviyorum

• Nasamotta Baraonda
                Boozy temalı kokulara yine çok yanlış bir zamanlarda kullanmaya başladım Allah affetsin.Viskinin en güzel işlenmiş hali bu olsa gerek, odunsu isli ve karemelize bir şekilde şişelenmiş, kalıcılık ve yayılım ortalama üstü diyebilirim.

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: Marmaris büfe View Post
                  Nasamotta Baraonda
                  Boozy temalı kokulara yine çok yanlış bir zamanlarda kullanmaya başladım Allah affetsin.Viskinin en güzel işlenmiş hali bu olsa gerek, odunsu isli ve karemelize bir şekilde şişelenmiş, kalıcılık ve yayılım ortalama üstü diyebilirim.
                  Engin hocam bu gidişle senin sayende boozy temalı kokulara da merak saracam valla

Yorum

• Marmaris büfe
                    Marmaris büfe Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Bayramdan sonra patlat gitsin nota falan önemli değil varsa yoksa alkol😊

• Öğleden sonrası için MFK lumiere noir pour homme. Bu kokuyu oud satin mood dan daha çok sevdim

Yorum

• Puredistance M

Karanlık, sert ve testosteron seviyesinin tavan yaptığı maskülen bir baharatlı deri parfümü.

Dozajında kullanılmış hayvansallık ile kirli ama bir o kadar çekici, sertlik dozajı bir hayli yüksek olsa da asaletten asla taviz vermeyen, yepyeni bir Aston Martin'in deri koltuğuna oturmuşsunuz gibi buram buram lüks kokan bir parfüm. Parfümü giydiğiniz andan itibaren o kelite hissiyatını zaten direkt olarak geçiriyor size. Özgüveninizi yükseltiyor hatta yürüyüşünüzü bile değiştiriyor. Evet bu parfümü taşımak ciddi anlamda bir ağırlık gerektiriyor.
                    Son Düzenleme matrai; 07-05-20, 13:36. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Comme Des Garcons - Wonderwood..

Sahilde işimi hallettim, geri dönüyorum..

Nerdeydi şu bizim yol, buradan galiba..

Bu yol değil sanırım, her yer boyum kadar yabani ot ve diken dolu..

Neyse girdik bir kere, hava da sıcak ve boğuk..

Gözlerim yaşardı, genzim yanıyor..

Şükür ki kalıcılık düşük, yabani bahçe bitiyor..

Nihayet, temiz hava..

Yorum

• orangeverte
                        orangeverte Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        Güzel anlatım olmuş Merak ettiğim bir kokuydu, şimdi biraz ilgim azaldı bu yorumdan sonra.

• uncle-benjen
                        uncle-benjen Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        Olumsuz etkilemek istemem hocam ama CDG bana hitap etmeyen bir marka ne yazıkk ki.. Yine de denemeye devam..

• mizansen035
                        mizansen035 Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        En sevdiğim odunsu parfümlerden biridir. Her yağmurlu havada sıkmaktan keyif aldığım kokulardan biri.
                    İşleniyor...
                    X