Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Haziran 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Lalique İllusion Captive.. Çiçeksi, lezzetli meyveli notalara hafif reçinelerin tatlı ve kremsi dokunuşu. Lüks el kremlerini andıran, net sınıflandıramadığım tarzda hem fresh hem odunsu hafif oryantal.

Yorum

• bois - oro 1920 ; tuscan leather'ın daha az kalıcılığa sahip hali.

Yorum

• Terre de hermes eau tres fraiche.

Yorum

• MPG Parfum d'Habit

Deri ve paçuli kombinasyonu nedense sabah sabah burnuma ıslak çimento ya da beton kokusunu andırdı Yine de oldukça başarılı bir parfüm. Aldığıma hiç pişman olmadığım dekontların başında geliyor.

Yorum

• orangeverte
            orangeverte Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            İlginç bir çağrışım olmuş

• Valentino Uomo İntense mevcut dhi yi tokatlar mevcut dhi alacak olanlara Valentinoyu tavsiye ederim.

Yorum

• orangeverte
            orangeverte Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Valentino intense'in güncel versiyonunu kast ediyorsunuz değil mi? Öyleyse bu bilgi iyi oldu

• Hermes Un Jardin Sur le Nil

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Öğleden sonrası için Hermes Elixir des Merveilles. Kadın kokusu olarak lanse edilse de uygun dozajlamayla bir erkek de rahatça kullanabilir.

Yorum

• ANDY DUFRESNE
              ANDY DUFRESNE Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              dostum nickname in değerli bir koku benim için..yazlıklarda en favori koularımdan biridiri orongeverte consantre...elimde yurtdışından aldığım duş jeli,vucut losyonu şampuan ve sabunlarıda var...bol miktarda...

• orangeverte
              orangeverte Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Ne güzel, sizin adınıza sevindim Benim de en sevdiğim yazlık koku hem edc , hem de edt gibi olan konsantresi Maalesef elimde şu an ikisinden de yok. Edc bir şekil bulunabiliyorken, konsantresine yurt içinde hiçbir yerde rastlayamadım Birgün bulabilirim inşallah.

• F.essence oud
              F.essence oud Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Kesinlikle, her türlü kullanılır

• geoffrey beene bowling green

Açılışı portakal bergamot içerikli yesillerden oluşuyor. İlerleyen bölümlerde lavanta, sonra da meşe yosunu içerikli yeşil temalar devam ediyor. Kesinlikle tatlılık içermiyor. Hafif bir yazlık. Ama gençlerin kullanacağı türden değil. Yayılım 2-3 saat sonrasında kayboluyor. Ama özellikle kokladiginizda 5-6 saat kokuya ulaşılabiliyor.

Pahalı seçenekler yerine yazın güzel bir alternatif.

Yorum

• Amouage Reflection güzel koku keşke biraz yayılımı iyi olsa kokuyu yalnızca ben alabiliyorum maalesef

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• yıllar önce şişesiyle edindiğim beğenmeyerek 5 ml kadarını evde bulduğum hacı misi rolon şişesine ayırdığım GİVENCHY XERYUS ROGUE..fenada değilmiş aslında ...

Yorum

• orangeverte
                  orangeverte Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Vintage olanı deneyebilmek isterdim, güncel olanı pek ilgimi çekmedi maalesef.

• Sol bilek Bleu de Chanel EDP. Her ne kadar bu da çok yaygın bir parfüm olsa da diğer yaygın parfümlere göre kalite ve doğallık hissiyatı çok yüksek. Popüler olacaksa böyle parfümler popüler olsun. Aftershave'e benzeyen güzel bir parfüm bence.

Sağ bilek Mancera Cedrat Boise. Açılışını beğenmeyecek insan herhalde yoktur. Ama 45 dakika içerisindeki dönüştüğü koku gerçekten çok kötü. Suda beklemiş odun gibi bir kokuya dönüşüyor. Hiç sevmediğim bir parfüm.

Bu iki parfümle birlikte elimdeki dekantların da hepsini denemiş oldum. Yakın zamanda birsürü dekant almak farz oldu yine

Yorum

• Hafif efil efil kokmaya devam, dibinde kalmış şişeleri bitiriyoruz. ADP Bergamotto di Calabria, mis gibi bergamot kokusu..

Yorum

• Guerlain Songe d un bois ete

Guerlianın Arap Pazarı için sunmuş olduğu Oud temalı bir parfüm. Ama kaliteli olduğu kesin.

Yorum

• Mfk grand soir

Yorum

• Gece için MFK lumiere noir pour homme. Gerçekten naif, temiz bir gül yorumu.

Yorum

İşleniyor...
                        X