Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Haziran 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Öğleden sonrası için HDP Noir Patchouli kullandım. Koku tam bir paçuli ve kakule patlamasıyla açılıyor. Bir süre sonra kokuya ardıç meyvesi ve deri de eşlik ediyor. Buradaki paçuli yeşil ve topraksi bir paçuli. Pek paçuli notalı parfüm kullandığımı söyleyemeyeceğim ama chanel chance edpdeki paçuli bana kuru gelirken buradaki oldukça yeşil ve topraksi geldi. Kokuda hafif bir tatlımsılik ve ardıç meyvesinden kaynaklandığını düşündüğüm hoş bir hava var. Bazı yerlerde jovoy incident diplomatique 'e benzetenler olmuş, jovoyu kullanmadigim için bilemiyorum. Ben epey beğendim. Özellikle paçuli severlerin deneyebilecegi bir koku olmuş

Yorum

• Slumberhouse kiste
      Yaz gelmeden son vuruşları yapalım. Şeftali, bal ve tütünün muhteşem uyumu. Marka naturellikte zirvanada tatlılık biraz yüksek olsada kullanması gayet keyifli.

Yorum

• Missoni

Yorum

• Strangers P. - Salted Green Mango kullandım.
          Oldukça yeşil ve ferah biraz da ekşi bir açılış. İlerleyen kısımlarda keskin değişimler olmuyor. Başlangıçtaki ekşi, yeşil ve ferah yapı biraz daha geriye çekilirken, sucul hissiyatla beraber yeşil meyveli yapı daha da belirginleşerek mevzuya derinlerden vetiver dahil oluyor. Yazlık koku olarak gayet dengeli ve zengin, sakinleştiriciler kıvamında. Yayılım konusunda belki tatmin etmez ama kalıcılık hususunda fazlaca hakkını verir.

Yorum

• Click image for larger version

Name:	Screenshot_20200504_151558.jpg
Views:	679
Size:	113.6 KB
ID:	163346

Yorum

• Profumum Roma - Arso parfümler bana genelde birşey çağrıştırmaz ama bunu her kullandığımda kışın çam ormanlarının tam ortasında yanan ateşin kenarında oturmuş hissine kapılıyorum reçineli ve dumansı yapısı muazzam bence 3 yıl önce tanıştık ve o dönem ekşi sevemeyeceğim bir parfüm olarak nitelemiştim Arsoyu ne kadar özür dilesem azdır

Yorum

• MM Replica Jazz Club

dhi ye benzetenler olmuş bu parfümü fakat alakası yok. Viski ve tütün kombinasyonunda ilerliyor parfüm sonrası tatlı bir vanilya.

Yorum

• LesPaul
                  LesPaul Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  ben dolce gabbana the one edp'ye benzetmiştim.

• Aryan
                  Aryan Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Margiela'nın çoğu parfümünü merak ediyorum. Özellikle Jazz Club ve By the Fireplace'ı kesinlikle denemek istiyorum. Deneme şansım olmazsa, önümüzdeki kış bu iki parfümü kör alış yapabilirim.

• mizansen035
                  mizansen035 Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Markada favorim kesinlikle fireplace. Kestane konusunu net olarak alıyorsun.

• Ormonde jayne zizan ,ilk deneyişim başaralı takım elbise ye iyi gider ama siyah olacak 😎

Yorum

• Naxos kullandım, tatlı hoş kalitesi yüksek tam anlamıyla bir unisex

Yorum

• Gece için MFK lumiere noir pour homme.

Yorum

• dolce gabbana the one

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Ahududu serisine devam, keşke hiç üretimden kalkmasa dediğim, Guerlain LPRN Couture, serinin en şık elbisesi. Ahududu, gül, paçuli ve vetiverle başta pırıl pırıl, zamanla yerleşen ve derinleşen, ferahlık, tatlılık, ve odunsu hissiyatı tek tek sıralayan, çok dengeli bir kompozisyondu, hatta sadece en şık elbise değil, en iyi LPRN parfümüydü. Serinin geri kalanından farklı olarak meyveli-şipre olarak değerlendiriliyordu.

Yorum

• Vakko Infiniti.

bu parfümün verdiği hissiyatı çok seviyorum.

Tekstil firmaları içinde üretim edilmiş en iyi parfüm.

Yorum

• mizansen035
                            mizansen035 Yorumladı
                            Yorumu düzenleme
                            For us denemedim ben _sefa_ ben uzunca süredir for him almak istiyordum en sonunda bari aklımda kalmasın diyip aldım.

cantona8 yani şimdi kiğılı, Altınyıldız , hatemoğlu , Ramsey falan hep parfüm yapıyor. Gerçi ramseyin bir kokusu vardı Gucci ph1 kopyasıydı o iyiydi. Ama bunların arasından Vakko kendine ayrı yer açmış. Hatta designer olarak ck, diesel, Lacoste dan bile iyi diyebilirim sanırım.

• cantona8
                            cantona8 Yorumladı
                            Yorumu düzenleme
                            Onlar eksikti bir

• mizansen035
                            mizansen035 Yorumladı
                            Yorumu düzenleme
                            Tanca da bile parfüm vardı yahu. İki tane denemiştim bir one million diğeri invictus çakmasıydı

• Ch 212 vip ve Dior Sauvage Edp denedim. Çok fazla yorumda bulunmak istemiyorum ikisi de bana göre çok kötü. Özellikle CH 212 Vip yapaylığı ile mide bulantısı yaratıyor bende.

Yorum

• mizansen035
                            mizansen035 Yorumladı
                            Yorumu düzenleme
                            212 vip toyluk zamanlarımın parfümüydü 5 ml kadar Bırakmıştım dibinde. Geçen gün kokladım da, dedim “ben bunun nesini beğenerek kullanmışım”

• Myrkur
                            Myrkur Yorumladı
                            Yorumu düzenleme
                            Bu tarz parfümlerin popüler olmasına bir yandan üzülüyorum çünkü insanlar güzel parfümler denemiyor ve Versace Eros, Ch 212 vip vs. türevleri ekseninden çıkamıyorlar. Bir yandan da seviniyorum çünkü geriye kalan güzellikler sadece bizim gibi bir avuç parfümsevere kalıyor

• mizansen035
                            mizansen035 Yorumladı
                            Yorumu düzenleme
                            Çok tutulmasını ve beğenilmesini normal buluyorum. Sonuçta tam piyasa işi , risksiz. Sık, çık ve övgü al benden uzak olsun da

• Akşam için Kenzo Homme Sport

Yorum

İşleniyor...
                          X