Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Ocak 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Carner Barcelona Cuirs, sonbahar ve kış için ideal olsa da arada kullanmak güzel oluyor..

Yorum

• Acqua Di parma Sandalo...

Yorum

• Armani - Myrrhe Imperiale
        Balzamik mur kullanimi ile bence harikalar yaratiyor, serinin kesinlikle en iyilerinden.

Yorum

• Jean Paul Gaultier Fleur du Male...

papatya gibisin beyaz ve ince....
          sanırım en çok bu anlatabilir bu parfümü...
          açılış tozlu kuru temizmmi kirlimi her ikisini de aynı anda vermeyi başarmış şekilde papatya ve neroli ile açılıyor sanırsın mfk apom ve reflection...
          ama onlarda hissettiğim hafif hayvansallık yok renginin aksine biraz da karanlık...
          sonra fesleğen derinlik katıyor ama papatya ve neroli baskın...
          herhangi bir tatlılık yok...
          sonları klasik le male in vanilyasız haline dönüşüyor ve tenden ayrılmıyor...
          kalıcılık sillaj nefis...
          koleksiyonda olması gereken üretimi durmuş kışın sizi sarmalayacak bir koku....
          İnsanın ruhu kokularıdır...

Yorum

• Paul Smith Story

Yorum

• mancera cedrat boise

Yorum

• Dün Coco Mademoiselle sıkmıştım,kızım çok beğendi.Anne,bu parfüm çoğu parfümünden daha güzel kokuyor dedi.Bugün de onu kullanacağım.Coco Mademoiselle,benim ilk Chanel parfümüm.Daha sonra önüne Chance ve No 5 geçtiyse de,onu kullandığım zaman farklı bir sıcaklık hissediyorum.İlk aldığımda nasıl mutlu olduğumu,kullanmaya kıyamadığımı hatırlıyorum.Hala çok severek kullanıyorum.

Yorum

• Nishane Hacivat

Yorum

• Hermes Voyage Edt

Yorum

• Guerlain Homme l'eau Boiseee vazgecemedigimve bikmadigim ender parfumlerden

RNE-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Heeley Sel Marin

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Nishane Munegu, sıkıp sıcağa çıkmadım tabiki klimalı ortamda kokunun keyfine varmalık

Yorum

• Medea
                            Medea Yorumladı
                            Yorumu düzenleme
                            Özellikle kıyafette kalan kısmında çok iyi bir sabunsuluk var, sıcakta bile pek rahatsız edici gelmiyor bana.

• ufuk.mercan
                            ufuk.mercan Yorumladı
                            Yorumu düzenleme
                            Havalar soğusada hakkını vererek kullanabilsem diye bekliyorum

• Masque Milano Tango ve LDDM ile keyif zamanı. İkisini de bayadır kullanmıyordum ve özlediğimi fark ettim. Özlem gidermek için birer fıs gayet yeterli oldu.

Yorum

• Gün ortası ofiste burnum koku aradı. Ormonde jayne man sıktım 3 fıs mis uyuklayan arkadaşların algıları açıldı

Yorum

• Sospiro Soprano

Yorum

İşleniyor...
                              X