Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Ocak 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• OJ Montabaco

Yorum

• Mutlu pazarlar..Deniz için Ferrari bright Neroli.

Yorum

• SHL777 Mortal Skin ve Kinski kullandım. Mortal Skin’deki böğürtlen ve mürekkep birlikteliğine ek olarak bunları destekleyen reçinelerle tütsü bir de huş ağacının dumansılığı ile çok güzel bir uyum oluşuyor. Mürekkep içerikli denediğim tek parfüm bu oldu. Nedenini bilmiyorum ama bu parfümle aşırı soğuk ve beyaz tenli bir insanı eşleştiriyorum. Sanki Kont Dracula’nın parfümü gibi. Kinski’yi de kullanmak oldukça keyifli. Keşke açılışındaki kunduz yağı etkisi uzun sürse dedirtiyor... Vetiver ile fazla aram olmasa da buradaki kullanımı beni rahatsız etmedi.
        Herkese iyi pazarlar.

Yorum

• Ormonde Jayne Man ...

Yorum

• Tiziana Terenzi Orion

Yorum

• Francesca Bianchi - Under My Skin. Bugünü kendime ayırdım taze çekilmiş espresso çekirdeklerinden kendime hazırladığım espresso kahvem ve kitabım ile kulaklığımdaki kaliteli bir müzik ve eşsiz bir koku ile keyif yapmaktayım.

Sinyora Bianchinin en kullanılabilir parfümü desem yalan olmaz. Bolca ambergis, lavanta ve karanfil çiçeğini hissediyorum. Deri ve süsen kökü bana pek baskın gelmedi. Bolca sıcak baharat ve balzamik bir histe bunun yanında kokuya sıcaklık katmış.Hayvansallık konusunda rahatsız etmeyecek bir hayvansallık mevcut. Belli belirsiz. Orta notalar itibariyle süsen kendini hissettirse de çok baskın değil. Çok enteresan ve zor notaların böyle ustaca çalışmasını başka kim yapabilir bilemiyorum. Birbirine zıt notalar iyi harmanlanmış. Muhteşem bir kompozisyon.

Keyifli pazarlar.

Yorum

• Nishane Muskhane

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Her Kalp İçindeki Çiçeğin Kokusunu Verir.

Yorum

• Armaf - CDNI. Şişenin sonuna geldik nihayet

Yorum

• Poal&coromandel&memo İtalian leather...
                    sıcağa meydan okuyorum...
                    İnsanın ruhu kokularıdır...

Yorum

• Marc Jacobs Man

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Nishane Hacivat.. En kararsız anların müthiş kurtarıcısı
                        estefanyen

Yorum

• Dün kullandığım tshirtümde Montabaco’nun kokusunu alınca bugün de Montabaco kullandım

Yorum

• Amouage Beach Hut

Yorum

• Chanel bleu ile devam

Yorum

• Creed - SMW

Yorum

İşleniyor...
                                X