Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Ocak 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Creed Virgin Island Water..
    estefanyen

Yorum

• Sospiro Accento - Her ne kadarda yaz bunaltıcı sıcaklarında istediğim gibi sıkamasam da abartmamak adına 2-3fis yeterli diye düşündüm. Öğleden sonra da Just Cavalli Him fısır fısır, acısını aldım Accentonun

Yorum

• Elie Saab No:3 Ambre klimalı ortamda çok güzel gidiyor fakat dışarı çıkınca sıcakta biraz baydı beni

Yorum

• Tf Tobacco Oud..

Yorum

• Ormonde Jayne - Man

Yorum

• Mfk Celestia Forte

Yorum

• MFK - Aqua Universalis Forte

Yorum

• Xerjoff Zafiro

Yorum

• Lemon Line Mancera

Yorum

• Bottega Veneta Pour Homme Parfum
                      Ilgimi ceken ender designer parfumlerden olur kendileri.
                      Onume bu parfumu hic bilmesem ve dekant olarak koysalar kesinlikle niche kalitesinde oldugunu soyleyebilirim.
                      Parfum olmayan versiyonuna gore daha govdeli, derin ve yumusak; sarip sarmalayan bir yapisi var.
                      Yogun odunsu ve baharatli notalarla acilan parfumde kakulenin etkisi hemen hissediliyor.
                      Daha sonra ise deri notasi, labdanum ve tonka ile yumusuyor, tatlilik belki biraz daha az olabilirdi ama yine de bence balzamik havayi saglayan her nota yerli yerinde.
                      Durduruldugu soylentilerine kulak asmadan alinabilecek ve kurtarici olarak elinizin her an gidebilecegi bir parfum.
                      Murano oldugu soylenen sisesi basit formlara sahip olsa da bence kaliteli ve luks.

Lagerfeld Cosan hocama selam olsun

Yorum

• Lagerfeld
                        Lagerfeld Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        connoisseur (((:
                        "Bottega'nın Derileri" diye bi' film yapsalar, bi' metal grubu falan kursalar, bi' sergi yapsalar, Mars'ta kurulacak koloninin adı bu olsa.. Her şeyde bi' miktar olsalar... Ana akımın dışında takılan acayip kaliteli çalışmaları var. Kıymetini bilenler biliyor zaten.
                        Geç cevap yazdığın için benimle bi' miktar paylaşmaya mahkum ediyorum seni.

Kalemine sağlık Sercan hocam, teşekkürler. Yine yanıltmadı bu marka beni.

• uncle-benjen
                        uncle-benjen Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        Bence bottega femme çok daha iyi.. Bottegalar temelde kadın markası izleniminde..

• Homme de Gres

Yorum

• Issey Miyake Sport

Yorum

• Hafif rüzgarlı bir İstanbul sabahında OJ Montabaco

Yorum

• Nishane Ani...

Yorum

• Lalique Encre Noire A L'extreme

Yorum

İşleniyor...
                              X