Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Ocak 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Nishane Colognise.. Etrafa yayılımı hoş kokuyor, iltifat alan parfümlerden..
    estefanyen

Yorum

• Montale – Intense Pepper

Bir cumartesi acil nöbeti, ve bu sıkıntılı görevde ilk kez kullandığım, acilde koştururken arasıra durup kokladığım ve nöbetimi güzelleştiren parfümlerden..

Kaliteli, güzel, baymayan ve bence bazı yazılarda benzetilen bentley gibi tekdüze ve bayma ihtimali yüksek designerlerden misliyle kaliteli bir koku.. (kendi şahsi görüşüm )

Ama, meşale şimdiden sönmeye başladı ve kalıcılık maalesef bu aceminin şu an en büyük önceliği..

Yorum

• Vetiver Royal Bourbon

Yorum

• ali
          ali Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Çok beğenmiştik

• RİYAFES
          RİYAFES Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Aynen öyle Ali hocam çok güzel bu markaya bir göz atmak lazım

• Oj man

Yorum

• Nishane Ani Yarı gurme, yarı fresh baharatlı, yarı taze bir vanilya.. kısmen ıslak/yeşil bir havası da var. Kullanim esnasında bazen gurme yönü bazen odunsu yönü öne öne çıkıyor. Sıkıcı olmayan güzel bir vanilya parfümü.
          estefanyen

Yorum

• Pdm Percival

Yorum

• Le Labo The Noir 29

Yorum

• caliban
                caliban Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Merak ettiğim bir parfüm. Notalar güzel görünüyor. Biraz yorumlar mısız rica etsem hocam ?

• Abbathdoom
                Abbathdoom Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Klasik bir incir parfümü değil hocam. Ama böyle dediğimde de büyük bir beklentiye girmemek lazım. İnciri sedir ile desteklemişler. Tütün ve vetiveri daha az hissettim. Diğer içerikleri ise fazla hissedemedim. Yakın zamanda diğer başlıkta biraz daha uzun şekilde yorumlamayı düşünüyorum.

• caliban
                caliban Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Teşekkür ederim.

• Salvatore Ferragamo Acqua Essenziale Colonia EDT - Dekantı bir arkadaş denemem amacıyla yollamıştı. Musait bir zamanda bakarım diye kenara koymuştum ve öylece unutmusum. Bu sabah aranırken gözüme ilişti bir deneyeyim dedim. Açılışı çok güzel elim sürekli bileğime gitti, sürekli eski koku hafızam beni eskilere götürdü, biraz sentetik gelsede çok hoş bir kokusu var. Tek kötü tarafı ise kalıcılığı az, ortalamamın da aşağısında. 2saat gibi kısa sürede uçup gitti

Yorum

• The Merchant Of Venice Oudrageous ...

Yorum

• PDM - Carlisle

Yorum

• Amouage - Beach Hut Man, şu sıralar en fazla keyif veren yazlık parfümüm

Yorum

• diptyque l'ombre dans l'eau

Yorum

• Yağmurlu bir İstanbul akşamına da Fahrenheit edt ne de güzel yakıştı...
                        İnsanın ruhu kokularıdır...

Yorum

• Massimo Dutti - Sandy Papyrus. Gariptir bir cok ovguye maruz kaldim. Fiyatina gore iyi is cikarilmis.

Yorum

• PdM Layton

Yorum

İşleniyor...
                            X