Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Temmuz 2019

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Frederıc Malle French Lover

Yorum

• Len Van Brook safari trooper

muskat vetiver vanille esanslarıyla baya bi gucci envy formene benzemiş

Yorum

• Ormonde Jayne - Rose Gold hem ferah hem oturaklı

Yorum

• Vertus 24 Carat gold

Yorum

• Ysl La Nuit de L'Homme. Pudramsı, baharatlı ama fresh bir havası da var. 2010 bile çok güçlü değil yeni versiyonlarını düşünemiyorum.

Yorum

• juliette has a gun anyway...
              nerolinin ferahlığı beyaz çiçeklerin kremsi yapısı misk ve odunsu notalar ile doygunluğa ulaşmış kireç ve ambroksan ile tamamlanıp metalik havada yumuşatıcı kokusuna bürünerek tertemiz bir hissiyat yaşatan temizlik abidesi olmuş...
              İnsanın ruhu kokularıdır...

Yorum

• Nishane Bosphorusz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Narciso Poudree kullandım.Pudralı kokuları gerçekten seviyorum.Huzur verici geliyorlar bana.Bu parfüm de çok yumuşak ve rahatlatıcı.Diğer pudralı parfümlerime göre daha sıcak bir yapısı var.Ben her türlü severim gerçi ama Narciso Poudree,soğuk,sabunsu,keskin pudralardan değil.Ilık ılık,çok yumuşak bir şekilde kokuyor.Kızım çok beğendi.Annee sen bugün çok güzel kokuyorsun diyerek bol bol kokladı beni

Yorum

• Creed Royal Mayfair

Yorum

• Tiziana Terenzi Kirke

Yorum

• Terre D'Hermes Pure

Yorum

• Sospiro Ensemble

Yorum

• Layton, şu havalarda müthiş mutluluk veriyor, designer-niş tartısına koymadan keyfini çıkarıyorum

Yorum

• Bvlgari Man, extreme kadar hos kokmuyor ama onun kadar da performansi kotu degil. Isimlendirme yanlis olmus.

RNE-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• STORY... özlemişim..ferahlığın ve parfüm nasıl yapılırın saygı duruşu...inanın esans kalitesinide biraz artırıp başına herhangi bir niş markası koysalar,,buradaki çoğu arkadaşın favorisi olur....

Yorum

İşleniyor...
                                X