Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

# Forum İçi Spliti v.3 + UzayExclusive Damping (ARŞİV) #

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Nicolai New York Intense kalan 10 ml
    Miller Harris Le Jasmin 10 ml
    Histoires de Parfums 1740 10 ml

Rica ediyorum...

Yorum

• # Bazı son düzenlemeler yapıldı. Çıkarılan parfümler var. Dekant verilecekler haricinde Şişeli talebi olan ve diğer yarısı boş olan parfümler çıkarıldı. Guerlain Tonka Imperiale kalan miktara şişeli talip yoksa onu da çıkaracağım ve ödeme tablosunu yayınlamak için çalışma yapacağım. Daha önce belirttiğim hususlara dikkat ediniz. Ödeme tablosunu yayınladıktan sonra başka düzenleme yapılmayacaktır. Aksi halde işler karışıyor #

Yorum

• Merhaba alamutu 20 ml ye relatvamente yi 10 mlye çıkartabilir misiniz.

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: cantona8
          # Bazı son düzenlemeler yapıldı. Çıkarılan parfümler var. Dekant verilecekler haricinde Şişeli talebi olan ve diğer yarısı boş olan parfümler çıkarıldı. Guerlain Tonka Imperiale kalan miktara şişeli talip yoksa onu da çıkaracağım ve ödeme tablosunu yayınlamak için çalışma yapacağım. Daha önce belirttiğim hususlara dikkat ediniz. Ödeme tablosunu yayınladıktan sonra başka düzenleme yapılmayacaktır. Aksi halde işler karışıyor #
          Ödeme tablosu ne zaman yayınlanır acaba? Ona göre parfüm ekletmeye geç kalmak istemem

Sent from my SM-G950U1 using Tapatalk

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: svarol012 View Post
            Ödeme tablosu ne zaman yayınlanır acaba? Ona göre parfüm ekletmeye geç kalmak istemem

Tabloyu elimden geldigince sarkitiyorum Mart ayina. Odemede kimse zorlanmasin, yeni bir split henuz bitmisken dusuncesiyle. Yine de Cuma ya kadar toparlarsak cok iyi olur.

Yorum

• by Kilian Intoxicatedi
              ip
              tal edebilirmisiniz hocam

Yorum

• # Arkadaşlar splitimiz kapanmıştır. Lütfen son düzeltmelerinizi yapınız. #

Yorum

• L`Artisan Parfumeur Seville a L'Aube 5ml
                  Mancera Aoud Lemon Mint 5ml
                  Miller Harris Le Jasmin 5ml

Ekleyebilir miyim son olarak acaba?

Son Düzenleme svarol012; 27-02-19, 19:24. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Kargoyu yolladım Mustafa hocam ama belki gelmesi önümüzdeki hafta içini bulabilir. Ayrıca sağ salim ulaşırsa kargomuz, içinde bazı arkadaşlara ve size hediye kokular koydum. Kokuların üzerlerinde kimlere gönderileceği yazıyor. Onları arkadaşların kargolarına eklersiniz. Şimdiden, teşekkürler her şey için.

Yorum

• cantona8
                      cantona8 Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Ben tesekkur ediyorum Zahmetin icin de ayrica tesekkurler.

• Mancera aoud lemon mint 5 mlde ondan alabilirmiyim hocam geçmediyse

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: hemre88 View Post
                      Mancera aoud lemon mint 5 mlde ondan alabilirmiyim hocam geçmediyse
                      Boylelikle son istegi de isliyorum. Cunku arkadaslar pardumleri gondermeye basladi. Bu tablo uzerinden odeme listesi cikaracagim. Yarin yayinlarim muhtemelen. Onumuzdeki haftadan itibaren de yavas yavas odemeleri toparlar dekant malzemelerini vs alir Mart in ikinci haftasi gibi de dagitmis oluruz. Elimden geldigi kadar uzatmis oldum boylelikle spliti. Odemelerde kimseyi zorlamak istemedim. Hobi isi sonucta.

Herkese iyi forumlar.
                      Son Düzenleme cantona8; 28-02-19, 21:05. Tarafından yapıldı.

Yorum

• ali
                        ali Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        Tüm emeklerin için teşekkür ederiz cantona8 hocam..

• cantona8
                        cantona8 Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        Rica ederim henuz yeni basliyor sayalim. Cunku asil mesela bundan sonrasi. Buraya kadari kolaydi Allah mahcup etmesin diyelim.

• Orjinal yazı sahibi: cantona8

Boylelikle son istegi de isliyorum. Cunku arkadaslar pardumleri gondermeye basladi. Bu tablo uzerinden odeme listesi cikaracagim. Yarin yayinlarim muhtemelen. Onumuzdeki haftadan itibaren de yavas yavas odemeleri toparlar dekant malzemelerini vs alir Mart in ikinci haftasi gibi de dagitmis oluruz. Elimden geldigi kadar uzatmis oldum boylelikle spliti. Odemelerde kimseyi zorlamak istemedim. Hobi isi sonucta.

Herkese iyi forumlar.
                      eline emeğine sağlık

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Mustafa yoruyorum kusura bakmak lütfen.. imkan var ise;

Mancera Aoud Lemon Mint 15 ml
                        Nikos Sculpture Homme şişeli olarak 35 ml

yazabilir misin ?
                        Son Düzenleme laedri; 01-03-19, 14:17. Tarafından yapıldı.

Yorum

• cantona8
                          cantona8 Yorumladı
                          Yorumu düzenleme
                          ekliyorum

• İbrahim20
                          İbrahim20 Yorumladı
                          Yorumu düzenleme
                          Hocam ben split kapatıldı diye kargoyu paketledim. Bir daha acarsam kapatması zor olur.Senden ricam arkadaşımızın Nikos talebini iptal edebilir misin

• cantona8
                          cantona8 Yorumladı
                          Yorumu düzenleme
                          Tamamdır. Sizden alır daha sonra İbrahim hocam.

• İbrahim hocam şayet sculpture’ı şişeli satmayı düşünüyorsanız, amatör olarak parfümlerle ilgilenen bir arkadaşıma hediye etmeyi istiyorum. Yardımcı olursanız memnun olurum.. Elinizde satmayı düşündüğündüğünüz başka kokular var isede özelden yazışabiliriz hocam.

Yorum

• Hocam kapanmamışken son bir ekleme yapayım. Vertus carat gold 10 ml.

Yorum

İşleniyor...
                          X