Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

# Forum İçi Spliti v.3 + UzayExclusive Damping (ARŞİV) #

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Atelier Cologne Trefle Pur 20 ml alabilirmiyim.

Yorum

• # Talepler OK! #

Yorum

• Merhaba.
        naxos 5ml talebimi silip 5ml reflection ekleyebilir miyiz lütfen?

Yorum

• Nicolai New York Intense 10ml
          Hermes Faubourg EDT 5ml
          Boucheron Jaipur Homme EDT 10 ml

Ekleyebilirseniz sevinirim.Teşekkürler.

Yorum

• Vertus carat 20ml daha ekleyelim sana zahmet toplam 30ml olsun

Yorum

• Bu arada merak ettim, YSL La Nuit De L’Homme EDT 98ml, yeni formül mü eski formül mü?

Sent from my SM-G950U1 using Tapatalk

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: svarol012 View Post
                Bu arada merak ettim, YSL La Nuit De L’Homme EDT 98ml, yeni formül mü eski formül mü?

Sent from my SM-G950U1 using Tapatalk

Yeni formülasyon hocam 2016'da almıştım.

Yorum

• # Talepler OK! #

# Ayrıca şişe sahiplerinin dikkatine! Spliti bu gece kapatmayı planlıyordum ama ödeme tablosunu yayınlamak üzere ekstra zaman yaratmak için 1 hafta daha sevgili yöneticilerimizden izin talep ediyorum. Sizler de bu süre zarfında splite vermeyi düşündüğünüz parfümler ile ilgili dekant verilecekler ya da verilmeyecekler ile ilgili son kararlarınızı bana bildiriniz. Bu bağlamda dolmayan parfümleriniz ile ilgili açıkta kalan miktarlar hakkındaki tasarruflarınızı yapınız. Kalan dekantları siz mi alacaksınız? Yoksa şişeyi iptal mi edeceğiz? vs... Ödeme tablosu yayınlandıktan sonra yapılacak değişiklikler kabul edilmeyecektir. Saygıyla duyurulur. #

Yorum

• Hermes Faubourg EDT talebim 5ml yerine 10 ml olarak girilmiş, düzeltebilirseniz sevinirim.Teşekkürler.

Yorum

• Merhaba.
                      Dior Feve Delicieuse şişeli alan arkadaş vazgeçerse ben şişeli talibim. Hatta dolmayan kısmı da bana eklenebilir.

Yorum

• Le Bau Male 10 ml aliyim cantona8 hocam. Fatih hoca tavsiye ediyorsa denemek lazım

Yorum

• Mustafa hocam Bond No.9 Lafayette Street 100ml 12,75₺ talep görünmüyor, benim şişeli hakkımı devir ya da iptal edelim

Yorum

• Dior Prive Feve Delicieuse kalan son 5 ml i alayım hocam

Yorum

• # Siseli talepleri bulunan arkadaslarimiz, talip olduklari siselerde kalan miktarlari alip almayacaklarini bana bildirirlerse sevinirim. Belirtilmeyen durumlarda sisenin 2/3 unu siseli talebi olana yazacagim kural geregi. Hesaplama tablosunu yayinladiktan sonra yapilacak degisiklikler kabul edilemeyecektir. #

Yorum

• ozelden mesaj attim mustafa hocam.

Yorum

İşleniyor...
                                X