Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Subat 2019

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Tauerville Vanilla Flash

Yorum

• Moschino Pour Homme Vintage

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Kara Afgan

Yorum

• Dior Homme parfüm

Yorum

• Dior Homme Intense

Yorum

• Valentino Uomo Intense, zarif klas bir koku bana göre

Yorum

• Armani Code Cashmere, gayet başarılı bir designer.. Zaten bana iris ve badem kombinasyonu olsun yeter :-)

Yorum

• Tuberose
                  Tuberose Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Bende çok beğeniyorum Aysucum , keşke Armani Code flankeri olarak değil de bağımsız bir parfüm olarak çıksaydı...

• Ensar Oud No 1

Yorum

• Ysl Kouros

Yorum

• ysl rive gauche

eskiymiş yeni şişeymiş hiç farketmez her haliyle erkek kokusu

ne yapalım yani 40 yasından sonra çikolata bal vanilyamı kokalım

Yorum

• Frozenwings
                      Frozenwings Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Bazen çikolata, bal, vanilya ile şımarmak da lazım

• Kilian - Musk Oud
                    Arabian Nights serisinin gonlumde Incense Oud ile birinciligi paylasan ve bildigim kadariyla Rose Oud'un daha da guclenerek yerini alan parfumu. (Amber Oud'u da begeniyorum)
                    Misk ve oud gibi iki zor notayi muthis bir harmanla birlestiren Kilian yorumu, bir Alberto Morillas isi...
                    Yetmemis, icine paculi, tutsu ve rom koyarak resmen harikalar yaratmis.
                    Gayet kullanilabilir, yumusak, puruzsuz, klas ve luks...

Kaliciligina laf yok ama silaji sanki bir miktar daha iyi olabilirdi, yanildigimi umarim sonraki denemelerimde anlarim.

Yorum

• Tom Ford Plum Japonais.
                      Odunsuların ve meyve-çiçek notalarının inanılmaz derecede dengeli kullanıldığı bir parfüm. .Erik, erik likörü ve erik çiçeği ile mayhoş, tarçın, safran ile baharatların eşlik edip derinlik kazandırdığı, fir balzamı, benzoin, amber ve vanilya ile yumuşamış parfümde günümüzde odunsu yönü baskın olarak kullanılan oud un daha çok alttan hafif dumansı olarak hissedildiği harika bir kompozisyon. Denemek için geç kalmışım ama şuan ki favorilerim arasına hemen girmiş bir parfüm. Performans kumaşta daha iyi. Tene ve kumaşa birlikte uygulandığında tatmin edici oldu. İlk sıkıldığında oda dolduran cinsten.
                      estefanyen

Yorum

• Frozenwings
                        Frozenwings Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        Private Blends'in parlayan yıldızlarından... Kısa bir süre önce DC olup sonra karardan vazgeçildiğini okumuştum.

• ali
                        ali Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        Sanırım aynı sebepten 100 ml şişe yok

• Tobacco vanille deodorant karanfil vanilya tütün...
                      İnsanın ruhu kokularıdır...

Yorum

• Bugün parfüm sever bir arkadaşımla Boyner ve Sephora çıkartması yaptık , bir sürü parfüm kokladık ama ben eve gelip hepsini sıfırlayıp yine J'Adore umu kullandım , ohh kendime geldim 😂
                        Son Düzenleme Tuberose; 04-01-19, 21:12. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Sospiro Erba Pura

Yorum

İşleniyor...
                          X