Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Subat 2019

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Lidge

Yorum

• Terre dhermes 3 fıs kafi

Yorum

• House of Sillage No:1

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• isabey sir gallahad...
          nefis biraz feminen olmakla birlikte lezzetli bir çiçek buketi...
          İnsanın ruhu kokularıdır...

Yorum

• atkinsons 24 old bond street triple extract.fark edilirliği çok düşük eğer biraz fark edilir bir parfüm olsaydı parfüm dünyasını sallayabilirdi.Fragranticaya bakmadan notalarını anlamak pek mümkün değil.ben çay kokusu dışında pek bişey anlayamamıştım.Parfümün içerisinde çay,viski ve ardıç meyveleri var.Oldukça maskülen bir parfüm

Yorum

• Amouage Opus XI
              Az ama oz notalara sahip; Akdeniz ulkelerinde cok farkli kullanim alanlari olan mercankosk, styrax, deri-suet karisimi ve oud kombosundan olusan parfum son zamanlardaki bana gore en iyi Amouage isi diyebilirim.
              Acilistaki floralligi saglayan mercankosk notasi cok iyi bir secim; feminen tarafa hic kaymadan yumusak ama aci ve keskin tarafini ortaya koyuyor.
              Mercankosk notasini eski nesilden Charles Jourdan Un Homme ve Van Cleef and Arpels Pour Homme ile hatirliyorum, yenilerden ise Olivier Durbano - Labradorite'de ama kullanimi bence ucune de benzemiyor.
              Parfum uzun bir sure styrax, oud ve deri-suet karisimi olarak devam ediyor. Deri zaman zaman suete evriliyor ama her daim baskin olarak burnuma geliyor.
              Aralarda, zaman zaman, biberli keskin bir ferahlik hissediliyor, parfum adeta tazeleniyor ama hemen ardindan yine hafif oud destekli deri-suet hakim duruma geciyor.
              Bazen de bana en sevdigim designerlardan olan Gucci Guilty Absolute'daki havayi andiriyor.
              Kutu sade, yalin, umdugumdan kucuk ama sise standi ile renginin mavi tonunu ve kapak uyumunu, islemesini gayet begendigimi soyleyebilirim.

Kalicilik ve silaj ise cok basarili.

Yorum

• RL Safari

Yorum

• MFK Silk Mood Extrait yeni favorim bu, Boğmayan ve Ud sevmeyenlerin bile ilgisini çeken bir parfüm.

Yorum

• Click image for larger version

Name:	
Views:	0
Size:	567.7 KB
ID:	105764
                    فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ

Yorum

• AKOM dan uayrı üstüne uyarı bu gece kar geliyor ( İSTANBUL )
                      Montale - Honey Aoud sıkmanın zamanı geldi , kıyafetteki 3 günlük rekorunu kıracak sanırım kar ile beraber

Yorum

• Soğuğa karşı sıcacık Slumberhouse Ore silahımı kullandım. İçkiyle ıslatılmış yanık, dumanlı odunsulara eklenen sıcak, kalın gövdeli reçineler ve hepsinin üzerini kaplayan kuru, tozlu bir kakao. Abartıya kaçmayan tatlılığın da katkısıyla oluşan ısıtıcı etki üst seviyede. Pek değişim göstermeyen bir yapısı var ama hem tozlu, kuru kakao hem odunsular, hem reçineler son derece doğal kokuyor.

Yorum

• Fb cocaine...
                          bir fıs yetti bundan sonra sadece tek doz alınacak...
                          İnsanın ruhu kokularıdır...

Yorum

• afnan supremacy

Yorum

• Xerjoff Alexandria ii düğünden sonraki ilk buluşma

Yorum

• Opus 5

Yorum

İşleniyor...
                                X