Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Subat 2019

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Byredo Bal d'afrique

VTR-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• yeni yıla Dior Sauvage ile merhaba dedik

Yorum

• Michael Kors Michael kullandım.İlk denediğimde kokusuna hayran olmuştum.Kullandığım zamanlarda çiçek bahçesi gibi kokuyorsun yorumunu çok almışımdır.Bende beğenip alan arkadaşlarım oldu ama alıp kullanamayan da oldu.Oldukça güçlü bir çiçek kokusu.Bazı kişilere ağır gelebiliyor.Kendisi sevse de eşi beğenmeyen arkadaşlarım da oldu.Bir arkadaşım ne zaman sıkıp arabaya binsem,eşim hemen camları açtırıyor,sıkma şu parfümü diyor demişti😊Ben hala çok beğeniyorum.İddialı,güçlü,buram buram kokan,oldukça dikkat çekici bir parfüm.

Yorum

• TMOV Arabesque

Yorum

• OJ- Nawab Of Oudh

Yorum

• Parfums De Marly Layton.Bana nedense Clive Christian Rock Rose’u hatırlatıyor.Hem ml avantajı hem fiyat açısından Layton ağır basıyor tabiki

Yorum

• Cartier Pasha Edition Noire

Yorum

• yeni yılın ilk iş gününden herkese slm...
                  tf black orchid edt...
                  İnsanın ruhu kokularıdır...

Yorum

• Bu aralar dumansı takılıyoruz; Tiziana Terenzi - Laudano Nero.

Yorum

• Tom Ford Noir Femme

Yorum

• Van cleef apparel amber imperial

Yorum

• Xerjoff Naxos.

Yorum

• herkese iyi seneler. 2019 yılı ilk iş günümde noir de noir, özlemişim.

Yorum

• Tobacco Vanille kullandım..
                              estefanyen

Yorum

• ali
                                ali Yorumladı
                                Yorumu düzenleme
                                Frozenwings hocam, eski versiyonda bildiğiniz gibi vanilya çok ön plandaydı. O haliyle parfümün adı Vanille Tobacco olsaymış yeriymiş. Yeni halinde ise karanfil notası çok baskın ve tütün efekti bu notayla destekleniyor. Vanilya ise altta kendini eski formüle göre çok az hissettiriyor. Bu haliyle ise parfüm Tobacco Vanille olmuş tam. Karanfilli sigaralar var onları hatırlatıyor. Sanki karanfilli sigarayla vanilyalı pipo tütünü harmanı gibi. Vanilya tabi daha az. Eski formülde kalıcılık ve yayılım çok yüksekti. Bir iki fıs yeterli oluyordu. Yeni formülde 5-6 fısla yarım günlük performans elde edebiliyorum.

• Frozenwings
                                Frozenwings Yorumladı
                                Yorumu düzenleme
                                Teşekkür ettim, yeni koku profili hoşuma gitti, ama TV gibi bir ismin performans problemi yaşaması üzücü. :/

• ali
                                ali Yorumladı
                                Yorumu düzenleme
                                Maalesef. Performans konusundaki en büyük haya kırıklığım New York Amber doğrusu. Kokmayacak kadar reformüle edilir mi bir parfüm. TV yine iyi..

• 2019 un 2. gününde

encre noire a l'extreme

Yorum

İşleniyor...
                              X