Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Chanel Coromandel

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

Artık 200 ml edt sine sahibim bir yastıkta kocarız artık
    İnsanın ruhu kokularıdır...

Yorum

Herkeste olup da benim denemeyi hep atladığım tek parfüm sanırım.. Neyse bir ara denerim diye diye geçiştirmiştim.. Neyse bir ara denerim.. )
      https://www.fragrantica.com/member/789115/

https://www.instagram.com/sebnemin_dunyasi/

Yorum

dewnew izninizle denemeniz için gönderebilirim
        İnsanın ruhu kokularıdır...

Yorum

Güzel ama Corodan da sıkıldım

Yorum

evet forum dışı bir platformdan 20 ml decant olarak az önce geldi efsane..satıcı arkadaşın elinde sadece 15mllik şişe olduğundan benim 20 mli 2 şişe yapıp yollamış,her iki şişeden deneme amaçlı iki bileğimede sıktım..ikiside farklı kokuyor şaşırdım acep bir karışıklıkmı oldu diye düşündüm...sanırım akorlar arası geçişler tendeki durumlar nedeniyle böyle hissettim..birde ten kıyafet olayından bahsetmiş coğu kullanıcı buda bunun bir göstergesi zannımca...zaten bu hissiyatı alıyorsanız niş kullanıyorsunuz demektir öyle değilmi? 15 yıllık parfüm tecrübem bana bunu öğretti..istisnalar hariç..gerçekten enfes bir koku ..oturdukça gelen rahiya mest etti..dikkatli kullanıcam sanırım..özel günlerde..yoksa 20 ml benim gibi birini tatmin etmez...gönül isterdiki 200 ml alıp doya doya kullanayım...bu zamana kadar kullanmadığım için pişmanım hakim bey....

Yorum

Buarada bugün birşey daha dikkatimi çekti,bu koku dior patchouili imperial ede benziyor ne dersiniz?

Mi A3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ANDY DUFRESNE View Post
                Buarada bugün birşey daha dikkatimi çekti,bu koku dior patchouili imperial ede benziyor ne dersiniz?

Dior da net bir paculi kokluyorken Chanel paculinin on planda olduğu bir kompozisyon bence. Uzun kullanımda birbirlerinden çok farklı oldukları anlaşılıyor.
                Sevenine ikisi de güzel olmakla birlikte oyum chanelden yana.

SM-M215F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

evet forum dışı bir platformdan 20 ml decant olarak az önce geldi efsane..satıcı arkadaşın elinde sadece 15mllik şişe olduğundan benim 20 mli 2 şişe yapıp yollamış,her iki şişeden deneme amaçlı iki bileğimede sıktım..ikiside farklı kokuyor şaşırdım acep bir karışıklıkmı oldu diye düşündüm...sanırım akorlar arası geçişler tendeki durumlar nedeniyle böyle hissettim..birde ten kıyafet olayından bahsetmiş coğu kullanıcı buda bunun bir göstergesi zannımca...zaten bu hissiyatı alıyorsanız niş kullanıyorsunuz demektir öyle değilmi? 15 yıllık parfüm tecrübem bana bunu öğretti..istisnalar hariç..gerçekten enfes bir koku ..oturdukça gelen rahiya mest etti..dikkatli kullanıcam sanırım..özel günlerde..yoksa 20 ml benim gibi birini tatmin etmez...gönül isterdiki 200 ml alıp doya doya kullanayım...bu zamana kadar kullanmadığım için pişmanım hakim bey....
                  Bende var bitince yollarim size

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Sparfume View Post
                    Bende var bitince yollarim size

Minnettar olurum,bende size elimdeki merak ettiginiz vintage parfumlerden istediğinizi yollarim..nazik yaklaşımınız içinde çok teşekkür ederim 🤗

Yorum

Minnettar olurum,bende size elimdeki merak ettiginiz vintage parfumlerden istediğinizi yollarim..nazik yaklaşımınız içinde çok teşekkür ederim 🤗

Estafurullah.. 200 ml lik sisem var ...Erkege daha cok yakistigini dusunuyorum... istediginiz kadari sizin.. 👍

Yorum

İşleniyor...
                      X