Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Chanel Coromandel

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

Evet Coromandel gerçekten bulunması zor bir koku ama Nişantaşı Chanel mağazasında var. Biz daha önce 2 arkadaş Uzay Exclusive Bülent Bey'e geldiğinde 200 ml'lik alıp kendi aramızda split yapmıştık. Daha sonra arkadaşım bir gün Chanel mağazasına gidip sormuştu ve vardı. Kesinlikle bayılarak kullandığım bir koku ve tüm unisex koku severlerin denemesini tavsiye ediyorum.
    http://www.fragrantica.com/member/761777/

Yorum

Sheldrake'in eli değer de güzel olmaz mı?

Yorum

bayıla bayıla kullandığım ara ara da çok özlediğim bol övgü alan parfümüm..

Yorum

Merakımdan çatlayacağım, nasıl bir koku diye. Şu Chanel mağazasına gidip deneyeyim bari.

Yorum

Chanel mağazasına bir ara uğrayıp sorucam edp'si geldimi diye. 2 ay önce edt'ler 1000, sadece Boy edp olduğu için o da 1200 dü. 200ml olanlar. Ama son zamlarla artmıştır muhakkak.

Muhtemelen 200ml Coromandel EDP 1300 civarı birşey olacak.

Yorum

Edp sini bilmem ama edt olanı bile mükemmel övüldüğü kadar varmış. Ilk sıktığımda yumruk yemiş gibi oldum paçuli çok yoğun açılışında ama diğer notalarla birlikte çok güzel harmanlanmış beyaz çikolata vanilya çiçeksi notalar... Muhteşem! Alınacaklar listesinde ilk sıraya yerleşti bile
              http://www.fragrantica.com/member/1049144/

Yorum

Bir kadında düşünemedim ben kokuyu. Ya da 35 üstü belki olabilir. Üzerimde denemeye çekindim kesinlikle genç işi değil. Girişi bayaa sert geldi

Yorum

Girişi derken açılışı yazacaktım. Telefondan mesajı düzenle özelliği çıkmıyor mu ki düzenleyemedim😬

Yorum

Açılışın bayağı bir asidik citruslarla olduğu,sıktıktan yaklaşık 10-15 dakika sonra ise paçulinin devreye girmesiyle işlerin değiştiği ve nemli,rutubetli bi havaya büründüğü bir parfüm.Paçuliden kaynaklı rutubet kokusu çok net hissediliyor orta notalarda.Dip notalara geçerken de rutubet kokusunun geri plana çekilmesiyle beyaz çikolata ve vanilyanın getirdiği tam dozunda bir tatlılık ortaya çıkıyor ve parfüm bu şekilde kapanışa doğru ilerliyor.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: BaddestMan View Post
                      Açılışın bayağı bir asidik citruslarla olduğu,sıktıktan yaklaşık 10-15 dakika sonra ise paçulinin devreye girmesiyle işlerin değiştiği ve nemli,rutubetli bi havaya büründüğü bir parfüm.Paçuliden kaynaklı rutubet kokusu çok net hissediliyor orta notalarda.Dip notalara geçerken de rutubet kokusunun geri plana çekilmesiyle beyaz çikolata ve vanilyanın getirdiği tam dozunda bir tatlılık ortaya çıkıyor ve parfüm bu şekilde kapanışa doğru ilerliyor.
                      Ceyhun hocam gerçekten çok güzel bir tespit yapmışsınız.. Harmanı çok dengeli ve kadın kullanımından çok unisex bir yapıda. Erkek kullanımıda çok uygun. Sevdiğim kokulardan

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Medea View Post
                        Mesela Coromandel de hem erkeğe hem kadına şahane uyanlardan. TM Angel esintileri de var içinde. Küflü paçulisini çok seviyorum.
                        Angel'a göre gourmand dozu epey azaltılmış, küflü paculiye ağırlık verilmiş Angelvari şaheser..

Duty free'de EDP versiyonunu denedim.
                        Paculi EDT'dekine göre daha yogun gibi geldi, ama sadece açılışta verdiği izlenim.
                        Yine süper, yine muhteşem..

Yorum

• uncle-benjen
                          uncle-benjen Yorumladı
                          Yorumu düzenleme
                          Ben de denedim ama sanırım kadına daha uygun düşer, feminen bir parfüm..

LG-H850 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ

Yorum

• Kartaliçe
                          Kartaliçe Yorumladı
                          Yorumu düzenleme
                          Keşke benim olsa

Altuğ Bey'den küçük bir dekant olarak almıştım coromandel'i. Enfes bir koku gerçekten bitmesin diye sıkmaya kıyamıyordum. Eau de parfum versiyonunu çok merak ediyorum deneyimleyen kimse yok mu acaba?

Yorum

EDT versiyonu 70 ml şişeli sahibim şimdiden bitecek diye korkuyorum) o derece güzel koku

Yorum

• KARALARIN_CEMAL
                            KARALARIN_CEMAL Yorumladı
                            Yorumu düzenleme
                            Bende de 35 ml kaldı hocam Ziynet eşyası gibi saklıyorum :-))

• Azzura
                            Azzura Yorumladı
                            Yorumu düzenleme
                            Kesinlikle Ragıp Hocam

2013'te kullandığım EDT'ye resmen hayrandım. Kalıcılık, silaj, koku derinliği enfesti. Şuan 2016 Batch EDT var elimde o eskiden hayran olduğum koku ile o kadar alakasız ve o kadar eksikki. Performans rezalet, derinlik sıfır, koku güzelliği fazlasıyla gitmiş. Bence EDP'den şaşmayın. Eski haline oldukça yakın.

Yorum

İşleniyor...
                          X