Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Dior Homme İntense

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

Bu parfümün performansı kesinlikle kokuyu dinlendirmekle alakalı. İlk aldığımda 2015 Batch tatmin etmiyodu, 1,5 - 2 sene kadar tuvalet masamda bekleyince şuan çok iyi performansı.

Tavsiyem düzenli kullanıyorsanız. Hep 1-2 sene önceden alıp dinlendirin.

Yorum

• Frozenwings
      Frozenwings Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      İçine hava girdi mi, yoksa hiç sıkılmadan mı beklettiniz acaba?

Kullandım hocam içine hava girdi yani.

Yorum

Batch-reformulasyon muhabbetinden sıkılıp Valentino Uomo intense geçtim içim rahat😃

Yorum

Bende 2017 Batch nasıl olacak diye merak ediyorum. Dior'da adettendir her yıl yeni bir formül.

Yorum

• harunozkan89
          harunozkan89 Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          denedinmi hocam nası buldun

En sevdiğim designerlerimdendir. Hayranım bu kokuya

Yorum

dior u yaptığı bu formule katliamlarından dolayı savaş suçlusu ilan edip cezalandırasım var,mahvetti güzelim kokuyu

Yorum

Çok severim dior homme intensi, mazimiz derin...

Yorum

Benim erasmus zamanımda kullandığım bir parfüm olduğu için bana hep o güzel günleri anımsatıyo kullandıkça. Bu arada dünkü deneyimim yağmurlu havalarda silajı çok iyi oluyor.

Yorum

arkadaşlar, dior home intense 'in son durumu hakkında bilgisi olan var mı? ne alemde acaba,gene formule edilmiş midir? performans ve koku güzelleği nasıldır, bilgisi olan var mı acaba?

Yorum

Hocam 2016 batch bence çok başarılı. Kalıcılık 1 günü geçiyor

Yorum

Benim için çok ilginç bir parfümdür DHI. İlk kullandığımda "bu ne yaa? ne kadar kadınsı bi koku bu?" demiştim içimden. Zamanla her deneyişimde gittikçe maskülenleşti. O kadın sanki elit bir beyfendi doğurdu. Şu anda 1 şişesine sahibim ve severek kullanıyorum.

Yorum

Bulunduğum ortamda imza kokum derken bu aralar armani code gibi olduğundan fazla bir talep var. Kendisini çok sevmeme, "vazgeçilmezim" olmasına rağmen boyner gibi yerlerde herkesin eline tutuşturulması beni biraz uzaklaştırdı.

Yorum

Arkadaşlar DHI bizi şaşırtmadı 😊 Yeniden bir reformülasyon geçirmiş 2017 de. Yeni formülü deneyip görücez bakalım önceki yılları aratacak mı ?

Click image for larger version

Name:	20170402_002558.png
Views:	494
Size:	200.5 KB
ID:	28057

Yorum

Arkadaşlar bugünkü karşılaştırmam şu şekilde. 2013-2014-2016-2017 aynı karekterde ve vintage haline çok yakın koku olarak. Vanilya ve çikolata kokusu baskın ve dolgun.

İp bir ara 2015'te kopmuş ve çok şükür toparlamışlar. Çünkü 2015 batch koku güzelliği anlamında beni tatmin etmemişti eskiden olduğu gibi. 2015le 2016-17 karşılaştırdım bugün. 2015 projeksiyonu en düşük ve diğerlerine oranla çikolatamsı his yok denecek kadar az daha fresh ve çiçeksi bir formül.

Diyeceğim o ki 2015ten uzak durun. En kötü DHI FORMÜLÜ.
                          Son Düzenleme Burakkk; 07-05-17, 14:56. Tarafından yapıldı.

Yorum

• murrjm
                            murrjm Yorumladı
                            Yorumu düzenleme
                            Değerli bir bilgi not alınsın Teşekkürler Burak

• Burakkk
                            Burakkk Yorumladı
                            Yorumu düzenleme
                            Ne demek Muratcım 😊

Ceketimin koluna sıkmıştım 3 gün boyunca koklamistim o koku beni benden almıştı, parfüm buydu işte farklıydı, game of thrones dizisiyle özdeşleşen bir koku o diziyi izlerken kolunuza intense sıkıp izleyin

Yorum

İşleniyor...
                          X