Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Nishane Ani

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

Daha türkiyede satışa denemeye açılmadan forumumuzda yapılan splitinde şişeli almaya hak kazanmıştım ama kör alış cesaretimin o ara kırılması ve o zamanki maddi sıkıntılardan ötürü bir arkadaşımıza devretmiştim hakkımı. Ne büyük hataymış o fiyatlara kapağını vermiyorlar artık

Yorum

• Marmaris büfe
      Marmaris büfe Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Hahah elimde bir sıfır 100 ml var üzülmeyin hocam paylaşırız bir zaman

• ntmm22
      ntmm22 Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      sağolun varolun hocam şimdilik dekantla idare ediyoruz bakalım

Çok güzel parfüm teşekkürler, nishane firmasına👏👏 açılışı geçişleri muazzam yumuşak kadifemsi ben jovoy remember parfümüne benzetiyorum açıkçası ama nishane daha böyle yumuşak bir geçiş yapıyor rember me de ise bu geçiş daha sert kesikin geliyor koku güzelliği kesinlikle nishane ani! Tek kötü yani benim tenimde 5-6 saat kaldı, yayılımı ilk 2-3 saat çok iyi ama daha sonra tene yaklaşıyor.... olsun şişesini almaya değer 😊

Yorum

• mizansen035
      mizansen035 Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Dün gece saatlerinde sıkmıstım. 2 saat önce kadar daha yeni ayrıldı tenimden vanilyası sizde az durmuş baya.

Kötü bir anım var bu parfümle ilk giyindiğim gün çok fena rakı içmiştim ama öyle böyle değil moralim çok bozuktu şişelerin biri gidip biri geliyordu o günü hatırlatıyor bana ve asla şişeli satın alamam ama harika bir parfüm bu su götürmez bir gerçek yayılımı performansı kokusu güzel tebrikler nişhane ve cecile zarokian

Yorum

Evet çok garip

Yorum

Bir kez denedim beğenmemiştim. Çok tatlı bulmuştum. Fakat bir kaç kez daha denediğimde çok sevdim. Yazın bile kullanabilirim.

Yorum

Benimde 1-2 kere deneme fırsatı bulduğum fakat tatlılık neticesiyle çok içli dışlı olamadığım bir parfüm.

Yorum

Referans bir vanilya, fakat zencefil alışılmadık bir baharatsılık vermiş. Performansı inanılmaz, geçen sonbaharda hırkamda 3-4 ay rahat kalmıştı, koridordan her geçişte kokusunu alıyordum. Çok güçlü olduğu için insan her gün kullanamıyor, kıyafeti mutlaka yıkamak lazım.

Yorum

Benim için muazzam bir parfüm.. Vanilyanın en güzel hali.. Bir anımı anlatayım.. 3 sene önce saçlarım için bir argan yağı almıştım markası Nashi argan oil. Kullanmaya başladığım zaman resmen kokusuna aşık olmuştum, resmen karşıma bu kokuda bir parfüm çıkması için dua etmiştim.. Yıllar sonra duamın karşlığı Nishane - Ani olarak bana döndü.. Birebir aynı koku ! üstelik isimleri de benziyor Nashi / Nishane ... tesadüf Onun için Ani'nin yeri bende çok ayrıdır.. Yazın kullanmak çok ağır olur ama ben çoğu geceler yatmadan önce bileğimi sıkıp uyuduğumu biliyorum Nishane markasının performasnları zaten muazzam .. Exrtrait formülünde olduğu için kalıcılık mükemmel.. Ani parfümü beni mistik diyarlara götüren, hayal kurduran, iştah kabartan büyüleyici bir sıvıdır benim için ♥

Yorum

buradaki yorumları çok abartlı buldum bakalım ileride fikirlerim değişecekmi

Yorum

İşleniyor...
                X