Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Hacı Yağı diye geri dönüş alan kokularınız!!

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

Orjinal yazı sahibi: Kosovic View Post
    Maalesef niş parfümlere bu konuda acımasızca yorumlar yapabiliyorlar kışlık niş kullanırsın hacı yağı derler gourmand kullanırsın pamuk şeker derler. Artık bende kokudan anlamayan o insanlara acımıyorum Allah ne verdiyse boca ediyorum.
    Bu çok iyiydi aynen katılıyorum
    İnsanın ruhu kokularıdır...

Yorum

ben burberry london dan böyle bir tepki almıştım.Oysa güzel bir kokuydu ıslak çimene şarap dökülmüş gibi kokuyordu
      Rien intense sıktığımda hacı yağı gibi demiyorlar niye hacı yağı kullandın diyorlardı o derece ...

Yorum

Bond amber ..Şahsen eline hiçbir hacı yağ dökemez diye düşünmekteyim.Dekantını almıştım kimseye geridönüş için fırsat vermeden hemen hediye ettim ..

Yorum

costume national homme için iki kere de ben aldım asansörde ve otobüste. costume national millete garip kokuyor.

Yorum

çoğunlukla yoğun tatlı tüm kokulara aynı yakıştırmayı yapıyor insanlarımız...
            tf velvet orchid lumiere e bile hacıyağı kokuyor diyen kız arkadaşlarım var o derece

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Herod View Post
              çoğunlukla yoğun tatlı tüm kokulara aynı yakıştırmayı yapıyor insanlarımız...
              tf velvet orchid lumiere e bile hacıyağı kokuyor diyen kız arkadaşlarım var o derece
              Gül notası da çok hedef oluyor.

Yorum

• Herod
                Herod Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                aynen amberle de birleşince direkt umre kokusu

Miskü amber,mecit efendi-mekke esintileri,buhara altın(özel seri) dua el cennet,buhara altın (özel seri)makam-ı ibrahim....mecit efendi-hacerül esvet.....bu kokuları sıktığımda hacı yağı kokuyorsun diyorlar cuma'da.....

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cecilia View Post
                Miskü amber,mecit efendi-mekke esintileri,buhara altın(özel seri) dua el cennet,buhara altın (özel seri)makam-ı ibrahim....mecit efendi-hacerül esvet.....bu kokuları sıktığımda hacı yağı kokuyorsun diyorlar cuma'da.....
                Çok şaşırmadım

Yorum

tobacco vanilla
                  coromandel
                  laudano nero

Yorum

Biri maremma ya hacıyağı desin yakarım bu gezegeni

Yorum

Xerjoff 1888 çok net bir kişi değil bir çok kişi söyledi belkide performansindan ötürü, ve afrika olifant kullandığım bir gün hacı gibi kokuyorsun sanki kabe kokusu gibi bir iltifat aldım araştırdım genelde kabe etrafinda orjinal misk kokarmis sanırım bu tanım o yüzden

Yorum

Arabian Oud Kalemat. Sadece çevreden hacı kokusu tepkisi almıyor kullananda aynı tepkiyi veriyor.

Yorum

Aramis - Calligraphy Rose

Yorum

• Frozenwings
                            Frozenwings Yorumladı
                            Yorumu düzenleme
                            Gül reçeli

• İbrahim20
                            İbrahim20 Yorumladı
                            Yorumu düzenleme
                            Keşke öyle deseler be hocam. Koklattığım kişilerin hepsi gülle alakası yok dedi.

Gül,oud,misk ve amber içinde bulunan parfümler genellikle bu isim ile adlandırılıyor ülkemizde

Yorum

Tom ford tv

Yorum

İşleniyor...
                            X