Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Parfüm İndirim ve Fırsatlar

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Sephora'da yeni yıl kampanyası,400 TL Harcamaya 100 TL indirim var.

Yorum

• Lalique Encre Noire Homme Edt 100 Ml

Hepsiburada'da (satıcı kendisi) 169,90

Yine Hepsiburada' da Elmas Kozmetikte 160 lira

Elmas Kozmetiği bilmediğim için hepsiburadadan almak daha mantıklı gibi.

Yorum

• cantona8
        cantona8 Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        İşin üzücü tarafı güya indrimle Encre ve Encre Sport almıştım 2 3 ay önce. Benim aldığım indirimli ise bu ne? Bu fiyatlara alın abiler, kardeşler... Herkesin dolabında dursun. O fiyata kolonya satılıyor artık. Biliyorsunuz...

• cctaymaz
        cctaymaz Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Hepsiburadaya güvenebiliriz heralde değil mi hocam? Diğer firmayı bilmiyorum ama hepsiburadada bir sıkıntı olacağını düşünmedim açıkçası.

• cantona8
        cantona8 Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Ben de sanmam acikcasi. Daha once kendim cok aldim. Bi sikinti yaşamadım.

• Orjinal yazı sahibi: cctaymaz View Post
      Lalique Encre Noire Homme Edt 100 Ml

Hepsiburada'da (satıcı kendisi) 169,90

Yine Hepsiburada' da Elmas Kozmetikte 160 lira

Elmas Kozmetiği bilmediğim için hepsiburadadan almak daha mantıklı gibi.
      Geçen ay Hepsiburada'da yine kendi mağazasından yani Hepsiburada satıcısından:

Lalique Encre Noire A L'Extreme EDP. 100 ml. - 209 Lira

Lalique Encre Noire Sport 100 ml. - 169 Lira'ya aldım.

Ardından 10 lira hediye çeki kazandım. Baktım Nikos - Sculpture 109 lira ve üstelik satıcısı da yine Hepsiburada (Sitedeki diğer satıcılara şüpheci yaklaştığım için alışveriş yapmıyorum), hemen hediye çekini kullandım.

Nikos Sculpture 100 ml. - 99 Lira'ya aldım.

3 parfümü de kullandım, inceledim; kesinlikle orjinaller ve (fiyatından kaynaklı da olabilir) çok sevdim.

477 liraya (kargo bedava + yanında çanta hediyeli) toplam 300 ml.'lik gayet güzel parfümler satın almış oldum.
      Son Düzenleme Aryan; 28-02-20, 22:34. Tarafından yapıldı.

Yorum

• cctaymaz
        cctaymaz Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Bilgilendirme için teşekkürler. Şimdi de aynı fiyatlar geçerli. Sport hariç ben de aynı alışverişi yapacağım sanırım.

• Orjinal yazı sahibi: volcanolover View Post
      Sephora'da yeni yıl kampanyası,400 TL Harcamaya 100 TL indirim var.
      HEPSİOUTLET kodunu kullanırsanız %25 indirim daha yapıyor. Diğer parfümlerde de aynısı geçerli bir girin bakın derim.

Lalique Encre Noire Homme Edt 100 Ml 127 lira şu an

Yorum

• connoisseur
        connoisseur Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Indirim kodlari karismis olabilir mi?

• Aryan
        Aryan Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        cctaymaz Hocam o kod, hangi internet sitesi için geçerli? Sephora için cevap yazınca sephora sandım. Sonra Hepsiburada'da denedim yine kabul etmedi...
        Son Düzenleme Aryan; 29-02-20, 12:41. Tarafından yapıldı.

• cctaymaz
        cctaymaz Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Aynen pardon yanlış alıntı yapmışım

• Orjinal yazı sahibi: cctaymaz View Post

HEPSİOUTLET kodunu kullanırsanız %25 indirim daha yapıyor. Diğer parfümlerde de aynısı geçerli bir girin bakın derim.

Lalique Encre Noire Homme Edt 100 Ml 127 lira şu an
      Sepette indirim fiyatını göstermesine rağmen sepete ekleyince tekrar bir indirim yapıyor. Bu bir sistem hatası. Sadece Encre Noire EDT. için geçerli. Almak isteyenler elini çabuk tutsun.

Yorum

• Hangi site?

Yorum

• cctaymaz
          cctaymaz Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Hepsiburada

• Hepsinde düşüyor sadece encore noire de değil
        amouge lyrc man 959 a alan vardi bakın bence de

Yorum

• Aryan
          Aryan Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Şu an bahsedilen kampanya kapsamında sadece Amouage kadın parfümlerinde ekstra bir indirim söz konusu. Mesela Amouge Lyric Woman EDP. 100 ml. 1.479 TL'den 923'e düşüyor. Erkek Amouage parfümlerinde ise Hepsiburada'da şuan en düşük fiyatı Uzay Exclusive mağazası veriyor.

• connoisseur
          connoisseur Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Lyric Man butun forumlarda kampanya duyuruldugu icin cok onceden tukendi UK uretimi gelme ihtimali bulunuyor.

• ntmm22
          ntmm22 Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Ben online kanallardan beklentimi kestiğim için hiç bakmıyordum demekki bırakmamak lazımmış hayırlı olsun alanlara

• Hepsinden kastım hepsioutlet bölümün de ki

Yorum

• Arkadaşlar, Hepsiburada'nın müşteri hizmetleriyle konuştum. Dedim ki, Encre Noire sepette 169 TL diyor ama sepete ekleyince tekrar bir indirime girerek 127 liraya düşüyor. Ama diğer parfümlerde böyle bir şey söz konusu değil. Mesela, Cool Water 126 lira, sepete ekliyorum yine 126 lira. Niye böyle? Personel de "O ürüne özel bir sistem hatası mevcut. Ben bu konuda arkadaşları uyarayım düzeltsinler" dedi. Oysa şimdi farkettim ki personelin dediği gibi sistem hatası değilmiş, personelinin de bilmediği bir kampanya mevcutmuş. Kampanya şu:

Hepsiburada.com'a girince ana sayfada kampanyalar pencereleri var. 3. sırada "Hepsioutlet Kampanyası" penceresi çıkıyor: 100 TL ve üzeri alışverişlerde anında %25 indirim diye. O penceredeki acele et kaçırma sekmesine tıklıyorsunuz. Açılan sayfada soldaki kategorilerden: Kozmetik Kişisel Bakım, Kozmetik, Parfüm şeklinde ilerliyorsunuz. Bu şekilde karşınıza çıkan parfümlerin hepsi sepete eklenince %25 indirime uğruyor.

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: Aryan View Post
            Arkadaşlar, Hepsiburada'nın müşteri hizmetleriyle konuştum. Dedim ki, Encre Noire sepette 169 TL diyor ama sepete ekleyince tekrar bir indirime girerek 127 liraya düşüyor. Ama diğer parfümlerde böyle bir şey söz konusu değil. Mesela, Cool Water 126 lira, sepete ekliyorum yine 126 lira. Niye böyle? Personel de "O ürüne özel bir sistem hatası mevcut. Ben bu konuda arkadaşları uyarayım düzeltsinler" dedi. Oysa şimdi farkettim ki personelin dediği gibi sistem hatası değilmiş, personelinin de bilmediği bir kampanya mevcutmuş. Kampanya şu:

Hepsiburada.com'a girince ana sayfada kampanyalar pencereleri var. 3. sırada "Hepsioutlet Kampanyası" penceresi çıkıyor: 100 TL ve üzeri alışverişlerde anında %25 indirim diye. O penceredeki acele et kaçırma sekmesine tıklıyorsunuz. Açılan sayfada soldaki kategorilerden: Kozmetik Kişisel Bakım, Kozmetik, Parfüm şeklinde ilerliyorsunuz. Bu şekilde karşınıza çıkan parfümlerin hepsi sepete eklenince %25 indirime uğruyor.
            Şuanlık göze çarpanlar:

Comme Des Garçons Blackpepper EDP. 100 ml. - 475 TL

Comme Des Garçons Floriental EDP. 100 ml. - 476 TL

Comme Des Garçons Amazingreen EDP. 100 ml. - 336 TL

Hermes, Terre D'Hermes EDT. 100 ml. - 492 TL

Dior Fahrenheit EDP. 75 ml. - 494 TL

Gucci Guilty Absolute EDP. 90 ml. - 432 TL

Chanel, Bleu De Chanel Parfum 50 ml. - 423 TL

Guerlain Homme Ideal EDP. 50 ml. - 296 TL

Bvlgari Man In Black EDP. 100 ml. + D&G Intenso Duş Jeli 100 ml. Set - 336 TL

Azzaro Wanted EDT. 100 ml. - 268 TL

Versace Eros EDT. 100 ml. - 264 TL

Versace Dylan Blue EDT. 100 ml. - 259 TL

Lalique Encre Noire Homme EDT. 100 ml. - 127 TL

Carolina Herrera 212 VIP EDT. 50. ml. - 271 TL

Davidoff Cool Water 200 ml. - 216 TL

Not: Kadın Amouage parfümlerinde indirim mevcut.
            Son Düzenleme Aryan; 29-02-20, 15:17. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Tarz olarak Aventus'a biraz benzetilen, genel beğeniye uygun bir ilkbahar-yaz niş parfümü olan:

Mancera Cedrat Boise 120 ml. EDP. - 594 TL

N11'de:

Click image for larger version

Name:	mancera2.jpg
Views:	295
Size:	119.1 KB
ID:	155561

Yorum

• Beymen' de 1500 lira üzerine 300 lira indirimim var. Ben kullanmayacağım. Kullanmak isteyen olursa iletişime geçebilir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• 400 lira üzerine de 75 lira indirim. 15 Marta geçerli.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Trendyol çoğu parfümde indirime girmiş. Belki işe yarar bir şeyler çıkabilir.

Yorum

• Ya Trendyol da satıs yapan bütün dükkanlar güvenilir midir ki?Ne dersiniz?

SM-N915F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

İşleniyor...
                      X