Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Parfüm İndirim ve Fırsatlar

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• N11 9-22 Nisan tarihlerinde %11-%25 arasında önce fiyatlara bindirim sonra indirim var arkadaşlar

https://www.n11.com/kampanyalar/parf...kalari-indirim

Yorum

• cantona8
      cantona8 Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Hastasiyiz bindirimin

• Komedi filmi gibiler resmen
    İnsanın ruhu kokularıdır...

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: RİYAFES View Post
      N11 9-22 Nisan tarihlerinde %11-%25 arasında önce fiyatlara bindirim sonra indirim var arkadaşlar

https://www.n11.com/kampanyalar/parf...kalari-indirim
      n11 uzerinde bulunan ve ismini vermek istemedigim bir firma, ogle vakti batch kodunu ogrenmek icin gonderdigim mesajdan sonra parfume tam 180 TL zam yapti. Nedenini sordugumda yeni kampanyaya gecildiginden eski fiyatin gecerli olmasi yuzunden dediler.

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: connoisseur

n11 uzerinde bulunan ve ismini vermek istemedigim bir firma, ogle vakti batch kodunu ogrenmek icin gonderdigim mesajdan sonra parfume tam 180 TL zam yapti. Nedenini sordugumda yeni kampanyaya gecildiginden eski fiyatin gecerli olmasi yuzunden dediler.
        Millesime Imperial - Creed

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Ben bir göz attım fiyatlara herşeye küçük bir zam(zamcık) gelmiş. Örneğin 280 olan fiyat 340 a yükselmiş. Hal böyle olunca eldekilere sarılacağız belli oldu
          https://www.youtube.com/watch?v=f-V0FF8DIH4 Levent Kırca efsanelerinden

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: connoisseur View Post

Ben müşteriye bu şekilde yaklaşan tüm firmaların adının duyurulmasından yanayım. Hangi firmanın ne kadar müşteri dostu, ne kadar şark kurnazı olduğunun bilinmesinin hem bizim bilinçlenmemiz, hem de o firmaların yaklaşımını gözden geçirmesi için önemli olduğunu düşünüyorum.

Yorum

• ali
              ali Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              katılıyorum

• Belki yazılmıştır ama Tom Ford Costa Azzura 250ml 792TL fiyatıyla göz kırpmakta 1v1y'de. Splitseverlere duyurulur.

Yorum

• ali
              ali Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Hocam geçenlerde 1v1y'den bir parfüm sipariş edeyim dedim. Carven, 10 gün beklettiler beni tedarik süresi diye. 10. günün sonunda müşteri hizmetlerini aradım 5 gün daha tedarik süresi görünüyor dediler. 15 gün tedarik süresi dehşet bir şeydi siparişimi iptal ettirdim. Bu durumu göz önüne alarak alışveriş yapılmasını tavsiye ederim.

• Boyner'de bahar indirimi var 750 tl'ye 250 tl indirimle Histoires De Parfums 120mllik şişeler 780 tlden 530 tlye geliyor.

https://www.boyner.com.tr/histoires-...fums-c-3351843

Yorum

• n11 de 44 tl lik indirim kuponu var.

Yorum

• Beymen'de kırmızı yıldızlı ürünlerde 2. ürüne %30, sarı yılda 2. ürüne %40, mavi de 2.ürüne %50 indirim var. ortaklaşa alım yapılabilir.

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: €g€m€n View Post
                  Beymen'de kırmızı yıldızlı ürünlerde 2. ürüne %30, sarı yılda 2. ürüne %40, mavi de 2.ürüne %50 indirim var. ortaklaşa alım yapılabilir.
                  Orlov spliti denenebilir..

Yorum

• Cocaine %50 indirimli cantona8

Yorum

• Nicolai,Franklin Boclet, Isabey ve Orlov markaları split olabilir gibi nacizane fikrim cantona8 matrai

Yorum

• Ben sepete iki adet franc boclet cocain ekledim ödemeye geçtim inmedi fiyat. Cocainde indirim oluyorsa iki kişi alabiliriz ortak çıkarsa yüzde 25 olur indirimli

Yorum

• kodu girdin mi hocam Drekoo

Yorum

• Drekoo
                            Drekoo Yorumladı
                            Yorumu düzenleme
                            Kod hangisiki bulamadım egemen hocam. İstersen. Birer Cocaine girelim
                        İşleniyor...
                        X