Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Parfüm İndirim ve Fırsatlar

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• 2017 de neredeyse 3 ayda bir zam yapıldı beymende bu indirimlerle bile fiyatlar hala yüksek gelebiliyor... Ancak yine de indirim indirimdir
    estefanyen

Yorum

• Beymen'de Frapin'lerde %30 indirim...

Yorum

• beymen.com'da kozmetik bölümünde %15 indirim var.

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: MauMau View Post
          beymen.com'da kozmetik bölümünde %15 indirim var.
          Indirim kodu nedir?

Yorum

• Matrai'den aldığım dekantlar içinde en çok beğendiğim Lalique Encre Noir'i şişe olarak almaya karar verdiğimde n11'deki "bigparfum"de 128 liraya satıldığını görüp sipariş verdim. (Ben sipariş verdiğimde 123 liraydı üstelik)

Görebildiğim kadarıyla piyasada genelde 170-200 lira aralığında olduğu için fırsat olarak paylaşmak istedim. Üstelik n11 bu aralar sık sık kupon veriyor, ben alışverişi 150 liraya tamamlayarak 20 lira da indirim kullandım. Tavsiye ederim.

Yorum

• Medea
              Medea Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Parfüm, o sitede zaten 123,90 TL ve kartınızdan da 123,90 TL çekiliyor ama faturası nedense 128 TL olarak geliyor. Garip bir durum, ama tüketiciye yansıyan bir sorun yok görebildiğim kadarıyla. Siz de kartınızdan bir kontrol edin isterseniz. (Tabi kuponu hesap ederek)

• 14 Şubatın ilk indirim haberi http://www.homeofscents.com.tr/ den geldi, internet sitesinden yapılacak 500 tl ve üzeri alış verişlerde 100 tl anında indirim yapıyor.

Yorum

• Paolo Terenzi görmesin N11 Bayer Kozmetikde Orion 585 tl

Yorum

• n11'de indirimi vs olanlar için UzayExclusive de çok güzel fiyatlar var. Bond Amber 800₺, Ursa 670₺, Guerlain Heritage EDP 320₺ vs.. Nicolai'lerde de indirim olabilirmiş İncelemeye değer..

Artı Nasomattolar'da fiyat olarak iyi. Yurt dışı fiyatları göz önüne alındığında özellikle..
                Son Düzenleme cantona8; 02-02-18, 11:06. Tarafından yapıldı.

Yorum

• 14 şubat yaklaşıyor firmalardan daha bir atak göremedik bu sene kampanya yapmıyacak herhalde 😂

Yorum

• Boyner'de 250'ye 50, Sephora'da 400'e 80, Sevil'de ikinciye %50 indirimleri başlamış. Beymen'de belirli ürünlerde ikinciye farklı oranlarda indirim var. Yılbaşında daha iyi kampanyalar yapmışlardı. Son hafta değişir mi acaba...

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: ufukk View Post
                      Matrai'den aldığım dekantlar içinde en çok beğendiğim Lalique Encre Noir'i şişe olarak almaya karar verdiğimde n11'deki "bigparfum"de 128 liraya satıldığını görüp sipariş verdim. (Ben sipariş verdiğimde 123 liraydı üstelik)

Görebildiğim kadarıyla piyasada genelde 170-200 lira aralığında olduğu için fırsat olarak paylaşmak istedim. Üstelik n11 bu aralar sık sık kupon veriyor, ben alışverişi 150 liraya tamamlayarak 20 lira da indirim kullandım. Tavsiye ederim.
                      Evet sitede şu anda 123,90 görünüyor ama mesajı yazdığım gün 128 görünüyordu. Sanırım fiyatı ara ara 128'e çekiyorlar, fatura da o yüzden öyle gelmiş olabilir. (Benim karttan da 123 çekilmiş)

Neyse, 123 olmuş 128 olmuş hiç önemli değil aslında, bence çok çok daha fazlasını hak eden bir ürün.

Yorum

• Medea
                        Medea Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        Fiyat/performans anlamında her zaman en üstlerde yer alan parfümlerden biri olduğu kesin.

• 6,14 şubat arası Harvey, Brandroom, Galeries Lafayette de her 500 tl lik kozmetik alışverişine 100 tl indirim var

Yorum

• gerçek indirim yapan yok hepsi kurnazlık peşinde firmaların,indirime girmeden önce fiyatlara 50-60 tl bindiriyorlar zaten

Yorum

• Brandroom.com.tr'de Clive Christian L-V-C ve Kilian - In The City of Sin %50'de.

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: anigemini View Post
                            Brandroom.com.tr'de Clive Christian L-V-C ve Kilian - In The City of Sin %50'de.
                            C oldugunu gorunce baktim da Women yaziyor. Deri agirlikli bir koku beklerken floral bir bomba gelmesin, dikkat etmek lazim

Yorum

İşleniyor...
                            X