Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım?

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• CD Fahrenheit EDT

Yorum

• Narciso Poudree kullandım. Yumuşacık, pudralı, kremsi, hafif şampuanı andıran temizlik hissi de var. Kalıcı aynı zamanda. L’instant Magic ile birlikte en vazgeçilmez pudralı parfümlerimden.

Yorum

• NİSHANE B-612 kullandım Lavanta patlaması ile açılan bolca kashmeran notası ağırlıklı 4 mevsim kullanabilen bir parfüm

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Krigler Lovely Patchouli 55 Night kullandım. Kesinlikle çok katmanlı, çok rafine ve zarif bir paçuli temalı koku. Daha önce de belirtmiştim; bence paçuli sevmeyen birinin bile seveceği tarzda bir paçuli yorumu.

Yorum

• CD Fahrenhiet Le Parfum

Yorum

• CD Pure Poison

Yorum

• Pdm - greenley

Yorum

• Elizabeth Arden Red Door

Yorum

• Pdm - Greenley

Yorum

• Francesco Smalto

Yorum

• Dolce Gabbana Intenso kullandım. Daha önce eşimle birlikte 1 şişe bitirmiştik. Yokluğunda çok özledim. Kalıcılığı çok iyi değil ne yazık ki ama kokusunu çok seviyorum. Bana salatalıklı kremleri anımsatıyor. Kremsi, ferah, temiz bir koku. Yeniden kavuştuğuma memnunum.

Yorum

• Guerlain L'instant EDT Woman versiyon.
                          Erkek versiyonundan daha katmanlı ve daha performanslı.Koku güzelliği de cabası

Yorum

• Bugün ekinoks ama yazın bitmekte olduğunu bir türlü kabullenmek istemiyorum, en yazlık parfümümü kullanıyorum. Ne zamandır yazın rahat rahat, bol bol kullanılabilecek, kendi halinde, temiz kokan, etrafına bir zararı olmayan, şampuansı bir parfüm almayı düşünüyordum. 4711 Lychee&Mint vardı aklımda ama Rossmann'da Elizabeth Arden Green Tea Lychee&Lime görünce körlemesine aldım. Tam tahmin ettiğim gibi temiz, ferah, aynı bu sıralar kullandığım şampuan gibi kokan bir parfüm. Yazın son günlerinde yürüyüşe çıkarken bol bol sıkıyorum, narenciyeli ve hafif tropik meyveli havası moda tabirle insanın modunu yükseltiyor. Eksisi, iç mekanda kullanıldığında sentetik, rahatsız edici bir hissiyat vermesi. O yüzden ofiste kullanmayı düşünmem, ama deniz kıyafetlerinin bile üstüne sıkarak en sıcak havalarda ve dış mekanlarda gayet güzel kullanırım. Farkedilir kalıcılık ve yayılım orta altı. Cilde yakın birkaç saat hissedilebiliyor.

Yorum

• Hermes Rouge

Yorum

• Burberry london kullandım. Çok sevemediğim bir koku ama bu kış şişeyi bitireceğim,ziyan olmasın.

Yorum

İşleniyor...
                                X