Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım?

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Dün ve bugün Black Orchid kullandım. İlk denediğimde sevmediğim, sonradan da güzel ama tarzım değil dediğim parfüm zamanla vazgeçilmezlerimin arasına girdi. Eskiden Velvet Orchid tercih ederdim ama şimdi kesinlikle Black diyorum. Daha ışıltılı, parlak, göz alıcı bir parfüm. Bağımlılık yapıcı.. Dozunu ayarlayarak her mevsim kullanılabilir diye düşünüyorum. Çok yoğun bir parfüm olmasına rağmen iç açan bir yönü var bence.

Yorum

• Ormonde Jayne Montabaco Verano

Montobaco efsanesinin limited edition olarak üretilen ve ulaşması kolay olmayan son üyesi. Şişesi gibi mavi tonları, baharı, yazı size yaşatan ama bunun yanında kalitesinden ve orijinal montabaco DNAsından ödün vermeyen çok başarılı bir çalışma olmuş.

Yorum

• L'Artisan Dzing!.

Yorum

• Roja Dove Fetish. Deri ve hayvansal notaların dans edişi.Denemeyen çok şey kaybeder.

Yorum

• matrai
            matrai Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Bunun bir tık üstü Puredistance M 👍

• dior eau noire.........el üstüne tek fıslık koklanası parfümler ........bunun yanında histories 1740,kandahar,ispahan,bois dargent, dzongkha ..güzellikleri daha sıralayabilirim....eau noire için birkaç cümle yazacak olursam baharatları bu kadar açık ve net algıladığım bir parfüm olmadı daha..şöyle söyliyeyim çiğ köfte yoğurduktan sonra bir kaç gün elden çıkmayan karışık baharat kokusuyla birebir aynı.. deneyin görün (koklayın) derim..sabah sıktım elime, hala burnuma geliyor performans çok iyi..
          Son Düzenleme ssselçuk; 30-01-22, 23:23. Tarafından yapıldı.

Yorum

• matrai
            matrai Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Benim için Hint veya Tai lokantası mutfağı kokusu. Şişede duran rengide Edremit soğuk sıkım zeytinyağı ☺️

• Burberry Brit For Him
          Click image for larger version

Name:	Burberry-Brit-For-Him.png
Views:	202
Size:	54.6 KB
ID:	207692

Yorum

• YSL Kouros

Kouros = Erkek

Ya sev ya terket parfümlerinin en ünlüsü. Bir tarafı kirli diğer tarafı tertemiz. Ortası yok. Ya aşık olursun yada kaçarak uzaklaşırsın. Günümüz parfümlerine el öptüren bir mafya…

Yorum

• charles jourdan un homme kullandım; başarılı aromatik fujer örneklerinden.

Yorum

• matrai
                matrai Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Fujer kralalrından biridir. Ona sahip olduğunuz için çok şanslısınız artık üretimi olmayan bir eser.

• orangeverte
                orangeverte Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Katılıyorum Altuğ hocam , bence zamanında hak ettiği değeri görmeyenlerden. Maalesef şişeli sahip değilim, elimde dekant olarak var , dekantina sahip olmak da güzel ayri konu

• dior homme intense 2017

Yorum

• matrai
                matrai Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                2021'in 2. yarı üretilen batchleri son zamanların en iyi dior homme intenseleri

• Pi-jeY
                Pi-jeY Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                denemeliyim o halde

• Renier genius kullandım. Şöyle özetliyebilirim… Pdm herod,Arabesque,Naxos ve L'Occitane Baux sevenlerin denemesi gereken bir koku olmuş. İçersindeki koku notalarında sentetiklik gelmeyen genel beğeniye uygun performansı ve yayılımı oldukça güzel… birde bu koku nedense bana golf oynayan elegant bir beyfendiyi anımsattı tabi yanında prosu ya da piposu olmazsa olmaz.

Yorum

• Bugün Black Orchid Parfum kullandım. En son tende kalan koku EDP ye göre daha erkeksi ve baharatlı geliyor bana .

Yorum

• Creed Aventus

Yorum

• matrai
                    matrai Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Erdem hocam eksik yazmışsın. Batch numarası olmadan Aventus paylaşılması yasaklandı artık

• Erdem
                    Erdem Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Valla Altuğ hocam batch numarasını bilemem ama efsane split mahsülü desem daha yerinde olurdu

• matrai
                    matrai Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Ooo 2,25 lik

• seda sayan ananas kolonyası kullandım

Yorum

• matrai
                    matrai Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Sedatus'umuz eksikti o da olmuş

• Rayiha
                    Rayiha Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Insolence kullandığını öğrendiğimden beri kendisine sempati besliyorum

• foreverroma
                    foreverroma Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    limon kolonyasından daha fazla ferahlattığı kesin birde yazın buzdolabından çıkartılıp kullanılırsa tadından yenmez diye düşünüyorum

• Tom Ford Tuscan Leather.

Yorum

• matrai
                    matrai Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Her ne kadar Ombre Leather dan sonra maddi yönlerinde ağır basması ile geri plana atılsada Tuscan bence başka bir sevda.

• Essential Parfum Bois İmperial. Bu parfümün bana hatırlattığı Ermenegildo Zegna Haitian Vetiver.Üst düzey bir performansa sahip,genel beğeni kokusu.

Yorum

• matrai
                    matrai Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Ganymade daha önce denemediniz sanırım.

Bois İmperial = Eau de Ganymede

• doors
                    doors Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Hayır denemedim.Yalnız old school traştan sonra Bois İmperial'ı kullanması keyifli.
                İşleniyor...
                X