Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Eylul-2021

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• ADP sandalo

Yorum

• Armani Si Intense(2021) kullandım. Ben bu parfümde klasiğe göre çok daha yoğun gül kokusu hissediyorum. Klasik, daha keskin ve turunçgilli geliyor bana. Bu ise daha tatlı, yumuşak, derin bir parfüm.Gül kokusu çok belirgin. Ben bu parfümü eski siyah şişe Intense e göre daha çok sevdim. İçeriğindeki davana bitkisi de ilgimi çekti. İnternette araştırınca, Hindistan'da Ayurvedik şifacılar tarafından enerji düzenleme, stresi azaltma, pozitif düşünme gibi konularda kullanıldığını okudum. Kimbilir belki bir faydası olur☺️

Yorum

• Gucci Pour Homme II
        Hem cok seviyorum bir de elim cok gidiyor zaten gülümsetiyor koklayınca kalıcılığı cok degil ama üst üste sıkınca cekette de kokusu kaldı heralde dün 2 kisiden övgü aldım

Yorum

• Tom Ford - Noir Extreme. 🙂

Yorum

• Laura Biagiotti - Roma Uomo

Yorum

• Ermenegildo Zegna sicilian mandarin. Merkezinde doğal ve rafine kokan bir mandalina notası var.

Yorum

• Xerjoff Uden

Yorum

• JO MALONE.. PAMAGRANATE NOIR

Bu gune kadar hangi Jo Malone ve Van Cleef kokularini denediysem begendim... Burnun agir koku istemiyor artik sanirim... Yayilim ve performansi iyi olmasa da kalıcı... kendimi surekli kokladim.. cok begendim...

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• nishane ani esim ortaligi toparlarken dekanti kirmis dokulen yere kolumu bandim

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: halo View Post
                      nishane ani esim ortaligi toparlarken dekanti kirmis dokulen yere kolumu bandim
                      Iciniz gitti demi... kıymetini ancak yasayan bilir... 😊

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Profvmvm Roma Acqua di Sale. En son bir sene önce falan denemiştim; yine sevemedim yine sevemedim :/

Yorum

• Nu be Lithium

Yorum

• JPG - Le Male Terrible. 🙂

Yorum

• Cartier L’Envol Edp

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• baharliklar... bugun gaultier classique edt vintage kullandim, dehset bir vanilya parfumu:
                                Click image for larger version

Name:	5659387B-A5E4-4EA0-9C42-BB5AC33D9885.jpeg
Views:	134
Size:	1.92 MB
ID:	199749

Yorum

• Rayiha
                                  Rayiha Yorumladı
                                  Yorumu düzenleme
                                  L'Heure Bleue görüyorum orada Geçen sene nasılsa Fransa'ya gideceğim diye internette bulduğum şişeyi almamıştım, sonra korona girdi araya. Biraz anlatır mısınız, bildik hangi parfümlerle benzerlikleri var Swann ?

• Swann
                                  Swann Yorumladı
                                  Yorumu düzenleme
                                  İris iris iris demek istiyorum l’heure bleue için sevgili Rayiha. 😊 Pudralı, bu parfümün kokusunu ‘tatlı bir hatmi çiçeği’ olarak niteleyen j.guerlain’e katılmamak elde değil, sizin sevebileceğiniz tarzda... (iris ve menekşe..)
                              İşleniyor...
                              X