Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Eylul-2021

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Mancera Cedrat Boise

Yorum

• Nishane - Wulong Cha

Yorum

• Initio rehab, spicebomb extreme'in rafine hali gibi geliyor bana.

Yorum

• Rochas Moustache Edp

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Guerlian Jicky

mükemmel bir parfüm. Güncel versiyonu nasıldır bilmiyorum.

Yorum

• Franck boclet tobacco

Yorum

• Amouage-Reflection

Yorum

• Gentleman by Givenchy...

Yorum

• Ghostnose Arthemisia koku olarak CN Homme'ye benzetmeye çalışmışlar. Bence tarz olarak ortaya daha güzel bir şey çıkmış. Karanfil gibi güçlü bir notayı menekşe ile daha kullanılabilir hale getirmişler. 2016 yılında yeni kurulan bir İtalyan niş markası.

Yorum

• SERGE LUTENS... SANTAL MAJUSCULE

Serge Lutens in kokularini unisex olarak belirtilse de genelde maskulen egilimli buluyorum... Ama Santal cok farkli.. Unisex ve cok guzel... Sandal kokusunu seven olarak sandalin bagirmadigi cok kaliteli cok tarz bir koku .. cok seviyorum ve siseli edindim...

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• MFK - Oud Satin Mood. 🙂

Yorum

• Dior Homme İntense

Yorum

• Mancera Hindu Kush

Yorum

• Zoologist Squid kullandım. Amberi denizin kumlu hali kadar tozlu, yağmurlu bulutlu koyu mavi Karadeniz kadar sucul enteresan bir parfüm. Şahsi fikrim yaza hiç uymayacağı. Özellikle reçine tatlılığı ve garip tütsülü havası bunaltabilir.

Yorum

• Guerlain - Vetiver
                                Acilistaki muskat çok güzel ( Jo Malone Nutmeg &Ginger üretimden kaldırıldığında üzülmüştüm çünkü içinde çok doğal bir muskat barındıran sade ve kaliteli bir işti) ve çok net, limon da belirgin kişniş de..Her katmandaki notaların birer birer kendilerini hissettirmesi, vetiverin ilk saatte sadece arada bir ortaya çıkması ama orta aşamada bana pudramsi gelen evre ve citruslar biraz daha silinince birden bire etkisini 2-3 misline çıkarması, edt olmasına rağmen bana oldukça yeterli gelen performansı ile çok hoşuma giden bir kompozisyon.Baharlara çok yakışıyor.Acaba eski varyasyonları nasıldı?

Yorum

İşleniyor...
                                X