Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Eylul-2021

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Jacomo Silences

Yeşil, çiçeksi ve aromatik... Biraz da karanfil algılıyorum.

Yorum

• Rayiha
      Rayiha Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Chanel No.19 benzerliği ile ilgili ne düşünüyorsunuz İbrahim20 ?

• İbrahim20
      İbrahim20 Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Neredeyse aynı. Ek olarak Jacomo'da karanfil kokusu alıyorum bir de meşe yosunu bir tık daha baskın diyebilirim.

• Rayiha
      Rayiha Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Teşekkürler ☺

• Dior Homme Parfum

Yorum

• Hermes özel serisinden Vetiver tonka denedim dün, vetiverinin kokusu güzel ama tonka-fındık gibi şekerimsi şeyler çok yakıştıramadım, güzel parfüm ama çok benlik değil. Mechant loup'u andırdı nedense bana L'artisanları hatırlattı.

Yorum

• Tom Ford | Vert D'Encens
        yanık tarafı olmayan gri odunsu bir tütsü ile sarılmış maydanoz ve derinden gelen vanilik reçineli tatlılık. Sahara Noir'ın dna'sını anımsatsa da, onun koyu yeşilinden daha doğal ve oldukça çiğ otsu bir tarzı var. Tütsü kısmı da daha çekingen, tatlılık kısmında onda olan feminenlik yok. yayılım ve farkedilirlik üst seviyede.
        tek kötü yanı, nadiren bazı parfümlerde de denk geldiğim şekilde burnumu akıtıyor. içlerindeki bir maddeye alerjim var sanırım ama anlayamadım.
        Son Düzenleme Asaid; 30-01-21, 15:10. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Tom Ford Tobacco Oud kullandım. Karanlık bir kafada. Sigara dumansılığı var parfümde. Sanki karanlık işler için bir odaya toplanmış adamların önündeki masada var olan bir kaç kadeh içki ile kül tablasının odaya sineceği koku gibi. Mafya babası bu parfümü sıkmalı bence. Tam o kafada bir parfüm. Benzoin ve vanilyanın verdiği bir tatlılık var ama şahsi fikrim dumansı yapısı feminen havadan çok uzak bir kategoriye sokmuş parfümü.

Yorum

• Bleu de Chanel EDP, pcr testine giderken

Yorum

• Tom ford pour femme.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Dün Kilian sth, bugün Creed Aventus ile şımarttım kendimi...

Yorum

• Atelier rebul'un neroli kolonyasi. Kokladigim en guzel portakal cicegi kolonyasi. Evde bunaldigimiz gunler icin ideal. Herkese oneririm. Atelier rwbulun diger kolonyalarindan onerisi olan varsa da alirim

6055P cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• İbrahim20
                    İbrahim20 Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    İstanbul'u tavsiye ederim.

• Rayiha
                    Rayiha Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Turunç çiçeği dışında Limonotu&Bal ve Mine&Zencefil kokularını beğendiğimi hatırlıyorum. Bir de Buz/Ice vardı, tıraş kolonyası tarzı kokular seviyorsanız beğenebilirsiniz.

• orangeverte
                    orangeverte Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Yesil çay kolonyasıni da tavsiye ederim , oldukça ferah ve güzel bir koku.

• Sergei lutens chene

Parfümün her bolumunu begenmekle birlikte başlangıç ve orta kisimlarini cok daha dolgun buldum. Derinin ilk andan son bölüme kadar kendisini hissettirdigini söyleyebilirim. Kesinlikle kullanılabilir bir tarzda. Zorlayıcı burnu tirmalayan köşeleri yok. İlk bolumde deriye ferah bir bergamot eşlik ederken orta bölümlerde romun ve baharatlarin eklenmesiyle parfum sicak bir havaya bürünmüş. Kullanilan balmunu cok dengeli bir tatlilik katmis. Sakin gozunuzu korkutmasin. Ozellikle orta bölümlerde parfümü ele geçiren dumanlı hava birçok kiside olduğu gibi bende de tütün kullanimini animsatti. Özellikle bu bolumde montobacco esintisi hissettim.
                  Parfümü gerçekten cok beğendim ama sergei lutens in bu özel serideki parfümlerini bulmak bir mesele almak ayrı bir mesele

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Creed Aventus

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Ferrari Vetiver Essence

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Chanel allure homme . Ev içi kullanima da uygun , bağırmayan ama her daim kendini hissettiren bir koku.

Yorum

• PERRIS... SANTAL DU PASIFIQUE

Koydeki son gunum... Sandal kokusunu cok seven biri olarak rahatlikla ..sıkılmadan.. parfum olarak kullandigim ve siseli olarak alacak kadar sevdigim bir koku.. Mutlu hissediyorum...

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Roje Dove Enigma

Yorum

İşleniyor...
                            X