Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Aralik 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• TM Pure Havane tatlı bir tütün kokusu fiyat performans arayanlar için çok uygun.

Yorum

• orlov flame gold

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: M-rah View Post
        Aşk kokum Satin Mood

Benim için de Satin mood günü. O kadar özel bir parfüm ki kendinizi özel hissettiriyor, sizi başka dünyalara götürebiliyor bu parfüm...

Yorum

• VETIVER....

En aktif kullanilan bolum oldugu icin burada paylasmak istedim.. bu bitkiyi burda Kabe Samani.. Kabe supurgesi olarak biliyorlar.. siz de görün istedim...

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Hermes hermessence agar ebene kullandım. Hafif reçinemsi bir tatlılıkla bezeli yumuşak ve rafine bir ud yorumu. Bir ud kokusuna göre gayet giyilebilir buldum. Tenimde kaldıkça güzellesti sanki. Kendisi gibi silaji da yumuşak. Bir Cuir d'ange gibi ben buradayım diye bağırmıyor ama varlığını sakince hissettiriyor. Oldukça beğendim

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: Sparfume View Post
              VETIVER....

En aktif kullanilan bolum oldugu icin burada paylasmak istedim.. bu bitkiyi burda Kabe Samani.. Kabe supurgesi olarak biliyorlar.. siz de görün istedim...

Görsellerde hep kurutulmuş oluyordu, tazesi nasıl kokuyor? Bir de neresi orasi?

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Lacoste white

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: Dgkndrmn View Post
                  Görsellerde hep kurutulmuş oluyordu, tazesi nasıl kokuyor? Bir de neresi orasi?

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
                  Salladiginizda bile kokuyor.. elimde biraz ezdigimde ise nane gibi ama tatli nane .. arada boyle hafif limon cicegi sanki biraz dag kekigi.. hepsi karisik... eksimsi degil ..
                  Burasi deprem korkusundan kacip geldigim Ödemiş ilçesinin Gölcük köyü.. etrafta cok var... Safran da var... Kirkkilit otu, at kuyrugu, kantaron var ama tabi bazisinin kozmetik sektöründeki adlarını bilmiyorum google bakmak lazim...

Yorum

• uncle-benjen
                    uncle-benjen Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    O derece korkuttu ha? Büyük geçmiş olsun..

• Yine Duetto.

Yorum

• PDM - Oajan.

Yorum

• FM Monsieur
                      Açılış hafif fresh ve tatlı olsada yarım saat sonra tatliligini ve fresh havayı yitirip ultra maskulene dönüşen odun gibi kokan. sert ve kuru bir paculi ile günü tamamlamış oldu. Bu parfümde öyle nazlı kibar bir paculi yok aslinda yanına gün boyu eşlik edecek tatlı bir nota ekleseydiler daha iyi olur gibime geliyor.
                      8/10

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Dipthyque - volutes

Yorum

• GUERLAIN... SANTAL ROYAL

Sandal yogunluklu koku denemelerime devam ediyorum... Ben begenmedim cok ta ozel bulmadım...

Yorum

• NR For Her EDT kullandım. İlk aldığımda çok fazla sevmediğim, kullandıkça ve başkalarının üstünde duydukça etkilendiğim parfümlerden. EDP yi de kullandım ama ondan çok fazla etkilenmedim. Biraz daha ekşimsi ve düz geldi kokusu. EDT ise tende durdukça çok güzelleşiyor. İçindeki çiçekleri daha net hissediyorum. Saatler sonra da saçlardan temiz, pudralı, çiçeksi bir koku şeklinde yayılıyor.

Yorum

• Nicolai, Patchouli Intense. Dinamik bir sonbahar gününe güzel gidecek bir parfüm...

Yorum

İşleniyor...
                              X