Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Aralik 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Biraz önce Hermes Ambre Narguile kullandım. Genelde hakkında söylenen 'Elmalı Turta' havasının aksine ben gurmandvari vişneli tütün havası aldım. Ayrıca kokuyu üzerime sıktığım anda bana Lêrbolario Dolcelisir'i anımsattı, gerçekten çok benziyorlar. Tabii ki Ambre Narguile daha rafine , yayılımı daha yüksek ama aradaki fiyat uçurumu düşünüldüğünde gün içinde sık sık uygulamak kaydıyla L'erbolario, ambre narguile'e bir alternatif olarak düşünülebilir kanaatindeyim.

Yorum

• Kilian black phantom.
      Çikolatalı , kakaolu kokulardan. Yoğun kullanılmazsa keyif veriyor.
      Ama ilk sıktığım anda bana corpse reviver i hatırlattı. Benzer karakterde kokular. Ama corpse kullandigimda yıkamak zorunda kalmıştım . Tabi bu benim hissiyatim.

Yorum

• Penhaligon's - Kensington Amber..

Güzel bir amber yorumu .. Biraz da tütün alıyorum..

Yorum

• aramis tuscany per uomo

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Tom Ford Metallique kullandım.Pudra şekeri ve sabun kokusu karışımı.Bence hiçbir parfüme benzemiyor.Tatlı bir parfüm ama diğer tatlı, şekerli parfümlerden çok farklı.Tatlılık, yoğun bir pudra ve sabunsulukla harmanlanınca ortaya değişik bir koku çıkmış. Ben çok severek kullanıyorum.Kalıcılığından da gayet memnunum.

Yorum

• jean paul gaultier ultra male

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Nasomatto Pardon

Yorum

• Nishane - Ani.

Yorum

• Hermes Hermessence Rose Ikebana kullandım. Adı üzerinde gülün merkezde olduğu ve ravent ( rhubarb)'ın desteklediği bir kompozisyon. Ravent kokuya hem ferahlık, hem de hafif mayhoş bir tatlılık katıyor. Buradaki tatlılık iç bayan tarzda değil, hafif mayhoşluğun etkisi ile ferah denilebilecek bir tatlılık. Gül notasını sevenler muhtemelen seveceklerdir diye düşünüyorum. Kokuyu hafif feminen tarafa daha yakın bulsam da , uniseks olarak da kullanılabileceğini düşünüyorum.

Yorum

• Misler gibi Hermes Narguile (5 fıs)

Yorum

• Sospiro Laylati

Yorum

• Old Spice EDT
                        90'lardaki havası olmasa da nostalji yaşatması adına tercih edilebilir.

Yorum

• Roja Dove - Elysium..

Yorum

• ROJA...ENIGMA

Dag basinda.. koy yerinde... Kokularimin begenilmesi hosuma gitmiyor degil ama parfumu kendim icin kullandigimin göstergesi...

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• SAFRAN...

Merak edenlere...

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

İşleniyor...
                              X