Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Aralik 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Jil Sunder No:4

Yorum

• Karl Lagerfeld Bois de Cedre kullandım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• ön yargılı olduğum parfümlerden olduğu için hiç kullanmadığım parfümün son flankeri tom ford black orchid parfum, ön yargılı bir parfümü kullanmakta zormuş, sanırım yinede tarzım değil

Yorum

• Puredistance black

Yorum

• Mancera - Instant Crush.

Yorum

• Kilian Back to Black

Yorum

• Davidoff zino, soğuk havalarda günlük kullanıma çok uygun

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Francis Kurkdjian Grand Soir 17... "siseli"

Yorum

• COSTUME NATIONAL I ... Cok baymayan ama cok ta ozel olmayan bir amber kokusu... Sıkıldım baskin amber kokularindan.. uygun fiyatli koku isteyenler icin iyi bir secenek...

COSTUME NATIONAL J ...Cicek bahçesi gibi kokan... feminen buldugum normal bir koku... etrafimdakilere koklattim.. "I" yi daha cok begendiler...

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Serge Lutens Borneo 1834 ve Chene kullandım. Borneo gerçekten mükemmel. Kakao kokusuna çok hafif bir patchouli eklenerek müthiş bir aura yakalanmış. Daha önce kağıtta koklamıştım, kakao pek alamamıştım. Safi patchouli gibi gelmişti ama alakası yokmuş. Chene de güzel ama ne koktuğunu tam çözemedim. Biraz daha denemem lazım.

Yorum

• Nicolai Patchouli Intense kullandım sabahtan, soğuk sonbahar günleri kapalı ortamlar için gayet uygun bir parfüm.

Yorum

• Mare Pacifico Linari.

Yorum

• Nasomatto Baraonda

Yorum

• Sidi bel abbes

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Hermes Vetiver Tonka kullandım. Tütünün dumansılık, tonkanin ise tatlılık kattığı bir vetiver yorumu. Ben beğendim. Kullandığım bir diğer vetiver tabanlı koku olan eight& Bob Nuit de Megeve 'ye benziyor belli ölçüde, ki onu da beğenerek kullanıyorum.

Yorum

İşleniyor...
                                X