Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Aralik 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Aventus Cologne kullandım orjinali ile pek bir fark göremedim arasında. Bileğime sıkıp koklamadım üzerine düşünmedim sadece boyun bölgemden rüzgarla gelen kokulara dayanarak bu yorumu yapıyorum fakat yüzeysel olarak ben bir fark hissedemedim

Yorum

• Xerjoff Renaissance

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Renaissance

Yorum

• Amouage - Bracken Man, markadan en geç keşiflerimden, kullandıkça sevdiren zarif bir koku

Yorum

• Suma Oriental Une Nuit A Bali. Rom noktasını sevmeme rağmen bu parfümde biraz ağır kullanıldığını düşünüyorum. Açılışta ağır bir rom var. Fakat bu koku kaybolup yerine kakao ve patchouli geldiğinde gerçekten mükemmel bir aura oluşuyor. Epeydir aradığım tarzda bir kakao kokusu. Açılışı olmasa bu parfümü kesinlikle şişeli olarak alırım ama açılışını ve fiyatını göz önünde bulundurursak şimdilik şişeli almayacağım.
            Son Düzenleme Myrkur; 04-09-20, 12:42. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Cerruti 1881

Yorum

• Unforgivable Sean John kullandım Creed Millesime İmperial klonu Hemen hemen aynı kokuyor Kalıcılık zayıf

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Christian Dior - New Look 1947..

Oğlum kanarya istedi, koskoca Ankara'da tüm AVMleri ve Kızılay'ı gezip zar zor bir Gloster yavru bulduk,aldık.. (pandemi sebebiyle kuşların bulunurluğu da etkilenmiş)

Erkek mi dişi mi diye sorunca adam tüylerine üfledi ve sanırım erkek dedi..

Bu parfüm unisex gibi, ama tüylerine üfleyince sanırım feminen..

Ne çiçeksi, ne sabunsu, genç değil, ağır değil, tam feminen de değil, güzel ama özelliksiz tipik Dior son dönem kokularından..

Saka- kanarya kırması..

Bu arada kuşumuzun adı Pırpır..
                  Son Düzenleme uncle-benjen; 04-09-20, 10:42. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Acemiburun
                    Acemiburun Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Bende de gloster kanarya var hala çözemedim erkekmi dişi mi diye 😄

• Terre d'hermes edt

Yorum

• Xerjoff Alexandrıa II

Yumuşak Tarzda Olmasına Rağmen İnanılmaz Bağıran Bir Parfüm.

Yorum

• Chanel Allure Homme Edition Blanche EDP kullandım. Son zamanlarda denediğim en güzel yazlıklardan. Açılışındaki limon ile vanilya ikilisi çok hoş bir moda sokuyor insanı. Durdukça limon kaybolmasa da geri plana çekiliyor vanilya biraz daha belirginleşiyor. Sonları ise limon vanilya ikilisinin üstüne basıp ortaya çıkan bir vetiver var bence. Benim tenimde hissedilir bir şekilde vetiver. Xerjoff Uden ile Xerjoff Lira bundan esinlenmiş gibi. Lira feminen bir versiyonu Uden de maskülen bir versiyonu diyebiliriz. Tabi ki tercihim Chanel olur.

Yorum

• Xerjoff Alexandria II her mevsim için kullanılabilecek buram buram kalite kokan bir parfüm.

Yorum

• Fougare Royal

Yorum

• Comme des Garçons-2

Performansı biraz daha yüksek olsa...

Yorum

• Dolce Gabanna pour homme.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

İşleniyor...
                              X