Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Aralik 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Versace Eros

Yorum

• Jovoy Remember me akşam serinliğinde Dhi esintileri alıyorum gerçekten kaliteli.

Yorum

• Amouage Lyric Man

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Adp colonia intensa

Yorum

• Nishane colognise kullandım

Yorum

• Mont Blanc Explorer kullandım. Denediğim en kötü Aventus klonu olabilir. Klon olarak değerlendirmezsek de son zamanlarda denediğim en kalitesiz parfümlerden diyebilirim. Aşırı sentetik hissiyatı var bence. Özellikle açılışı içinde meyve olmayan "meyveli" market parfümleri gibi. Ayrıca ambroxandan olsa gerek direkt koku duyusunu etkiliyor. 5 dakika sonra hiç bir şey hissedemiyorsunuz. Armaf falan çok daha iyi.

Yorum

• Rayiha
                Rayiha Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Yan sanayi Aventus'lar bitmek bilmiyor galiba. Bizim tarafta bu kadar taklidi olan bir parfüm yok ama sanırım Delina ve BR aday.

• vagonlar
                vagonlar Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Baccarat'ın durumu daha kötü. Kokusu tüm açık parfümcülerden caddelere yayılıyor

• Armani Code

Yorum

• tiziana terenzi - Ursa. HAvanın biraz soğumasını fırsat bilerek

Yorum

• Lyric Man ile devam şişeli alınmayı hakkediyor kendisi

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Amouage Beloved
                    Boucheron Jaipur'un temizlenip cilalanmis hali.
                    Parfumoru yuzume bakip 'Jaipur'dan esinlenmedim' desin. Diyemez.
                    Ama guzel severek kullaniyorum

Yorum

• Ormonde jayne Rose Gold kullandım. Sabah sahil kenarında yaptığım yürüyüşte efil efil kokusu geldi burnuma. Taif gülünü merkeze alan, hafif feminen tarafa kaymakla beraber , unisex olarak da kullanılabilecek güzel bir koku bence.

Yorum

• Trussardi Light Him kullandım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Sağ bilek Olfactive Studio Panorama, sol bilek Tom Daxon Salvia Sclarea. İkisi de yeşil parfümler ama birbirinlerine benzemiyorlar. İkisi de bana göre çok başarılı.

Yorum

• Regalien Mystic, gerçekten Alexandria 2’nin başarılı bir klonu.

Yorum

• Abercrombie & Fitch Fierce kullandım. Dün kullandığım MB Explorer da sentetik bu da sentetik ama bu başarılı bir şekilde kullanılmış, sonucunda kötü olmayan bir parfüm çıkmış bence. Odunsu fresh kategoriye girebilecek, citruslu açılışından floral ortalara evrilen, temiz misk ile biten bir parfüm. Mont Blanc Legend ile çok benzerler bu arada. O bunun biraz daha meyvelendirilmiş versiyonu gibi.

Yorum

İşleniyor...
                              X