Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Haziran 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Hello. Bugün Sadanne günüydü.

Yorum

• Naxos ..Bugün tam havasıydı.

Yorum

• Chanel bleu edp güzelsin hoşsun keşke azıcık daha performansın olsaydı. Günaydın 🙃

Yorum

• TF Tobacco Oud

Hava dün ile aynı olunca bugün de TV'nin kardeşi olan bu yakışıklıyı kullanayım dedim

Yorum

• orangeverte
            orangeverte Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Tam ağır top kullanmışsınız

• xPixa
            xPixa Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Aynen öyle hocam

• xerjoff 1888

Yorum

• Splitte de görünce canım çekti un jardin sur le nil kullandım

Yorum

• YSL La Nuit De L'Homme vintage, her ne kadar genç işi olsa da çok seviyorum bu parfümü. Zamanında 3 şişe 200 ml lik bitirdim. Şimdi de bana 20 ml i 200 TL lik dekantıma mal olan Yurt dışından buldum set olarak. Rahmetli Tekin Acar dan aldığım YSL gibi buram buram kokuyor. :-)) Ah ulan ah!. Ne varsa eskilerde var diye boşa dememişler

Yorum

• Herod
                Herod Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                görende 60 yaşında sanacak allah aşkına

• KARALARIN_CEMAL
                KARALARIN_CEMAL Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Gençten kastım 18-25 yaş aralığı Hakan hocam. Biz 40 a merdiven dayadık, artık ağır abi kokuları kullanıyoruz. Bu parfümün kendince de bi ağırlığı var tabi ki. Ama bu parfüm 30 yaş altı için çok güzel designer parfüm bana göre.

• orangeverte
                orangeverte Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Canımı çektirdin bak şimdi Ragıp hocam

• Pdm Pegasus ile başladık güne

Yorum

• Renier - Behique..

Taino dili konuşan ülkelerde (başta Karayipler, Porto Rikolular , Kübalılar , Jamaikalı ve Dominikliler) rahiplik ve doktorluk yapan kişi, bir tür şaman..

Oldukça yeşillikli bir bahçeden geçip sahile inmek istiyorum..

Bahçe bitki dolu..

Kenevir, fesleğen, tütün, anason, paçuli..

Aralarında yabani çiçekler, değişik ağaçlar..

Hava oldukça sıcak ve rutubetli ama yürümek keyifli..

Uzunca bir yoldan sonra sahile ulaşıyorum..

Bu yolu unutmayayım, dönüşte yine buradan gelirim..

Güzelmiş..

Yorum

• bugün costume national homme. bu koku hakkında söylenecek her şeyi söylemiş olabilirim... Üzgünüm ki efsane" A serisi" bugün itibariyle bitmiş bulunmakta seninle geçirdiğim keyif dolu günlerimi unutmayacağım şişen hep dolabımda kalacak ::::::::::::::::::::::

Yorum

• Pi-jeY
                    Pi-jeY Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Aryan hocam a batch ilk serisi çok daha yoğun çok daha derin sonra c serisini kullandım bir kaç şişe hemen hemen aynıydı a serisi ile şimdi piyasa da yine a serisi satılıyor ancak bu satılan a serisi ile ilk a serisi arasında bariz farklar var kalıcılık farkedirlilik açısından çok fark yok ama koku derinliği açısından normal bir burun fark edebilir .

• Aryan
                    Aryan Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Çok teşekkürler Pi-jeY. En garantisi "c serisi" kovalamak o zaman... CNH ile ilk şişem olacağı için a serileri konusunda yanılabilirim.

• Aryan
                    Aryan Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Gerçi neden yanılıyorum ki?! "A serisi" olan batch kodunu sorgulatıp hangi üretim yılına ait olduğunu öğrenebilirim asfdsgf Pardon.

• Guerlain L’Homme Ideal EDP.

Kiraz, badem, vanilya, tütsü, gül, deri... Çekici ve romantik, harika bir kompozisyon. Bunun yanında kullandığım en pürüzsüz designer parfüm olabilir. Kış mevsimi için fazla kırılgan kalıyor, bahar mevsimi ise tam mevsimi. Tasarımcı parfümler hakkında yeterli tecrübeye sahip olduğumda bir top 10 listesi yaparsam, bu parfüm büyük ihtimal listede olur.

L'Homme Idéal Extrême'i de denemek için sabırsızlanıyorum!

Yorum

• Rayiha
                    Rayiha Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Aryan, ben koklamadım ama LPRN Black Perfecto'yu da seversiniz o halde, parfümerilerde görmedim, belki siz biryerlerde denk gelirsiniz.

• Aryan
                    Aryan Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Evet, koku profilleri çok yakın; bunu seven, bunu da sevdi tarzında bir parfüm gibi duruyor. Not aldım. Teşekkürler Rayiha.
                    Son Düzenleme Aryan; 06-05-20, 00:57. Tarafından yapıldı.

• Acqua Di Parma Sandalo ...

Yorum

• Kilian Apple brandy
                    Boozy temalı parfümlerin içinde en sevdiklerimden. Her kullanımda farklı bir yüzünü gösteriyor. Bazen konyak ve elma ile açılıyor başka zaman ise tozlu bir odunsu, bazen hafif tatlı başka zaman ise buruk ve ekşi ama her kullandığımda içmek isteyeceğim cinsten.Kesinlikle soğuk havaların kokusu ilk 3 saat yayılımı muhteşem ciddi bir şekilde övgü aldırır.Tam gece hayatına düşkün orta yaş kokusu diyebilirim.

Yorum

• Tauer ACDD kullandım.
                      ACDD algım: LDDM'nin baharatlı yapısını biraz daha arka sıralara yerleştir, balzamsı tatlılığı artır ve turunçvari bir hareketlilik ekle, al sana LDDM flankerı.
                      Kötü mü? Hayır, gayet güzel, dolgun ve performanslı ama LDDM kadar cool olamaz bence

Yorum

• _sefa_
                        _sefa_ Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        orangeverte hocam, çağrışımlar hissiyatlar farklılık barındırdığı için, fırsatını bulursanız bir de kendiniz tecrübe edin derim. Neticede pişman etmeyecek güzel bir tecrübe olacağını umuyorum.

• orangeverte
                        orangeverte Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        Haklısınız Sefa hocam isterim ama bulmakta zor ki bunları Bakalım belki Bir gun denk gelir

• cantona8
                        cantona8 Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        Kesinlikle ayni gorusteyim kazirma konusunda

• Öğleden sonrası için HDP fidelis. Güzel koku hakkaten

Yorum

İşleniyor...
                      X