Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Haziran 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• clive christian x

Yorum

• Dior Homme İntense

Yorum

• Dior eau sauvage parfum 2013

Yorum

• mancera hindu kush kokusu enfes bugünde bununla devam.

Yorum

• furkan1001
            furkan1001 Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Benim de hiç umudum yoktu ama dekant olarak aldım bayıldım koku çok güzel ve performanslı ve insanlar önce beğeniyor değişik buluyor sonra esrar var içinde diyorum şaşıran büyüyen gözler 😂

• Jil Sunder No:4

Yorum

• Uzun bir aradan sonra LİDGE sıktım.

Yorum

• Dior Homme Intense kullananlarda bugün…

Yalnız bu kadar az kullanılıp da bu kadar çabuk biten başka bir parfüm yok. Ya spreyinden kaynaklı ya da duygusal bir bağ kurduğum için bana öyle çabuk bitiyormuş gibi geliyor…

Yorum

• furkan1001
                furkan1001 Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Yüzde yüz katılıyorum spreyi sıkıntılı maşallah bir kullanımda nerdeyse 1 ml gidiyor bu dior gerçekten sadece kendini düşünen bir marka hem kokuyu değiştir hem performansı düşür hem spreyi alengirli yap helal olsun para hırslarına

• Parfumerie Particuliére - Black Tar..

Biri yanınızda saçmalı tüfekle kuş avlıyor gibi açılıyor, sonra gittikçe güzelleşiyor.. Enteresan..

Yorum

• Annette Neuffer Hepster kullandım. Bu parfümü her kullandığımda farklı geliyor. Baya zengin bir içeriğe sahip. Bazen ada çayı gibi kokuyor, bazen damla sakızı gibi, bir bakıyorsun karanlık bir meşe yosunu. Muazzam parfüm.

Yorum

• Guerlain cuir intense kullandım. Üniversite dönemlerinde, deri mühendisliğinde okuyan ev arkadaşımın, tabaklama derslerinde yapıp eve getirdiği ve beklemeye bıraktığı, pet şişelerdeki küçük deri parçalarını hatırlattı bana.
                  Cuir intense, genel olarak hayvansal derinin tahtını taşıyan odunsu notaların yer aldığı oldukça güçlü ve kaliteli bir koku. Keşke eksilerde seyreden o soğuk kış günlerinde kendisiyle tanışsaydım da keyfini tam manasıyla yaşasaydım. Önümüzdeki kışlara artık.

Yorum

• yves roche samarkande vintage... tatlılığı çok iyi dengelenmiş müthiş bir parfüm ne varsa eskilerde var dedirtiyor...direk 80 lere 70 lere ışınlanıyorsunuz..

Yorum

• Mancera Hindu Kush

Yorum

• Amouge Imıtatıon

Yorum

• Jpg le male

Yorum

• Click image for larger version

Name:	20190625_143940_1563286082689.jpg
Views:	182
Size:	1.57 MB
ID:	154184