Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Hayvansal (Animalic) Parfümler

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

Africa Olifant ve Musc Ravageur

Yorum

Son denediklerimden Areej Le dor İnverso Russo ve Russian Oud

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

Animalic takılanlar bu kokunun peşine düşün derim.

Filippo Sorcinelli - But Not Today
        Carnation and blood, love and murder inside a red bottle.   Unum, the line with which Filippo Sorcinelli introduced himself to the world o...
        - Stop the car...
        - What ?!
        - Stop the fuckin' car!

Yorum

• Herod
          Herod Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          bana uzak allah a yakın olasıca animalic kokular

• Lagerfeld
          Lagerfeld Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          "Carnation and blood, love and murder inside..."

Dikkat etmek gerekiyor

• Herod
          Herod Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          sadece musc ravageur ı sevmiştim tabi ki eski halini şimdi bol tarçınlı aşure gibi olmuş meret

En katlanamadığım parfüm türleri.
        Hele ki hayvansal notalar çok baskınsa İstemsiz mide bulantısı tepkisi veriyorum.

Yorum

Sevmeyenler Kiehl Original Musk'ı bir deneyin, fikriniz değişebilir. Kiehl şubelerinde bulunuyor.

Yorum

Zoologist Civet çiçeksi animalic Bende APLS, Kouros, Ursa, Afrika Olifant vb. denedim ama hiçbirini beğenmedim, animalic kokular bana göre değil.

Yorum

Afrika olifrant at gibi güzel koku hayvanlıgın adı

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Her Kalp İçindeki Çiçeğin Kokusunu Verir.

Yorum

HDP Ambrarem de biraz hayvansı notalar yer almakta ve gayet de başarılı bi eser

Yorum

Fransa doğumlu "Maison Incens" adlı niş parfüm evinin çalışmalarında deri ve hayvansal dokunuşlar yoğunlukta gibi. Şişe tasarımları da nefis.

İncelemek isteyen olursa diye Fragrantica linkini bırakıyorum.

Maison Incens perfume reviews, Ambre Ayanna, Chypre Isli, Cuir Erindil, Figue Aoudii, Figue Eleii, Musc Kalirii, Neroli Animalis, Oud Deneii, Santal Tis...
                  - Stop the car...
                  - What ?!
                  - Stop the fuckin' car!

Yorum

Amouage Opus IX
                    Frederic Malle The Night

Yorum

Initio Absolute Aphrodisiac diyeceğim. Açılışı itibariyle ilk 2 saat boyunca süren o hayvansal vanilya direk koklayınca değil ama havadan dolaşıp burnuma gelince oldukça hoşuma gidiyor soğuk rüzgarlı günlerde. Genel beğeniye uygun bir parfüm olduğunu düşünmüyorum açıkçası, bizim toplumda özellikle kapalı çalışma ortamında kullanılmaya kalkıldığında "sen ne sıktın bu ne böyle ya iğrenç kokuyor" şeklinde tepkileri gelebilir demedi demeyin

Yorum

Pekjii - Zeybek

Benim için inanılmaz zor bir deneyimdi. Çok tecrübeli bir burun olmadığımdan dolayı ya da benim zevkime uygun olmadığından dolayı gerçekten çok zor katlandım. Resmen ahır, idrar ve tezek gibi kokuyor. Bana çok sert geldi. Sevenine saygı duyuyorum ama bir insan neden idrar veya ahır kokusu üstünde taşımak ister ki anlayamıyorum

Kendime 2 yıl süre verdim. Burnumu biraz daha geliştirdikten sonra tekrar deneyeceğim. Belki fikrim değişir o zaman.

Yorum

İşleniyor...
                        X