Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Nisan 2019

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Bond No 9 New York Amber

Yorum

• Bugün yeni şişe Lidg edp ile 2014 Lidge karşılaştırması yaptım. Yine düşüncem değişmedi. Koku benzerliği olarak aşırı yakınlar. Performans ve yayılım doz olarak fazla kullandığımda daha doğru belli olur ama önceki denemelerimde yine bariz bi fark hissetmemiştim. Bence boş yere eski şişelere büyük paralar vermeyin.

Yorum

• hlttmz
        hlttmz Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Sadece siyah vintage şişe koku olarak farklı olmalı ?

• vagonlar
        vagonlar Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Benim elimdeki 2014 Lidge de kenarları siyah olan şişeden.

• hlttmz
        hlttmz Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Pardon ben karıştırmışım

• Hermes Terre

Redmi 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Tom Ford Grey Vetiver.

VTR-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Parfum d’Empire Cuir Ottoman

Yorum

• Tom Ford Noir de Noir.. gerçekten kullanılması ve koklaması insana ödül gibi geliyor

Yorum

• HDP 1899 Hemingway

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Yorum

• Ormonde Jayne - Montabaco Intensivo

Bu markada denediğim kokular arasında, sadece tende kullanmama rağmen, yayılımı en iyi, kalıcılığı en başarılı parfümü bu oldu. Koku güzelliği de bana göre on numara. Diğer Ormonde kokuları gibi genel beğeniye uyar. Hoşlandığım parfümler listemde ilk üçe girer.

Yorum

• Pd'E Ambre Russe

Yorum

• Nasomatto Baraonda.
                    İlk 15 dk. tam bir boozy hava eserken sonrasında tatlı odunsu bir kokuya evriliyor. Yayılım, kalıcılık oldukça iyi düzeyde. Etraftan aldığım yorum şöyle oldu:

"Bahar gelmiş sanki bal gibi kokuyor. Böyle çiçekler, arılar, güneşli bir gün. Yanındaysa bir kaç fıs sıkabilir miyim?"

Bir parfüm bunu başarabiliyorsa benim gözümde sanat eseridir.
                    estefanyen

Yorum

• protectedsugar
                      protectedsugar Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Black Afgano'dan daha fazla hoşuma giden bir koku. Bir şişe "Black Afgano" mu "Baraonda" mı deseler? Tercihim "Baraonda"dan yana olurdu. İlk çıktığında P. Kraft Facebook sayfası Scent and Chemistry'de "Baraonda"nın kimyasal analizini yayınlamıştı: %5 Whisky Lactone, %7,5 Exaltolide, 2-phenylethanol yakl. %1,5, Ambrettolide (sentetik) yakl. %25, muscone yakl. %25 ve %30 Ambrox. Yani baya okkalı sentetik amber ve misk. Yani Hacı Johnny Walker gibi birşey gerçekten. Bir taraftan hafif hacı koksu bir taraftan da içki. Bir de içki dışında sürekli limon aroması alıyordum ben.. 8 saat sonra dahi; sürekli bir limon aroması..en muhteşemi de buydu.

• ali
                      ali Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Kesinlikle! Aynı turunç etkisini ben de alıyorum.

• KARALARIN_CEMAL
                      KARALARIN_CEMAL Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Yapmayın kanıma giriyorsunuz...!

• Bugün Narciso For Her Pure Musc sıktım ve bir arkadaşımla buluştum.Daha önceden bu parfümü çok beğendiğimi ama kalıcılığı ve farkedilirliğinin çok iyi olmadığını yazmıştım.Bugün anladım ki benim burnum alıştığı için bana öyle geliyormuş.Çünkü arkadaşım,parfümümün buram buram yayıldığını söyledi😊4-5 saat birlikte olduğumuz süre içinde de parfümümü hep hissetti.Bu beni çok mutlu etti..Ferah,temiz notalarla,tatlımsı,bebeksi misk notasını bir arada barındıran harika bir parfüm💙

Yorum

• Tekrardan YSL Caftan. Nefis ötesi kokuyor cidden.

Yorum

• Jil Sunder no:4

Yorum

• Kemi Aurum

Yorum

• Tom ford Noir pour femme. Özlemişim bu güzel kulfi ve vanilyalı leziz kokuyu

Yorum

İşleniyor...
                            X