Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Nisan 2019

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Ormonde Jayne - Iskarfand ve Club De Nuit İntense'i mix yaptım. Bakalım nasıl olacak

Yorum

• Pd'E Ambre Russe
      Amberin şampanya ve votkayla açılıp kırmızı meyveler ile buluşması. Kaliteli ve rafine bir parfüm. Orta noktalardan itibaren genel beğeniye hitap eden cinsten. Yayılım ve kalıcılık ortalama üstü ve maskulen çizgiye daha yakın.

Yorum

• Xerjoff Lira. Bir ara bu parfüme oldukça kafayı takmıştım. Kimsenin yazmadığı bir şeyi paylaşmak istiyorum. Bu koku reformüle oldu eminim. Ayrıca yeni şişelerin rengi bile değişti ve kimse bunu farketmedi sanırım eski şişeler boz renkli donuk bir sarı, yeniler pasparlak. Bu ayrımı farkeden benden başka kimse yok mu?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• matrai
          matrai Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Şişelerinin değişiminin farkındayım. Reformüle olduğundan şüphelenerek bir karşılaştırma yapmıştım. Ama kokuda herhangi bir farklılık veya performans azalışına rastlamadım.

• Orjinal yazı sahibi: lifestyle07
        Xerjoff Lira. Bir ara bu parfüme oldukça kafayı takmıştım. Kimsenin yazmadığı bir şeyi paylaşmak istiyorum. Bu koku reformüle oldu eminim. Ayrıca yeni şişelerin rengi bile değişti ve kimse bunu farketmedi sanırım eski şişeler boz renkli donuk bir sarı, yeniler pasparlak. Bu ayrımı farkeden benden başka kimse yok mu?

Her türlü tartışmaya açığım

Yorum

• matrai
          matrai Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Fotodakilerin her 2 side eski şişe yeni yok o görsellerde

• matrai
          matrai Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Yeni şişelerde o kabartma yok ve kapaklar tombul.

• Akşam üniversite arkadaşlarımla buluşmaya gideceğim 12-13 fıs montabaco intensivo sıktım alexandria II olmasaydı imzam kesinlikle bu yakışıklı olurdu

Yorum

• Amouage Opus V

Yorum

• Dior homme 2006 batch 4 mevsim gider performansı da gayet iyi 3-4 fıs yaptım 2014 dhp yi daha soğuk havalarda tercih ediyorum.

Yorum

• Gucci intense oud - dolabtaki son 2ml lik siseyi de üzerime boca ederek son dekantıma da elveda demis oldum. Son zamanlardaki çıkarılan çok hoş gül kokusu, şişeli olarak alır mıyım, eski üretim olursa tabiki,yenilere reformule geldiği için resmen güzelim parfümü mahvetmişler

Yorum

• African Leather

Yorum

• Bugün Narciso ve kiehl's orijinal musk kullandım. Biraz misk deneyelim bakalım.

Yorum

• Dior Eau Noire. Tatlı,baharatlı,keskin,acı.. Dolu dolu bir parfüm

Yorum

• Mona di Orio - Vetyver
                      Vetiver kokuları ile ilgili bir problemim yok ama bu bana hitap etmedi.

Yorum

• Xerjoff Naxos, herzaman keyif aldığım güvenli liman

Yorum

• Lolita Lempicka sıktım.Çok da özlemişim kokusunu.Oh mis gibi,harika kokuyorum.Bu parfümü daha sık kullanmalıyım derken eşim yanıma geldi ve bu parfümünü hiç sevmiyorum dedi😬Aslında bu,çok alışık olduğum bir durum ama yine de sinirim bozuluyor😔

Yorum

• Rayiha
                            Rayiha Yorumladı
                            Yorumu düzenleme
                            Benim hep almakla almamak arasında kaldığım bir parfüm. Kokusu çok hoşuma gidiyor ama taşıyabilir miyim emin olamıyorum. Üretimi durdu diye duydum, sanırım bu yüzden edineceğim.

• Libra
                            Libra Yorumladı
                            Yorumu düzenleme
                            Ben çok beğeniyorum kokusunu ama riskli bir parfüm.İki arkadaşım bu parfümü aldıktan sonra baş ağrısı yaptığı için kullanamayıp bana verdiler.Keskin ve zorlayıcı bir yanı var ama benim gibi sevenler de vazgeçemiyor.Diğer tatlı parfümlerden çok farklı bir havası var.

• avalon
                            avalon Yorumladı
                            Yorumu düzenleme
                            Süper bir tercih. Kadın parfümlerinde en sevdiğim koku diyebilirim. Silajıda gerçekten çok yüksek.

• Creed royal Mayfair...
                          markanın arka planda kalmış en klas kokusu ne batch sorunu ne bir klonu var...
                          sadece özgün ve klas kokuyor...
                          gin tonic içinde ferah okaliptüs çam sedir ve gül...
                          notalar ben fresh bir parfümüm tertemizim ve elegantım diye bağırıyor...
                          keşke 1 litre olsa kesinlikle bıkmam...
                          avustralya da çam ve okaliptüs ağaçları arasında tropikal meyveler ile kokteyl yapan bir pub da hissettiriyor...
                          İnsanın ruhu kokularıdır...

Yorum

İşleniyor...
                          X