Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Nisan 2019

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Creed Royal Oud, sorduran beğenilen beğendiğim bir parfüm

Yorum

• Bugün Bleu de Chanel EDP kullandım.

Yorum

• Bugün birkaç parfümü test edeceğim için parfüm kullanmadım, test ettiğim parfümlerin hiçbirini beğenmedim parfüm kullanmadığım için pişmanım

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Givenchy Hot Couture , ahududu nektarı ve manolyadan oluşan yangın bombasını atar , bu ilk etkiyi ise bir tutam biber süsler ; arkasından vetiverin topraksılığı ve amberin ince nezaketi gelir...

Yorum

• Rayiha
            Rayiha Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            EdT'sini severek kullanıyorum ben de. Başka parfümlerke karıştırılmayacak kadar karakteristik, zıtlıkların dengesinin çok güzel kurulduğu bir parfüm. Ne yazık ki üretiminin durduğu konuşuluyor. Raflardan da kayboluyor. Bir sürü manasız flanker ardı ardına çıkarken klasiklerin silinmesi çok yazık...

• Tuberose
            Tuberose Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Ne güzel yorumlamışsınız sevgili @Rayiha...kesinlikle zıtlıkların dengesi...ama üretiminin durması haberleri gerçek mi çok üzülürüm eğer kaldırılırsa...ben bir ay öncesi Boyner de görmüştüm...tester ı da vardı üstelik...

• Rania J. Jasmin Kama. Sanırım yasemin kokularına karşı bir zaafım var. Hem indolik kullanımını hemde kremsi kullanımını oldukça seviyorum. Burada ki kullanımı misk, sandal ağacı, paçuli ve gül gibi notalarla kremsi yapıda. Rania J markasının şu ana kadar benlik değil dediğim bir parfümüne rastlamadım. Kendine has bir çizgisi, stili var ve hiç bozmuyor.

Yorum

• Memo İtalian Leather
            Tatlı baharatlı maskülen deri kokusu. Zaman zaman yapaylık hissedilmiyor değil başları tozlu ve zor ama durdukça alışıyor insan ve alıştıkça seviyor sanki.

Yorum

• Musc Ravegeur , nevarsa oryantallerde var dedirten bi koku , sicacik sarip sarmaladi gene .

Yorum

• Gece gece Cdg 2 Man.

Yorum

• Uzun süren baş ağrısı sonrası Jacques fath bel ambre=Amber +iris

Yorum

• Dior homme intense

VTR-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Valentino Uomo İntense daha kolay kullanılabilir dhi olmuş

Yorum

• Chloe Signature kullandım.Temiz ama sıradan olmayan,akılda kalıcı bir parfüm.

Yorum

• Costume National Soul

Yorum

• Vintage Le Male

Yorum

• Mac- Velvet teddy. Her ne kadarda orijinali olan TF- Tobacco Vanille yi tercih etsemde. Bu da bir o kadar güzel ve dekantım bitmesin diye yardımcı oluyor

Yorum

İşleniyor...
                            X