Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Merak Ettiğiniz ve Hakkında Bilgi Edinmek İstediğiniz Parfümler

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Kilian STH kullanan arkadaşlardan abilerimden bir kaç yorum bekliyorum

Yorum

• Lagerfeld
      Lagerfeld Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      İbrahim20
      1- Sigarayı bırakalı 3 ay oldu.
      2- 50ml isterse 10.000 olsun, can sağolsun o yeter.

• DouglasCst
      DouglasCst Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      arasaras35 Lagerfeld teşekkür ederim yorumlarınız için

• UmutAras
      UmutAras Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Rica ederim hocam yardımcı olabildiysem ne mutlu bize

• Ermenegildo Zegna, Florentine Iris. Nasıldır, başka hangi kokulara benzer, merak ediyorum.
    Son Düzenleme Rayiha; 29-03-19, 23:21. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Lagerfeld
      Lagerfeld Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Benim de çok buluşmayı istediğim bi' koku Forentine Iris. Kim önce ulaşırsa duman yaksın.

• Rayiha
      Rayiha Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Ben düşünüp araştırana kadar Sevil'e yeni gelen EdP gitmiş bile.

• Lagerfeld
      Lagerfeld Yorumladı
      Yorumu düzenleme

• Dana English Leather güncelide dahil cok merak ediyorum . Şişesini görünce fotolarda icim parcalaniyo

Yorum

• İbrahim20
      İbrahim20 Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Küçüklüğümden beri sisesine aşina olduğum fakat hiç denemediğim bir parfüm. Bizim Ankara'da Amerikan Pasajinda vitrinde duruyor yıllardır. Mübarek vitrinde dura dura vintage olacak yakında .acilen birinin onu alması lazım

• Balenciaga - Ho Hang Club

Bu gizli hazineyi bilenlerden bi' iki cümle rica ediyorum.
    - Stop the car...
    - What ?!
    - Stop the fuckin' car!

Yorum

• Lagerfeld
      Lagerfeld Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      İbrahim20 Dipler kışkırtıcı, güzel görünüyor. 80'lerin bağrı açık meşe yosunlarının ıslak derilerden nasıl kayabileceğini az çok bende tahmin edebiliyorum ama gülden ziyade orada kafa karıştıran benim için yasemin ve sardunya. Bu kadar simsiyah bi' şiprede neyin peşindeler merak ediyorum.
      Ayrıca "maskülen klasiklerle Ho Hang'ın farkı çiçeksi olması gibi duruyor"

Teşekkürler İbrahim

• İbrahim20
      İbrahim20 Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Rica ederim. Genel komposizyona baktığımızda çok neşeli veya cıvıl cıvıl bir parfüm yok karşımızda. Ho Hang daha çok gotik, çiçeksi, maskülen, deri parfümü gibi gözüküyor. Aksine sardunyanın kokusu ilkbahar gibi neşeli ve pozitifdir. Sonuç olarak sardunya sadece destekleyici olarak mı kullanıldı yoksa hüzün ile sevinci bir araya mı getirdi acaba Ho Hang Club'ın yapımcısı? Benimde kafamı karıştıran nokta bu oldu siz sardunyadan bahsettikten sonra

• Lagerfeld
      Lagerfeld Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      İbrahim20 O zaman bu enigmayı ilk kim çözerse burayı şenlendirsin.

• Bi' gün karşılaşan olursa özellikle yazsın bana lütfen; Opus Oils - M'Eau Joe No 3 - Hollywood Whiskey Fragrance

Boozy bi' şeyler araştırırken çıktı karşıma ve notaları şöyle bi' dokundu inceden...
    Yani sıkayım mı üzerime yoksa yanına Debauve Gallais açıp bi' tane de kadeh mi koyayım bilemedim...

- Stop the car...
    - What ?!
    - Stop the fuckin' car!

Yorum

• Chanel Coco EDP'yi merak ediyorum. Deneyimleyeniniz varsa beni birazcık aydınlatabilir mi?

Yorum

• Başta Carved Oud olmak üzere Thameen markası parfümleri
      Son Düzenleme ufuk.mercan; 26-05-19, 20:28. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Profumi del Forte - Vaiana Dea

Bu sütlü sümbülden haberin var mı sevgili dewnew ?
        Biraz iştahımı kabarttı da. (-:
        - Stop the car...
        - What ?!
        - Stop the fuckin' car!

Yorum

• dewnew
          dewnew Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Sütlü sümbülteber olarak çoktan test listeme girmişti.. Edinirsem yazarım. 😉 Ama şimdi bir sümbülteber bekliyorum ki gözlerim yollarda aman aman..

• Lagerfeld
          Lagerfeld Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          dewnew Aaa! Sizin radarınıza girdiyse bi' ton filtreden geçip ok almıştır o. Merak ettim şimdi bak.

• replica at the barbers ....koklayan birileri varsa bilgilendirirmi.. özellikle brüt e benzer bir tarafı varmıdır....

Yorum

• arkadaşlar ,tdc sel de vetiver'i türkiye'de nerede bulabilirim , home of scents online sitede tdc kokuları var fakat sel de vetiver yok , beymen ,brandroom satmıyor , nereden bulacağım ?

Yorum

• UmutAras
            UmutAras Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Hocam bi ara sephoralar diferent company satıyordu İstanbul’daki büyük Sephoralara bakının Nokta,Uzay yada Oytun Gülşenede sorabilirsiniz

• arasaras35 , teşekkürler . online olursa daha iyi olur , istanbul'da değilim . n11 falan aradım uzayda yok , olduğunu da hatırlamıyorum . tdc sdv benim favori yazlığındı , geçen yaz kullanmadım ,çok özledim , birden aklıma geldi , bakalım kısmet . abuk sabuk bir ton parfüm var da şu kral sel de vetiver niye yok anlamam . adam hdp'nin balon blue serisini , veni-vidi-vici getiriyor da petroleum yok , tubereuse animale yok . pess...

Yorum

• Şu bi' bardak dolusu viskiden tadan olduysa yorum bekliyorum.
            - Stop the car...
            - What ?!
            - Stop the fuckin' car!

Yorum

• caliban
              caliban Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Fragrantica’da Baraonda’ya benzetmişler. Notaları da benziyor ama yine de emin olamayız tabi. Baraonda beklentilerimi karşılamamıştı. Biraz aceleye gelmiş gibi derinliği olmayan bir parfüm diye hatırlıyorum. Bu hissi House of Cherry Bomb’da da yaşadım mesela.

• Lagerfeld
              Lagerfeld Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Henüz tanışamadığım bi' çalışma Baraonda o yüzden fikir yürütemiyorum fakat Velours Boise notaları itibariyle kendisine hızlı bi' şekilde çekiyor. Paçuli / viski özellikle tahrik unsuru zaten benim için.
              Teşekkür ederim caliban hocam.

• Nishane - B-612 nasıl dostlar? Kullananlar biraz detay verebilir mi?

- Stop the car...
            - What ?!
            - Stop the fuckin' car!

Yorum

• ali
              ali Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Daha önceki yorumum:
              Nishane B-612, Genç ve modern fujer.. Açılışta tozlu lavanta ve selvi ferah ve doğal yapısı sizi karşılıyor. Kaşmeran ve misk parfüme güzel bir yumuşaklık ve sıcaklık katıyor. Yumuşak ve tatlı yapı sandalağacı ve tonka ile desteklenmiş. Gayet güzel başta da değindiğim gibi genç ve modern bir fujer. Kıyafette ise tozlu bir paçuli kullanımı belirgin hale geliyor tende paçuli diğer notaların arasında net alınmıyor ancak lavantanın tozlu bir halde hissedilmesinde katkısı olduğunu düşünüyorum. Meşeyosunu ve sardunya olmazsa olmaz ve bu parfümdeki yerini buruk maskulen efektiyle alıyor. Olumsuz tek yönü performansı biraz düşük diyebilirim.

• Lagerfeld
              Lagerfeld Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              " Kıyafette ise tozlu bir paçuli..."
              "..sandalağacı ve tonka ile desteklenmiş."
              "..genç ve modern bir fujer."

Ben içerim bunu. Çok Teşekkür ederim ali

• ali
              ali Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              umarım beğenirsin

• Thameen
            Bir çok parfümünü merak ettiğim İngiltere menşeli bu parfüm evinden herhangi bir parfüm deneyen var mı? İzlenimlerinizi merak ediyorum??
            estefanyen

Yorum

• Amouage - Gold Man deneyen arkadaşların parfüm hakkında görüşlerini merak ediyorum

Yorum

• UmutAras
                UmutAras Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Tam benlikmiş çok sağol abi

• ali
                ali Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Biraz da pudralı bir his veriyor diye kalmış aklımda.. Şimdiden güle güle kullan o zaman

• UmutAras
                UmutAras Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Sağol abi yinede bi denemelik tadacam bakalım uzun kullanımda sıkmaz inşallah
            İşleniyor...
            X