Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Merak Ettiğiniz ve Hakkında Bilgi Edinmek İstediğiniz Parfümler

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Orjinal yazı sahibi: mizansen035
    Roja Musk Aoud deneyen var mi. ?
    Eee hocam size sormak lazım bu soruyu 😄

Yorum

• mizansen035
      mizansen035 Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Herkesin yazdığı başlığa herkesin yazdığı kadar yazıyorum. O zaman sizinki genel bir rahatsız olma durumu . Emin olun benden daha fazla, ya da gereksiz diye tabir edilen yorum ve paylaşımlar oluyor. Hiciv neden bana ? Peki benimle ilgili bi önceki yazdığın suçlamaları buraya yazmak ne denli doğru ? Özel sorunları özelden konuşun diyen birisi bunu yapmalı mıydı? Özel mesaj atıp uyarabilirsin sanırım.

Orjinal yazı sahibi: cantona8 View Post

sonucta herkes her seyi bilemiyor ve amacimiz birbirimizden bir seyler ogrenmek...
      Evet bilmediğim şeyleri bilenlerden öğrenmek gerek bazen.

İyi forumlar.
      Son Düzenleme mizansen035; 30-05-20, 21:48. Tarafından yapıldı.

• cantona8
      cantona8 Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Hocam benim takip ettigim sayfalarda bu durum bence cok hos olmamis olacak ki size dokundurmada bulundum. Ufacik bi zumreyiz ve herkes birbirini taniyor ama nedense herkes kör, sagir, dilsiz. Her seyin bir ifade edilis bicimi ve tarzi vardir. Forumlarin da bi adabi vardir ve bu forumda da riayet edildigini gormek isterim. Konu beni asiyor artik. Ben meramimi anlatabildiysem ne ala. Yoksa sikildim bu islerden zaten. Ben en azindan bize karsi samimi oldugunuza inanmak istiyorum artik. Keza sizle ilgili hicbir on yargim yok. Bunu daha once de komusmustuk. Benin burada size söylediğim konularin sadece ben mi farkındayım hocam? Oyle mi saniyorsunuz? Eger oyle oldugunu saniyorsaniz yaniliyorsunuz. Ben de bu yuzden bunlari dile getirirken cok ozel seyler olmadiklarini dusunerek yazdim. Hata ettiysem ozur dilerim. Baska diyecegim yoktur

Edit; ogrenme azminizi de takdir ediyorum gercekten. Iyi niyetli yaziyorum.
      Son Düzenleme cantona8; 30-05-20, 22:37. Tarafından yapıldı.

• ntmm22
      ntmm22 Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Ben burayı bugün gördüm, açıkcası yeterli bir açıklama bulamadım neden farklı nicklerle bir splite ısrarla dahil olunur ve sabote edilir ki. Eğer husumetiniz varsa ve bu şekilde intikam alıyorsanız hak vermem ama anlarım. Ama eger husumetiniz de yoksa sebep ne ola ki merakımı cezbetti.

• lacoste red nasıldır arkadaslar

Yorum

• http://parfum-merak-forumu.14068.n7....tku+canik&i=12

Paylaşabileceğim şeyler bu kadar.

Keyifli forumlar.

Yorum

• Medea
        Medea Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Kedi gelmiş.

• furkan1001
        furkan1001 Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Şimdi ben bu yazılanları daha yeni okudum pek ikili diyaloglara karışmayan birisiyim tartışmayı tekrar başlatmak istemiyorum ama bu olaylarla yaşın ne alakası var sormak isterim en sinir olduğum şeylerden birisidir bende 27 yaşındayım ve arkadaşta 24 yaşında belki kendisi bir çok şeyi tecrübe edip yaşamış olabilir öğrenmiş kendisini geliştirmiş olabilir lütfen tanımadığınız insanlar hakkında yaşı veya başka bir şeyleri üzerinden yargılamada bulunmayın haddime değil ama benden size küçük bir tavsiye teşekkürler iyi forumlar

• Asaid
        Asaid Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        bunu da dün farkettim. benim de yorum yapmam doğru olmaz eskide kalmış bir mesele nasıl olsa. Ege hocam oradan okudum ama önceden bilgisi olmayan biri için işin içinden çıkılacak gibi değil karmakarışık. tek diyebileceğim bayağı bir şey yaşanmış ve forum bayağı vartalardan geçerek buraya gelmiş, haliyle tecrübe de kazanmış birçok kişi. yani yapılan kural ve düzenlemeler yeni üye olan birine farklı gelebilir fakat öncesinde üye ve yöneticilerin çok yaşanmışlığı var. güven ve huzur ortamı devam etmesi dileğiyle..

• aradiklarım da olanları dahil etmedim kalabalık olmasın diye. bazıları şunlar:

BoadiceaTheVictorius Complex
      OlfactiveStudio Selfie
      JanuarySP Burvuvu, Vaporocindro
      OlivierDurbano Lapis Philosophorum
      Sammarco Alter
      Jovoy LesJeuxSontFaits
      AprilAromatics Bohemian Spice
      Yosh Sombre Negra
      L'Artisan Aedes de Venustas
      Rien Intense Incense

Yorum

• İbrahim20
        İbrahim20 Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Rien yanık lastiğimsi hafif sanayi kokusunu çağrıştıran karanlık bir parfüm. Denediğimde çok hoşuma gitmişti

• Asaid
        Asaid Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        teşekkürler hocam, bir gün denemek nasip olur ümidiyle..🤗

• Tiziana Terenzi Maremma denk geldi inceledim az önce fragnaticada. Notaları güzel duruyor. Deneyen oldu mu ?

Yorum

• Myrkur
        Myrkur Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Ben denedim mükemmel bir parfüm.

• Biraz anlatsanız hocam. Black orchidin maskulen hali diyen var. İçinde domates notası var görünüyor.

Yorum

• Ermenegildo Zegna'dan Florentine Iris'i anlatabilecek birisi var mıdır? Prada L'Homme ile benzerlik ve farklarını da merak ediyorum.

Yorum

• furkan1001
          furkan1001 Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Örnek veriyorum sevenine saygı duyuyorum ama aşırı pahalı abartılmış bir balon gözüyle baktığım xerjoff alex 2. Ablam inatla bu parfümü almamı istiyor ben almıyorum, en son kışa bakarız dedim erteledim galiba kendiside kullanacak. Umarım kışın yine alex alex diye tutturmaz.

• Aryan
          Aryan Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Parfümleri değerlendirme, kritik etmeyle ilgili benim de derin, çok provokatif düşüncelerim var ama burası pek uygun bir yer değil Bu konunun burada filizlenip büyümesine şaşırdım, belli ki dertliyiz biraz. Bu başlığı takip eden diğer arkadaşları rahatsız etmemek için en azından kısaca son olarak şunu belirtmek isterim:

Önemli olan parfümün kendisi değil, parfüm ile kurulan ilişkidir. Eğer parfüm hobisi, tüketiciyi edilgen kılan, pasifize eden, salt bir tüketici konumuna indirgeyen LÜKS bir meta üzerine ise bu hobi; yıkıcıdır.
          Son Düzenleme Aryan; 11-07-20, 15:58. Tarafından yapıldı.

• Asaid
          Asaid Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          musait olduğunuzda böyle bir yazı veya konu yazmanız çok güzel olur Aryan hocam. yazılarınızdaki fikirler ve bakış açınız çok faydalı oluyor benim için. başkaları da istifade edecektir muhakkak. diğer üyelerden de farklı fikirler çıkabilir.

• Tüm Slumberhouse Serileri.

Yorum

• Areej Le Dore ilk seri

Yorum

• Xerjoff- Lua hakkında bilgi almak istiyorum. Kullanan, deneyenler yardımcı olursa sevinirim teşekkürler. 🙃

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: furkan1001 View Post
              Xerjoff- Lua hakkında bilgi almak istiyorum. Kullanan, deneyenler yardımcı olursa sevinirim teşekkürler. 🙃
              Asiri floral ve feminen bir kokuydu direk pas gecmistim.Notalarindaki kavundan dolayi merak etmistim. Ama hic meyve hissedemedim.

RNE-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• furkan1001
                furkan1001 Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Teşekkür ederim. Bende kavun ve iris kullanımını nasıl oluyor diye merak etmiştim ama dediğiniz gibi feminen ise bende pas geçiyorum

Xerjoff- Lua hakkında bilgi almak istiyorum. Kullanan, deneyenler yardımcı olursa sevinirim teşekkürler. 🙃
              XERJOFF... LUA

Genel begenime yakin... yumusak kremsi hos bir koku... meyveli acilisindan sonraki o vanilya misk iris kokusunu seviyorum. .unisex degil feminen bence...cok karakterli belirgin degil... Soft sakin ...

Begendim mi... Evet
              Alir miyim... Evet

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• furkan1001
                furkan1001 Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Kavun kokusunu hissettiniz mi ?

• Orjinal yazı sahibi: Aryan View Post
              Ermenegildo Zegna'dan Florentine Iris'i anlatabilecek birisi var mıdır? Prada L'Homme ile benzerlik ve farklarını da merak ediyorum.
              Sadece iris algiladiginiz baska hiçbir detayı gecisi olmayan ... irisi seviyorsaniz cok hosunuza gidecek bir koku...ben benzer duyguyu ve yorumu FM carnal flower da yapmistim... sadece sumbul kokuyor .. her zaman heryerde heran... sumbul sumbul... belli bi sure sonra hic hoslanmadigimi farkettim... buda oyle iris iris iris... sadece irisi kullanimini sevenler icin ideal...
              Prada yi denemedim ... birsey soyleyemem ... ama feminen bir koku oldugunu söyleyebilirim... unisex sayilmaz... bence...

Yorum

Armani prive turquoise bu parfümü merak ediyorum frag verilerine göre baya performanslı ve yaz için farklı notolara sahip değişik bir çalışma gibi duruyor deneyen arkadaşlardan yorum rica edebilirmiyim ?
                ARMANI BLUE TURQUOISE

Ben artik yazlik parfumlere geçtim... ve yeni denemelere basladim... onyargisiz bir kac kez sıktım.. Oncelikle ilk hssettigim agri kesici Bengay var ya aynen o .. bunu birde Hipnotic Poison da hissederim ben.. bu koku hangi bitkidir bilmiyorum.. zamanla acildi koku ama beni hic etkilemedi.. Yayilimi da kaliciligi da yok..

Begendimmi ... hayir
                Alirmiyim... hayir..

Farkli bir forumda yaz basinda yaptigim yorum... umarim isinize yarar...

Yorum

• furkan1001
                  furkan1001 Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Teşekkürler pek iyi şeyler okumadım zaten o yüzden bunu da eliyorum 🙃

• Xerjoff Nio hakkında da bilgi sahibi olmak istiyorum. Deneyen arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim. Teşekkürler.

Yorum

İşleniyor...
                X