Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Merak Ettiğiniz ve Hakkında Bilgi Edinmek İstediğiniz Parfümler

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Orjinal yazı sahibi: Freeoud View Post
    More than words güzel bir koku havaların soguk olduğu dönemde daha kullanışlı olur ve kalıcılık gayet başarılı .
    Peki sizce yayılımı nasıldır hocam. Kış için bilindik bir parfüme benzetseniz şunu andırıyor diyebileceğiniz bir parfüm var mıdır?

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: Azzura

Peki sizce yayılımı nasıldır hocam. Kış için bilindik bir parfüme benzetseniz şunu andırıyor diyebileceğiniz bir parfüm var mıdır?
      Yayılımda canavar hocam. Benzettgm koku bond-Ruby'dır. Ruby daha anımalıc bı koku tabı

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: Azzura
        Ben ormonde jayne - montobaco intensivo yu çok merak ediyorum. Bir de xerjoff - more than words ile frank boclet - absinthe bilenlerden cevapları bekliyorum sizce nasıl kokular
        Montabaco ıntensıvo, tutunu derınlerden hıssettgm, ozellıkle ısoEsuperın baskın oldgu bıraz hayvansılık barındıran, 4mevsımde kullanılabılecek, biraz fresh, cok maskulen, cekıcı ve ultra kalıcı ve bana gore dgeısık bı koku.

Son Düzenleme harunozkan89; 15-09-17, 10:35. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: harunozkan89 View Post

Montabaco ıntensıvo, tutunu derınlerden hıssettgm, ozellıkle ısoEsuperın baskın oldgu bıraz hayvansılık barındıran, 4mevsımde kullanılabılecek, hafıf fresh cok maskulen cekıcı ve ultra kalıcı ve bana gore dgeısık bı koku.
          Eyvallah Harun hocam çok teşekkür ettim

Yorum

• Daniel Josier Perfumes ve Gallagher Fragrances perfumes markalarının kokularını.

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: Balzamik Sirke View Post

Benim kokladıklarım Jersey, Beige, Coromandel, Cuir de Russie, Bois des Iles ve Sycomore. Bir de yeni bir parfümleri vardı Boy. Olumsuz tarafları aslında kişiden kişiye değişebilir ancak mesela senin olumlu gördüğün Coromandel'in silhat notası oldukça azaltılmış ve balzamik tonlar öne çıkmış gibi geldi bana. Buna ek olarak Coromandel, Sycomore ve Cuir de Russie'nin Edt'lerindeki geçişler daraltılarak üst notalar tamamen silinmiş gibi. Daha tek düze ve kalın bir gövde oluşturulmuş evet ancak bu Bois des İles ve Beige'de hoş durmuş yani onların karakterine uymuş fakat benim deneyimlerime göre Coromandel'in silhatının azaltılması ve özellikle Sycomore'de Iso e Süper'in ciddi anlamda artışı ve farkedilişi olmamış. Performanslarında da öyle aman aman bir ilerleyiş de anlayamadım. Terre d'Hermes Edt ve Pure Parfum arasındaki fark gibi neredeyse. Boy ise Guerlain'in yüz yıllar önce yapmış olduğu şeyin günümüzde tekrar edilmesiydi hiç beğenmedim.
              Kesinlikle katılıyorum coromandeli coromandel yapan silhat kokusuydu bence. Şimdi biraz daha kadınsı bi parfüm halinde gibi geldi bana da edt versiyonlar her zaman önde kalacak bence..

Yorum

• Amouage figment for men

Denılene gore eskı terrelerde bıle yokmus bundakı topraksılık

Yorum

• Ama tezeksi bir topraksılık.

Yorum

• Sırf isminden dolayı 4160 Tuesdays, Eau my Soul

Yorum

• Arquiste markasının parfümlerini denimleyen arkadaş varmıdır? Beymen'de de satılmaya başlanmış

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: RİYAFES
                        Arquiste markasının parfümlerini denimleyen arkadaş varmıdır? Beymen'de de satılmaya başlanmış
                        Beymen’de uzun süredir satılıyor Sefayir hocam. Nanban ve El gerçekten güzel kokular. Hatta Nanban’ı almayı düşünüyorum. Architect’s Club ile ilgili de olumlu şeyler duydum ancak henüz denemedim.

Marka ile ilgili tek olumsuz algım şişelerini çirkin bulmam. Onun dışında genele hitap edebilecek kokulara sahipler.

Yorum

• RİYAFES
                          RİYAFES Yorumladı
                          Yorumu düzenleme
                          Teşekkürler Can Hocam benimde dikkatimi çeken bu üçlü oldu. İnternet sitelerine bugün eklediler, brandroom.com'da uzun süredir var.

• Bu arada Lafayette’de de görmüştüm Arquiste, Harveylerde de vardır muhtemelen bundan hareketle.

Yorum

• Mancera Aoud Black Candy merak

Yorum

• Deli gibi Russian Tea

Yorum

• İki sorum olacak. Birincisi Black Orchid'in edp ve edt'sinden hangisi daha erkeksi.

İkincisi Pdm Herod denedim. Çok beğendim. İlk kez eşim de aldığım bir dekantı sevdi. Ancak Herod performans noktasında zayıf kaldı. Bu arkadaşa benzeyen ama performans canavarı bir parfüm var mıdır? Tobacco Vanille için Herod benzeri diyorlar. Ne dersiniz?

Yorum

• matrai
                                matrai Yorumladı
                                Yorumu düzenleme
                                EDT bana göre daha unisex çizgisinde. EDP ise daha bayana yatkın gibi. Tobacco vanille ile herodu ben birbirine hiç benzetmiyorum. Ama Tobacco vanille daha performanslı.
                            İşleniyor...
                            X