Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Merak Ettiğiniz ve Hakkında Bilgi Edinmek İstediğiniz Parfümler

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

Wonderoud kullandım, kör alış yapılabilecek bir koku. Wonderwood ile benzeşiyor.

Yorum

anigemini öncelik blackpepper, oud woodla benzerşiyorsa almaya bilirim zira wood cdg'nun bana hitap etmeyen kokularından.
      Sadece garçons.

Yorum

O zaman hiç elleme, çünkü çok benziyolar birbirinin varyantı.

Yorum

• Hattab.
          Hattab. Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Sana güvenerek listeden çıkarılmıştır.

Arkadaşlar bi' kaç yerde Straight To Heaven ile French Lover'ı birbirine yapısal olarak benzetenler olmuş. French Lover'ı yıllar önce koklamıştım aklımda hayal meyal kaldığı için derinlere inip bulamıyorum ayrıntıları.

Bu iki kokuya sahip olup fikirlerini paylaşacak olan olursa çok sevinirim.
        - Stop the car...
        - What ?!
        - Stop the fuckin' car!

Yorum

parfumerie generale'nin deneyemediğim diğer parfümlerini merak ediyorum

felanilla, lombre fauve elimde var, intrigant patchouli dekodan denedim, iki fıs aomassai yıllar önce arkadaşımdan, denedim.. hepsi nefis..

Yorum

Frederic Malle The Night
            Nasıl bir malzeme kalitesi , nasıl bir işçilik çok merak ettim doğrusu !
            Frederic Malle markalı renk PARFÜM ürününü inceleyebilir, dilerseniz Beymen.com'dan satın alabilirsiniz.

Yorum

Vagabond prince enchanted forest. Lütfen birisi yorumlasın. Nerden dekant elde edebilirim bilgi versin

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Vito Andolini View Post
                Vagabond prince enchanted forest. Lütfen birisi yorumlasın. Nerden dekant elde edebilirim bilgi versin
                İlk bölümü keskin meyveli, naneli akide şekeri gibi kokuyor, bana çok uzak. Sonlarında kalın gövdeli, başarılı, gerçekçi bir odunsuluk var ama oraya gelene kadar tahammülü benim için oldukça zor.

Yorum

Teşekkürler yorum için. "Forest" lik bi tarafı var mu peki?

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: Vito Andolini View Post
                    Teşekkürler yorum için. "Forest" lik bi tarafı var mu peki?
                    İşte son bölümündeki reçineli odunsu yapı bir orman atmosferi yaratıyor. Sonu derken oldukça uzun süren bir son olduğunu da belirteyim. Siz, yanlış hatırlamıyorsam SL Fille en Aiguilles'deki gibi bir orman havasınının daha performanslı olanını arıyordunuz (yanlış hatırlıyorsam kusura bakmayın). Bu parfümün meyveli, akide şekerli ve bana çok çocuksu gelen kısmında o havayı bulmanız zor ama dediğim gibi son bölüme kadar sabredebilirseniz iyi bir sürprizle karşılaşabilirsiniz. Buna değer mi değmez mi o size kalmış. Ben değmez diye düşünüyorum.

Yorum

• İyi akşamlar arkadaşlar Nişhane-Pasion Choco deneyen oldu mu acaba?

Yorum

cantona8 hocanın dükkanında dekant olarak satışta. kokuyu denemediğim için yorum konusunda bir şey söyleyemiyorum.

Yorum

• Mete hocam hafızanıza hayran kaldım. Çok zeki bir insan olduğunuzu belirtiyor ve teşekkür ediyorum 😃

Yorum

• Teşekkürler cornelius

Yorum

Mete hocam hafızanıza hayran kaldım. Çok zeki bir insan olduğunuzu belirtiyor ve teşekkür ediyorum 😃
                              Rica ederim... Uzun zamandır tanıyanlar bana fil diyor bu yüzden

Yorum

İşleniyor...
                              X