Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

# Degisikler & Yeniler Spliti v.1 + v.2 #

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Kargo ulaştı Hocam, eline sağlık.

Yorum

• Ben de az önce teslim aldım. Emeklerin için teşekkürler Mustafa hocam.

Yorum

• Teşekkürler Mustafa Hocam, herzaman ki gibi sorunsuz aldım kargomu, zoologistlerden başlayım denemeye 🤓

Yorum

• Mustafa hocam kargomu teslim aldım teşekkür ederim Tüm forumdaşlarıma mutlu ve sağlıklı yıllar diliyorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• cantona8 V2 yi ne zaman başlatırsınız hocam aklınızda yaklaşık zaman var mı ? v2 gelecek diye alım yapmıyorum

Yorum

• cantona8
              cantona8 Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Bu hafta içinde de açabiliriz. İsteğe bağlı

• V2 de Uygun fiyatlı bi Uden olsa süper olurdu

Yorum

• cantona8
              cantona8 Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Uden'i yurt dışında, ülkemizdeki fiyatların altında bulmak çok çok zor

• V.1'e Salome, Anubisler falan yenik düşünce v.2'yi cidden merak etmeye başladım. Bakalım başka hangi cengaverler kaynayıp gidecek. Belki de derdimiz "Tango"dur cantona8 usta

Yorum

• Ben de V2 için beklemedeyim. V1'de o kadar çok güzel şeyler üst üste geldi ki Papillonlar güme gitti. Bu arada aldığım zoologistler gerçekten harika !

Yorum

• cantona8
                cantona8 Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Şartlar çok zor ama başarabilirsek çok güzel şeylerle devamını getirebiliriz ilerleyen aylarda

• # Herkese merhabalar. v.2 için maalesef biraz daha bekleyeceğiz. Pandeminin yarattığı olumsuz koşullar yüzünden gelip gitme işleri çok zorlaştı. Hiç istemesem de en az 1 ay ara vereceğiz yurt dışı splitinin v.2 kısmına. Ama şöyle bir güzel haber de var. Bete, Hummingbird, Musk Deer'a da birazcık daha destek gelir düşüncesiyle sipariş vermiştik. Onlar Unum ve Rhinoceros ile birlikte yoldalar. Şimdilik üstteki listenin dağıtımı yapılarak v.2'ye nokta koyacağız. Yeni bir başlıkta yeni bir yurt dışı spliti düzenleyebiliriz şartlar olgunlaşırsa. Birazcık destek olalım eksiği bulunan şişelere #

Yorum

• teafortwo
                teafortwo Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Hocam, Cielito Lindo ve darbouka aslında özetle "siparişi verildi iptal edilemez" lerin tümü gelecek değil mi, sadece yeni ilaveler yapılamıyor anladığım kadarıyla?

• # Koala listeden çıkarılmıştır. #

Yorum

• Peau de Bete 3 ml rica edeyim.

Yorum

• Hocam bana da Peau de Bete 3 ml ve Musk Deer 3 ml ekleyebilir misin?

Yorum

• Sağlık dolayısı ile foruma giremedim. Herkes parfümünü almış koklamış ikinci Split planları bile yapılmış unumların yolda olması iyi olmuş cantona hocam. Herkese bol kokulu günler

Yorum

• 3 ml bete rica ediyorum.

Yorum

• Zoologistlerin sanatsallığına hayran oldum. 2'şer ml Hummingbird ve Musk Deer, 3 mil Rhinoceros rica edeceğim.

Yorum

İşleniyor...
                        X