Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

# Degisikler & Yeniler Spliti v.1 + v.2 #

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Bat 2 ml, Camel da 5 ml çıkartabiliriz Mustafa hocam.T- rex kalanı bana ilave edebilirsiniz.
    Son Düzenleme Marmaris büfe; 30-11-20, 12:07. Tarafından yapıldı.

Yorum

• bee' den 2ml, meander ve enclave 3 ml. Bee 'yı çok merak ediyordum. Yılbaşı hediyesi gibi oldu. Fazla alanlardan biri lütfederse Bee'de 5 ml'ye çıkmak isterim. Olmazsa de başımı önüme eğer 2 ml ile yetinirim. Hayır ağlamıyorum, gözüme bir şey kaçtı.
      Son Düzenleme aydın10; 30-11-20, 12:52. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Hocam süre sınırı yok demişsiniz ama sanki split hemen dolup kapanacak gibi..

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: uncle-benjen View Post
        Hocam süre sınırı yok demişsiniz ama sanki split hemen dolup kapanacak gibi..
        Parfumleri belirleyip almamiz lazim. Sure siniri koyamadim o yuzden. Ne kadar erken o kadar iyi. Yetismezse baska zamana kalir

Yorum

• # Talepler OK! Şimdi zor olan kısım başlıyor. #

Yorum

• Typewriter 5 ml lütfen

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Hocam Bat ve B 682 yi bana ekleyip kapatabilirsin

Yorum

• Pardon hocam Bat dolmuş zaten 😊😊

Yorum

• cantona8
                  cantona8 Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Doldu. Taştı bile hatta

• Orjinal yazı sahibi: cantona8 View Post
                # Talepler OK! Şimdi zor olan kısım başlıyor. #
                Zor derken?

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: uncle-benjen View Post

Zor derken?
                  Biz simdi bunlarin hangilerini alacağız? Hic denemediklerimizi mi? Buraya talep girmek en kolayi.. Hic denemediklerimizi derken tabi hicbirini denememis arkadaslarimiz dogal olarak talep yapmis ama ulkemizde bir sure dolasmis ve bilinirligi daha yuksek olanlardan, forumumuzda henuz hic koklanmamis kokulara....

Yorum

• Benim fikrim hiç denenememiş, son 1-2 senede piyasaya sunulmuş ve/veya spliti yapılmamış parfümlere öncelik verilmesi ve şişe limiti varsa ona göre bir sıralama yapılması yönünde olur. Diğer arkadaşların talebi de benzer bir fırsat çıkma durumunda sıraya alınır, sonraki fırsatta da onlara öncelik verilmeye çalışılır. Yine de çoğunluğa uyarım, o ayrı.

Yorum

• omerikb
                      omerikb Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      @cantona Hocam 5 sınır olması uçakla gelirken yanında getirilebilecek ml sınıırından dolayı mı acaba

• cantona8
                      cantona8 Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Hocam seyahatte sıkıntı oluyor. Sonuçta arkadaşa eziyet etmeye de hakkımız yok Sayı artınca gümrükte de sıkıntı çıkabilir keza.

• mr.sta
                      mr.sta Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      600 ml sınırı vardı yanılmıyorsam parfümde hocam, belki 700'e izin verebilirler ama yine deriske atmamak gerek. Benim bu şekilde sınırı geçen içkime el koymuşluğu var gümrük polisinin... Çok sıkılaştırdılar artık.

• # Serge Lutens serisine daha fazla kayıtsız kalınamadı... #

Yorum

• Serge Lutens - Datura Noir / Dent de Lait 5 er ml rica edeyim..

Yorum

• # Onemli bilgilendirme #

Malum.. Yurt disindan getirmeye hevesli oldugumuz parfumler ile ilgili bir sorunsalimiz vardi yer anlaminda. Bu sorunsali zamana yayarak atlatabiliriz diye dusunduk. Haftadan haftaya da olsa bu firsati degerlendirelim dedik. Ozetle kota kalkti. Kotasiz intermet, kotasiz parfum (kamu spotu). Dolayisiyla listeden cikardigim tum parfumleri geri ekleyecegim arkadaslar. Ve denemek istedigimz tum parfumleri alalim deneyelim derim. Bu zamanda bu firsat gercekten inanilmaz degerli. Araci olacak arkadasimiza kocaman bir tesekkur borcumuz var artik. Indirimler vs bu ay epey para harcadik belki ama bu da bizim hobimiz iste. Yurt disi olunca akan sular duruyor . Odemeleri toplama konusunda da elden geldigince zamani uzun tutacagiz. Yeter ki katilim olsun. 2ser 3er ml de olsa herkes denesin isterim. Serge Lutens leri cikartabiliriz duruma gore. Kalabalik yaratmamasi acisindan. Duruma gore bakariz artik.

Bu da bu aksamin en guzel haberi olsun..

Yorum

• Asaid
                          Asaid Yorumladı
                          Yorumu düzenleme
                          harika haber! tam da LL.Imaginaires'ler için umudumu kaybetmiştim 😄

• cantona8
                          cantona8 Yorumladı
                          Yorumu düzenleme
                          Ya o degil de Liquide oyle kaldi. Buruk bir kalp birakiyorum

• Asaid
                          Asaid Yorumladı
                          Yorumu düzenleme
                          ayne Liquid kaynadı araya 😁 insanlar bir anda nadirat bombardımanına tutuldu. hangi birine talep girsek diğerinde göz kalıyor şuan. şahsen ben taktik olarak listeye bakmamaya çalışıyorum ki bir delilik yapmayayım. 😅

• Mustafa hocam çok sevindim 😊😊

Yorum

İşleniyor...
                        X