Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Duş Jeli

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

Acqua di Parma nin dus jellerini kullaniyorum, gayet memnunum.

Yorum

Weleda diye bir İsviçre markasini baya övüyorlar ama hiç denemedim fiyat olarak pahalı gözüküyor ancak ürünlerinin tamamen organik ve doğal yağlardan olduğu hatta Türkiye'den bile esansiyel yağ üretimi için bazı doğal hammadde aldığı söyleniyor.
      Duş jelleri ten üzerinde yıkadıkça çıkmıyormuş hissi verdiği için Ben İtalyan kozmetikmarkası olan NESTI DANTE sabunlarını tercih ediyorum. Özellikle bizim gibi parfümseverlere göre olduğunu düşündüğüm PHILOSOPHIA SCRUB ürününü kullanıyorum içeriği Pembe ve Kehribar Persimmon meyvesi (Trabzon Hurması) Akdeniz Eriği, Amber

GM 5 Plus d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
      Son Düzenleme Kosovic; 09-12-17, 17:52. Tarafından yapıldı.

Yorum

durunun; duru gourmet vişneli turta duş jeli vardı. kokusunu çok severdim. şimdi la petit marseillais sedir ağacı olanı kullanıyorum. memnunum.

Yorum

Duş jellerini hiç sevmiyorum ve kullanmıyorum, duştan sonra nemli, sanki vücudun temizlenmemiş gibi bir hissiyat oluşturuyor bende. Banyo sabununun verdiği temizlik hissini hiç birisinde alamıyorum. Genelde tercihim aktarlardan aldığım doğal defne sabunları oluyor ama L'occitane sabunlarını da çok beğeniyorum. Özellikle bademli bir sabunu var harika kokuyor.

Yorum

Bende son zamanlarda tamamen bildiğimiz beyaz kalıp sabuna geçmiş durumdayım. Ölü deriyide daha rahat attığı için temizlik hissiyatı çok daha fazla. Hemde duş jellerindeki kimyasalları almamış oluyorum. Parfüm kullanımınada pozitif bir katkısı var. Ten ne kadar temiz olursa o kadar parfüm güzel kokuyor

Yorum

bende bunu kullanıyorum tavsiye ederim.
              hem güzel kokulu hemde güzel köpürüyor...
              İnsanın ruhu kokularıdır...

Yorum

iyisini bulabilirseniz bıttım (menengiç - yabani fıstık) sabununu tavsiye ederim.

Yorum

Click image for larger version

Name:	20180625152304_le_petit_marseillais_portakal_safran_400ml.jpeg
Views:	131
Size:	102.6 KB
ID:	88996
                  Kapağından kokladığımda pek bir şey anlamamıştım ancak duşta su ile buluşunca etrafa yayılan koku MFK Baccarat Rouge'a benziyor.Gerçekten mutlu ediyor

Yorum

Hiç kokusu bunun kadar kalıcı olan bir duş jeli görmedim.

Yorum

LE PETIT MARSEILLAIS

Argan ve Gül Besleyici Duş Jeli
                      Shea Butter ve Tatlı Badem Duş Jeli

Bir de parfümünü de bulamadığım Gai Mattiolo Uomo Gai Mattiolo for men.

Yorum

Palmolive Luminous Oils Makademya Yağı ve Şakayık Özleri olanı uzun zamandır memnun bir şekilde kullanıyorum.

Yorum

ırısh spring original duş jeli oldukça başarılı buldum

Yorum

Fiyatları biraz yüksek ağır bir indirim ile bulunursa efsane olur. Aventus sevenler için paha biçilemez.

Yorum

• Umut Kurtoğlu
                              Umut Kurtoğlu Yorumladı
                              Yorumu düzenleme
                              Hocam ketçap döker gibi döküyorum ben duş jelini. Böyle bir şey alsam ve alışkanlık yapsa bu bende Allah korusun Haciz memurlarını buluruz kapıda

• Marmaris büfe
                              Marmaris büfe Yorumladı
                              Yorumu düzenleme
                              Hahaha hocam sadece Aventus kullanacağın zaman kullan sonra Hacı Şakir’e devam☺️

L'Arbolaria....Dolcelisir..
                            Cok guzel kokuyor... parfümünü bulamadim dus jelini aldim

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

Dicora Urban Fit Blue Tea bu fiyata bu koku... Bedava...

Yorum

İşleniyor...
                              X