Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Hangi Dizileri İzliyoruz?

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• The One

Yorum

• 911

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Bull

Yorum

• Ice

Yorum

• Yeniden Prison Break

Yorum

• How do get away with murder

Yorum

• Criminal Minds

Yorum

• Mc Grawyer

Yorum

• Law&Order
                    Special victim unit

Yorum

• Bu gece Squid Game i bitirdik. Açıkçası bu kadar popüler olduğunu bilmiyordum. Kızımdan dolayı Kore sempatim var. Sırf o yüzden izleyelim dedim ama beni çok etkiledi. Sinirleri yıpratan, aynı zamanda etkileyici olan güzel bir dizi👍🏻

Yorum

• Yerli dizi seyrediyorum ben Ev internetiyle sorunum olduğundan dijital platformları hiç bilmiyorum. Takip ettiğim az dizi var, ama fragmanlar yüzünden çoğuna aşinayım.

Bu sezon yerli dizilerde devam eden trendler:

* Konaklı, zorbalı, şiveli, "ağa" dizileri: Biri bitti diye sevinirken diğer başlıyor. Bıkmadık mı usanmadık mı kaba saba erkeklerden ezik kadınlardan.
                        * Mafyatikler: Fragmanı bile zaplıyorum, hiç hazzetmem.
                        * Psikiyatri kliniği: Masumlar Apartmanı ve Kırmızı Oda. Geçen sene görece daha ilgiyle izledim ama çok tekrara düştü ve sıktı bu sezon.
                        * Romantik Komediler: Patronuna aşık sakar kız. Bu kadar klişe Yeşilçam'da yok. Kim izliyor bunları anlamıyorum. Yazın başlarlar, ancak 1-2 tanesi ana sezonda konusu dramlaşarak devam eder.
                        * Polisiye: Bu yıl polisiye yılı olacak gibi görünüyor, Konaklı, ağalı, mafyatik ya da yazlık romantik komedi bolluğundan sonra iyi geldi açıkçası. Favorilerim Yargı ve Yalancı.
                        Yargı yerli senaryo, emsallerine göre konu daha karmaşık ve hızlı ilerliyor, başrollerin güzel bir uyumu var. Sezonda en dinamik ve en beğendiğim dizi oldu.
                        Yalancı: Uyarlama dizi. Gereksiz uzatmazlar ve tadında bırakırlarsa iyi.

Komedi yok. Keşke güzel yerli komediler olsa.

Yorum

• Meşhur Squid Game izledim, oyunculuklar gerçekten ekileyici, kimi zaman acımasız kimi zaman duygusal, güzel bir yapım olmuş

Yorum

• I may destroy you. Yalnız bein'de izlemeyin. Olmadık yerler sansürlenmiş. Altyazılar bile.

Yorum

• Netflix'in yerli dizisi Kulüp. Türkiye koşullarında başarılı bir prodüksiyon. Titiz çekilmiş, bazı diyaloglar Ladinoca yazılmış. Takdir ettim. Keşke daha çok kaliteli yerli yapımlar olsa.

Yorum

• Rayiha
                                Rayiha Yorumladı
                                Yorumu düzenleme
                                Ancak fragmanlarını görebildim ama çok ilgimi çekti. Şu internet sorunum bitse de izleyebilsem dedim.

• Into the night, yarım kalmıştı yeni bitirdim, başrolde Türk oyuncu olması şaşırtıcı ve güzel, sıkılmadan izlettirdi 3. sezon olur umarım

Yorum

İşleniyor...
                              X