Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Hangi Dizileri İzliyoruz?

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Yakın zamanda Netflix'e gelince yıllar önce üniversite zamanlarımda izlediğim Community'i bitirdim. Şuan Workin' Moms'ı izliyorum. Bitince yenisine geçeriz.

Yorum

• The Queen’s Gambit’i izledim geçtiğimiz günlerde. Su gibi akıp giden güzel bir yapım. Çok klişe tarafları da var tabi ama genel olarak başarılı buldum. Satranca ilgisi olan biriyseniz yapılan göndermeler ve alıntılarla izlemesi daha da zevkli hale geliyor.

Yorum

• Star Trek the next generation, Her bir bölümü günümüz dizilerinin bir sezonu kadar olaylı ve düşündürücü, 40 dklik harika bir dizi.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• The Handmaid's Tale izliyorum. İlginç bir distopya. Herkese tavsiye ederim.

Yorum

• guardian
            guardian Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            bayılıyorum bu diziye

• 10 yıl sonra ikinci tur Siz Feet Under... CNBC-e de yayımlandığı dönemde gece yarısı bölüm sonlarında dakikalarca donup kalırdım koltukta...gündelik hayat (!) çarpıcılığından hiçbir şey yitirmiyormuş zamana rağmen..

Yorum

• Myrkur
            Myrkur Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Henüz izlemediğim bir dizi. Tavsiye eder misiniz?

• teafortwo
            teafortwo Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Myrkur kesinlikle! Drama sever misiniz bilemiyorum ama, benim için tüm zamanların en iyisi sıralaması yaparsam ilk 3 e yerleştirecek kadar iyidir

• Clash of titans

Yorum

• HBO'da 1 ay önce Undoing isminde bir dizi başladı. Epey yüksek tempolu güzel bir gerilim. Nicole Kidman ve Hugh Grant başrolde... Bu hafta 4. bölüm yayınlandı, 2 bölüm daha kaldı.

Netflix'te herkesin izlediği "Bir Başkadır". Güzel bir dizi olmuş bence keşke daha çok böyle işler çıksa... Bir de queens gambit, henüz bitiremedim ama keyifli bir seyir.

Yorum

• Alta Mar seyrediyorum. İspanyollara tekrar hayran kaldım.. (Açık denizler demekmiş..)

Yorum

• Les Revenants - 2012..

Hiç bu hızla dizi seyretmemiştim.. Fransızlara hayran kaldım.. Ruh hastası bir konuyu nasıl gerçekçi hale getirmişler böyle.. Thumbs up..

Yorum

• MARIANNE..2019..

"Korkudan dizi mi olur, hem de fransızca ehi ehi" diyerek başladığım dizi, sinirimi boza boza sabahlamama sebep olurken, yok artık LeBron James tarzı nidalarla kendinden

hem nefret ettiriyor hem de sevdiriyor..

Yorum

• hala izlemeyen varsa, bir başkadır tavsiye ederim.

Yorum

• mandalorian 2 sezon
                      ilk sezon kadar tat vermiyor

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Crown 4. sezon epey iyi. Ben önceki sezonlardan daha çok sevdim. Prenses Diana biraz daha ön planda olabilirdi belki. Ama sanırım bu 5. sezonda olacak. Merakla bekliyorum yeni sezonunu.

Yorum

• THE TUNNEL - 2013..

Polisiyenin mahallenizde vuku bulmuş hali gibi..

Herşey gerçek, olayın her daim içindesiniz..

Böyle diziler seyrettikten sonra, gergin sahte yerli dizilere olan katlanma sürem 10 saniyelere geriledi..

Yapan yapıyor..

Yorum

• Netflix - Bir Başkadır (Ethos)

Yorum

İşleniyor...
                            X